Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: ПОДУТИ И ЗАЧЕРВЕНИ СЛИВИЦИ  (Прочетена 33313 пъти)

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:ПОДУТИ И ЗАЧЕРВЕНИ СЛИВИЦИ
« Отговор #20 -: 07-04-2010, 11:29:39 »

Ако ме питате мен, защото има и опция да не ме питате :) най-добре е 3-4 дни да се въздържат от всякаква храна и да спрат да ядат боклуци. Аз изядох кората на един хляб и веднага ми се запуши едната ноздра , може и от варената храна да е , такъв контраст в състоянието си имах точно като минах изцяло на растителна храна и спрях млечните , но сега е по-осзезаем
Активен

Atanassia

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 169
Re:ПОДУТИ И ЗАЧЕРВЕНИ СЛИВИЦИ
« Отговор #21 -: 07-04-2010, 18:08:44 »

Здравейте отново. Благодаря Ви за съветите, със сигурност ще пробвам тези неща, но сега искам да ви питам за нещо по-сериозно. Както вече повечето от вас знаят, аз имам проблеми с кг-те и още преди бременността ми се появиха отоци по глезените и празците. Като отидох да раждам преди 2г. ми даваха там Pflebodia, но аз сега нямам възможност да си ги купувам/те са ампули/. Според вас ако си правя компреси с урина дали ще мога поне малко да постигна някакво подобрение/ те са ми оттекли и зачервени, особено,когато е студено времето мн ме болят/. Ще ми е интересно да чуя и вашите мнения,за да знам как да постъпя...Аз знам как...,но в момента продължавам да пълнея на нервна почва,което хич не е хубаво за мен и го осъзнавам...,но за в момента е така. Имам дразнител на главата, от който не мога все още да се отърва... :-[
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:ПОДУТИ И ЗАЧЕРВЕНИ СЛИВИЦИ
« Отговор #22 -: 07-04-2010, 18:39:34 »

 Насе, и аз съм качвала много килограми когато не съм се чувствала щастлива. Изхода е само един- започни полека промяна, дори по десет минути сутрин гимнастика да правиш, започни да се грижиш за себе си. Знам, че е много трудно когато се чувстваш сама и си с малко детенце. Закусвай поне сутрин с плод, а вечер салата, през другото време яж каквото желаеш. На мен в най-трудните ми моменти са ми помогнали  книгите на Дънов и Д. Чопра  :) :love_026:
Активен

Atanassia

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 169
Re:ПОДУТИ И ЗАЧЕРВЕНИ СЛИВИЦИ
« Отговор #23 -: 07-04-2010, 18:41:30 »

Благодаря ти Дани :love_006 - emotloader:
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:ПОДУТИ И ЗАЧЕРВЕНИ СЛИВИЦИ
« Отговор #24 -: 07-04-2010, 19:40:12 »

За проблемите с краката първо трябва около седмица-две да си накисваш вечер краката в горещ разтвор на морска сол. Разликата в осмотичното налягане кара токсините да преминават през кожата в соления разтвор. Това дехидратира тялото и ще трябва да наваксваш с пиене на течности.
След този период може сравнително безопасно да се прави поза свещ по за половин до една минута - това кара застоялата кръв да се придвижи към тялото и подобрява оросяването на глезените.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:ПОДУТИ И ЗАЧЕРВЕНИ СЛИВИЦИ
« Отговор #25 -: 12-04-2010, 08:49:07 »

 :kisss:А , с дразнителя трябва непременно да се справиш сама!!!Приеми го като тест за твоята устойчивост.Ако го изхвърлиш, отхвърлиш- това не е решение, само отлагане във времето!!!
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

novak

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re:ПОДУТИ И ЗАЧЕРВЕНИ СЛИВИЦИ
« Отговор #26 -: 12-04-2010, 11:18:09 »

Компресите с извара не винаги помагат, аз съм пробвал 2 пъти преди време за по три дни лечение и нищо. На мен ми помага само гаргара с клеева тинктура (купувам си я от аптеката готова) 3 пъти дневно. През другото време на всеки час гаргара със солена вода (ползвам българска морска сол) и за няколко ден отшумява всичко.
Активен

Atanassia

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 169
Re:ПОДУТИ И ЗАЧЕРВЕНИ СЛИВИЦИ
« Отговор #27 -: 12-04-2010, 15:11:33 »

оххх бабче, всеки ми казва така, че сама си го направих да ми е така и сега сама трябва  да си оправям бакиите :'( :'( :'(
Активен
 

Страницата е създадена за 0.073 секунди с 22 запитвания.