Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Книгите на Мулдашев :)  (Прочетена 6762 пъти)

катеринка

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 171
Re:Книгите на Мулдашев :)
« Отговор #20 -: 04-03-2010, 13:57:33 »

Темата за сънищата и на мен ми е много интересна.Това ,което знам(не от опит) е,че сънят е връзката на човек с Единния разум. Но трябва да се работи и върху това за да имаш полза.Лично на мен са ми се сбъдвали няколко съня едно към едно(откакто се интересувам от темата),а на моя приятелка се сбъдват всички сънища едно към едно.Имам оскъдна информация по въпроса и ако някой има източници,ще се радвам да ги сподели.
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Книгите на Мулдашев :)
« Отговор #21 -: 04-03-2010, 15:22:14 »

 :kisss:Мдаааааааааа...нашите сънищата...аз за един от тях написах стихче и ви го пуснах...
Веднаж сънувах сън.
Небе от тъмно синьо кадифе
и...
който му е интересно може да го намери в профила ми...
Имам и втори пророчески сън...сънувам че съм в болница, лекуващия лекар ме успокоява ...няма страшно, ще се излекуваш...излизайки от болницата и обръщайки се назад виждам върху оградата на болницата с големи едри букви надпис- АНТИХРИСТ.
имам и трети , но  за него засега ще си замълча, когато му дойде времето , тогава.
Та някои от тях ни казват нещо много важно, но не всички!!!Вие ще започнете да си ги разгадавате, когато сте готови за посланията.
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

катеринка

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 171
Re:Книгите на Мулдашев :)
« Отговор #22 -: 04-03-2010, 18:29:28 »

Струва си да се отдели време и внимание,човек да се задълбочи.Ама то за кое по-напред?!
Активен
 

Страницата е създадена за 0.07 секунди с 23 запитвания.