Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Здравейте и от мен  (Прочетена 2755 пъти)

gabbi72

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
Здравейте и от мен
« -: 16-03-2010, 10:12:59 »

Здравейте! Не съм суровоядец, но се надявам да намеря полезни неща при вас, защото искам да започна да се храня по-здравословно.
Активен

катеринка

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 171
Re:Здравейте и от мен
« Отговор #1 -: 16-03-2010, 11:52:46 »

Здравей,добре дошла! Аз съм сравнително прясна,но те уверявам,това е най - страхотния форум!Желая ти успех!
Активен

BIBI

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 43
Re:Здравейте и от мен
« Отговор #2 -: 16-03-2010, 12:14:37 »

Здравей и от мен. Аз също нямах намерение да ставам суровоядка, но като започнах да си попрочитам някои рецепти, ги дегустирах от любопитство и така се запалих.... Усетих , че това е  начина ми на хранене. Макар че от няколко дни си позволявам волности.Но като се усетя поразколебана за суровото, члизам тук и се надъхвам наново.  Неусетно може и с теб да се получи същото. Важното е да усетиш тялото си. Успех.
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Здравейте и от мен
« Отговор #3 -: 16-03-2010, 12:15:29 »

 :kisss:Добре дошла!!!Щом си се ригистрирала вече си с един/една  крак/мисъл във вегетарианството!!!На добър път си и да ти е на добър час!!! :heart_2:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

gabbi72

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
Re:Здравейте и от мен
« Отговор #4 -: 19-03-2010, 08:05:51 »

Благодаря на всички за топлото посрещане!  :flowers2:
Активен

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Здравейте и от мен
« Отговор #5 -: 19-03-2010, 08:41:16 »

Здравей, Габи, и добре дошла! Разбира се, че не е задължително да си суровоядец/вегетарианец/веган, за да си почетен член на нашата малка, но сплотена фамилия  ;) :love_007:. Желая ти приятно изкарване тук, ще намериш интересни неща - дано всичко да ти е от полза ;).
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

ribkata

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 309
Re:Здравейте и от мен
« Отговор #6 -: 19-03-2010, 11:17:13 »

здрасти и на теб!  :flowers2:

Активен

инката1988

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 86
Re:Здравейте и от мен
« Отговор #7 -: 05-04-2010, 13:33:45 »

Здравей и добре дошла!
 :peperudi:
Активен

vesselin777

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 364
  • what noone knows - nobody sees
Re:Здравейте и от мен
« Отговор #8 -: 05-04-2010, 16:56:30 »

Здравей ! Аз като попаднах на този сайт също не мислех да се захващам със суровоядството ,  а просто да си обогатя общата култура , ама какво стана  за два месеца - кисна ядки , правя кълнове , налитам само на салати   :essen: . Въобще не си представям как ще се върна към предишния си начин на хранене .
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Дж. Кришнамурти

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Здравейте и от мен
« Отговор #9 -: 06-04-2010, 10:09:27 »

Здравей ! Аз като попаднах на този сайт също не мислех да се захващам със суровоядството ,  а просто да си обогатя общата култура , ама какво стана  за два месеца - кисна ядки , правя кълнове , налитам само на салати   :essen: . Въобще не си представям как ще се върна към предишния си начин на хранене .
Че защо ти трябва да се връщаш назад? :surpris_23:
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

eLLis

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27
Re:Здравейте и от мен
« Отговор #10 -: 06-04-2010, 15:12:38 »

Здравей и от мен  :peperudi: :fluretaa:
Тука можеш да намериш много рецепти , да , за какво ли не и има много вкусни неща :) На мен лично не всичко което съм опитала ми е харесало, ама може би защото аз не съм го направила както трябва, ами ми ги приготви някой друг сигурно ще си оближа пръсчетата :) ахахаха Но пък и не съм суравоядка, към веге може да мина, но все още от време на време ям месо, не е много често даже никак , но се случва :) Пък и аз съм дребосък имам още много да се уча и калявам ахаха :)
УСПЕХ !!!  :essen:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.119 секунди с 24 запитвания.