Начало   Помощ Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: ВЛЮБЕН СЪМ В ЧЕРВОТО  (Прочетена 3047 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mraka81
New
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Когато спориш с идиот идиотите стават двама

« -: 13-03-2010, 22:32:18 »

Здравей Borelo и мерси за подкрепата  благодаря За писането ще се опитам но едва ли ще стане  ухилен Нека остане кото мой единствен порок  браво, аплодирам Клизмите ги правих ежедневно до 12 ден. Прочетох книгата на ШЕЛТЪН и ги прекратих.освен това след всяко хранене с плодове приемам ПРОБИОТИЦИ и перисталтиката ми се възобнови.Много ми се иска да прочета книгата на ПОЛ БРЕГ но май ще стане като се прибера окончателно в БГ .За спорта :  ЗЪЛ ФЕН съм на ЖЕЛЕЗАТА,  БЯГАНЕТО и ТУРИЗМА. Спортувам почти ежедневно ,като по този начин поддържам пулса си и вечер спя леко. Ако спра да спортувам састоянието ми се влошава.В момента само правя разходки тъй като ми е за първи път без обичайната храна и съм предпазлив. Това което ме учудва е че за 18 дни съм отслабнал само с 4 кг, като при ръст 180 бях 82 кг а сега сум 78.Правя си извода че мускулатурата не се топи с такава бързина,понеже по тялото си нямах нищо излишно. Искам да споделя нещо което научих скоро. През 30-те години един лекар на име КЛАРК ГЕРСОН казва:  ,,ВЛЮБЕН СЪМ В ЧЕРВОТО,, за което си изказване отива в лудница. Казва още ,,ЧОВЕК ИМА ВТОРИ МОЗЪК КОИТО Е ОТДОЛУ,, .Според него 95% от СЕРОТОНИНА(хормона на щастието) се произвейда в ДЕБЕЛОТО ЧЕРВО и само 5% в МОЗЪКА. Дълги години никой не предполага колко е бил прав. Учените си мислят : ,,СЕРОТОНИН В 4ЕРВАТА Ъъъ?  -ЪПСУРД !!! Едва скоро установяват че СЕРОТОНИН се произвежда и в червата но не се ангажират да кайат колко. Мойе би затова след като червото започне да функционира правилно и не се затлачва с всевъзможни буклуци човек подскача от щастие.    ухилен ухилен ухилен   чао за сега и късмет на всички  свиркам си
Активен

Отличните ученици работят за добрите ученици, а много добрите ученици работят за правителството
Вери
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2153

« Отговор #1 -: 14-03-2010, 02:34:28 »

mraka81. здравей! Smiley
Четох те и в другата тема.
За дебелото черво- и аз съм срещала подобна информация, че чувствата ни са там.
Активен
Petko
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2359

« Отговор #2 -: 14-03-2010, 10:14:19 »

През 30-те години един лекар на име КЛАРК ГЕРСОН казва:  ,,ВЛЮБЕН СЪМ В ЧЕРВОТО,, за което си изказване отива в лудница. Казва още ,,ЧОВЕК ИМА ВТОРИ МОЗЪК КОИТО Е ОТДОЛУ,, .Според него 95% от СЕРОТОНИНА(хормона на щастието) се произвейда в ДЕБЕЛОТО ЧЕРВО и само 5% в МОЗЪКА. Дълги години никой не предполага колко е бил прав. Учените си мислят : ,,СЕРОТОНИН В 4ЕРВАТА Ъъъ?  -ЪПСУРД !!! Едва скоро установяват че СЕРОТОНИН се произвежда и в червата но не се ангажират да кайат колко. Мойе би затова след като червото започне да функционира правилно и не се затлачва с всевъзможни буклуци човек подскача от щастие.    ухилен ухилен ухилен   чао за сега и късмет на всички  свиркам си
Доста преди новата ера е установено това твърдение. Мъдреците са го казали и предали през вековете и хилядолетията Ин&Ян
Активен

“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди

“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов
veneta
New
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« Отговор #3 -: 14-03-2010, 12:36:11 »

Здравей отново Иво Smiley.Само донякъде е вярно за дебелото черво.Мозъкът ни ръководи повече,в това,което вършим и затова трябва да намерим сили да разлюбим червото си,ако искаме да водим здравословен живот.Но за съжаление в днешния динамичен свят не умеем да живеем здравословно.И все пак,ако човек реши-би могъл да избере оптимален вариант.
  И пак ти казвам-не се срамувай,че си лекар-традиционната медицина помага за едно за сметка на друго,но силата на медицината се състои в прилагането на различни методи с 1 цел-излекуване.
 а аз ще последвам примера ти и ще намаля ам-ам,минавам на плодове банан черешки  и  пробиотици. слънце Smiley намигам
Активен
beelee
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 690

fantomiss

« Отговор #4 -: 16-03-2010, 14:15:37 »

Здравей,
тази теза я чувам за пръв път, но ще разгледам ресурсите Smiley

Исках да ти кажа, че не е реално да си загубил 4 кг мускулна маса. Това е 90% вода - не се притеснявай Smiley Дерзай и успех!
Активен

Не всички са на мястото си в този форум...
Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
Отиди на: