Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Био храна  (Прочетена 13678 пъти)

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:Био храна
« Отговор #20 -: 30-04-2010, 00:16:22 »

След време ще споделя отзиви.

Вече мина месец - какво става с отзивите  :Content_22:


Отзивите от подобен род покупки се знаят предварително. Моят кашон  с лайна за тестване пристигна днес. И естествено цял ден ме боли главата и продължава. Да им се изсера на пластмасовите сухи отрови с различен етикет. Умувам в кой раздел да изригна по въпроса със снимков материал.
Защо си даваш парите тогава? Гледам бая скъпо ти излизат оплюванията на дадени продукти. Все някой трябва да се жертва да тества де ;)

По някога ми доскучава, чета на сайта на Меркола актуалните хапчета за месеца и се връзвам.  
Знам че е измам всичко в пластмасова кутийка със сухо лайненце вътре но опитът е важен. Само с четене не става и трябва да си припомням правилата на играта.  А нещата са долу горе такива. Господин X и Госпожа Y, след като започват да вземат най-новото токущо открито магическо хапче, тутакси се подмладяват, стават силни и усмихнати, дрънчат за закуска филии с конфитюр и кренвирши сачи, наобед филии с маргарин и салам народен, за вечеря отопяват манджата после яко бира и чипс и малко сладолед. Излягват се в креслата и изгледват всички сериали до посред нощите, като не забравят да си изпият хапчето и на сутринта изглеждат така :
« Последна редакция: 30-04-2010, 00:18:01 от Ortodoksalen_Anorektik »
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Био храна
« Отговор #21 -: 30-04-2010, 08:25:56 »

Орто, много странен човек си и май понякога си противоречиш! Първо отричаш всякакви добавки, после решаваш да пробваш някакви прахчета и след това съжаляваш, че си ги купил. Не мога да те разбера. В началото като се регистрира си беше написал седмичното меню и изглеждаше, че се доверяваш само на това което си набереш от гората, после пишеш за някакви хлябове и риби. След това споменаваш за алергични реакции към всичко млечно яйчно и пшенично, не ядеш месо, кръвни групи и т.н. Преди пет години си бил аноректик, сега искаш да си хапваш всичко и да изглеждаш мускулест. Ами уточни си в крайна сметка гледната точка, защото не можем да те разберем понякога. ???
Активен

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:Био храна
« Отговор #22 -: 30-04-2010, 13:39:23 »

:)

Няма нищо за разбиране, обичам да експериментирам, в това е чара на живота. Ти би ли спряла твоето развитие на едно място от сега нататък.
Хлябовете ги пробвах и затворих страницата. Нито ще правя нито ще ги ям. Нахутеното кисело мляко също се оказа пълна отврат на вкус. Това е причината да не се пише по форумите за него. Аноректичността в миналото беше увлечение, в следствие на 30 дневно гладуване на вода. После периода се удължи и взе  да ми харесва.
По обясними причини експеримента е прекратен. А това за алергичността, хм всеки човек има непоносимост към дадена храна. Непоносимост не означава алергия, погрешно тълкуваш нещата. означава дискомфорт при ядене на определени храни. Да вземем за пример теб. Ако започнеш да изяждаш по един шоколад Своге на ден гарниран с един сладолед Дарко, след 30 дни дали няма да се отрази на чара и красотата ти. Изкарахте ме някакъв хилав болнав възпален тип а далеч не е така.  А най странното е че си същата като мен, непрекъснато купиваш разни пластмасови бурканчета от аквасорс, от зоя, балев био и кой знае колко още места. Ако те питам за какво ти е суха трева от житни растения ? От какво толкова си болна за да ти трябва .
Е вече знаеш отговора защо аз не съм доволен от моята настояща покупка. Поръчах ацерола от другия край на света и очакването ми  беше да получа 100 процента растителен продукт. Обаче на сайта едно а на етикета със ситни букви пише друго. Ацерола екстракт 4:1  и аскорбинова киселина. Подвеждаща реклама и въвеждане в заблуда. нали няма да ме питаш защо не съм си купил пресни свежи ацероли от пазара?
 


Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Био храна
« Отговор #23 -: 30-04-2010, 13:40:01 »

Орто, много странен човек си и май понякога си противоречиш! Първо отричаш всякакви добавки, после решаваш да пробваш някакви прахчета и след това съжаляваш, че си ги купил. Не мога да те разбера. В началото като се регистрира си беше написал седмичното меню и изглеждаше, че се доверяваш само на това което си набереш от гората, после пишеш за някакви хлябове и риби. След това споменаваш за алергични реакции към всичко млечно яйчно и пшенично, не ядеш месо, кръвни групи и т.н. Преди пет години си бил аноректик, сега искаш да си хапваш всичко и да изглеждаш мускулест. Ами уточни си в крайна сметка гледната точка, защото не можем да те разберем понякога. ???
Деси, Орто доста често си противоречи! Орто, я ни осветли кой си всъщност и изплюй камъчето ;) :whistling2 - emotloader: tooth
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:Био храна
« Отговор #24 -: 30-04-2010, 13:44:03 »

:)

Няма нищо за разбиране, обичам да експериментирам, в това е чара на живота. Ти би ли спряла твоето развитие на едно място от сега нататък.
Хлябовете ги пробвах и затворих страницата. Нито ще правя нито ще ги ям. Нахутеното кисело мляко също се оказа пълна отврат на вкус. Това е причината да не се пише по форумите за него. Аноректичността в миналото беше увлечение, в следствие на 30 дневно гладуване на вода. После периода се удължи и взе  да ми харесва.
По обясними причини експеримента е прекратен. А това за алергичността, хм всеки човек има непоносимост към дадена храна. Непоносимост не означава алергия, погрешно тълкуваш нещата. означава дискомфорт при ядене на определени храни. Да вземем за пример теб. Ако започнеш да изяждаш по един шоколад Своге на ден гарниран с един сладолед Дарко, след 30 дни дали няма да се отрази на чара и красотата ти. Изкарахте ме някакъв хилав болнав възпален тип а далеч не е така.  А най странното е че си същата като мен, непрекъснато купиваш разни пластмасови бурканчета от аквасорс, от зоя, балев био и кой знае колко още места. Ако те питам за какво ти е суха трева от житни растения ? От какво толкова си болна за да ти трябва .
Е вече знаеш отговора защо аз не съм доволен от моята настояща покупка. Поръчах ацерола от другия край на света и очакването ми  беше да получа 100 процента растителен продукт. Обаче на сайта едно а на етикета със ситни букви пише друго. Ацерола екстракт 4:1  и аскорбинова киселина. Подвеждаща реклама и въвеждане в заблуда. Сниман етикета отпред а отзад лъсва истината.  Нали няма да ме питаш защо не съм си купил пресни свежи ацероли от пазара?
 



Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Био храна
« Отговор #25 -: 30-04-2010, 13:55:35 »

Добре разбрах!  :)Наистина си приличаме малко в това отношение. Ама аз се поспрях. От аквасорс вече не поръчвам. Все още се лигавя на спирулината от балевбио, а този прах от пшенична трева го поръчах защото в последната книга която четох пишеше чудеса за него. Шоколад не ям освен ако аз не си направя бонбони, а сладолед не ям от повече от 10години.
Активен

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:Био храна
« Отговор #26 -: 30-04-2010, 14:04:19 »

Добре разбрах!  :)Наистина си приличаме малко в това отношение. Ама аз се поспрях. От аквасорс вече не поръчвам. Все още се лигавя на спирулината от балевбио, а този прах от пшенична трева го поръчах защото в последната книга която четох пишеше чудеса за него. Шоколад не ям освен ако аз не си направя бонбони, а сладолед не ям от повече от 10години.

И аз така се лигавя от време на време с някой 100 процентов растителен продукт и ми става доста неприятно като се случи интернет измама.

Отговарям на Петко:
Аз съм твой  клонинг от другата страна на вселената.
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Био храна
« Отговор #27 -: 30-04-2010, 14:20:03 »

Добре разбрах!  :)Наистина си приличаме малко в това отношение. Ама аз се поспрях. От аквасорс вече не поръчвам. Все още се лигавя на спирулината от балевбио, а този прах от пшенична трева го поръчах защото в последната книга която четох пишеше чудеса за него. Шоколад не ям освен ако аз не си направя бонбони, а сладолед не ям от повече от 10години.

И аз така се лигавя от време на време с някой 100 процентов растителен продукт и ми става доста неприятно като се случи интернет измама.

Отговарям на Петко:
Аз съм твой  клонинг от другата страна на вселената.
Добре, Вальо(valentingn) ;D tooth
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Био храна
« Отговор #28 -: 30-04-2010, 15:11:58 »

Аз също смятам, че Орто е Валентин.  ;) Писала съм го и друг път. Просто много съвпадения. Пък той нека подминава или отрича твърдението. Не знам кой заблуждава или лъже. Май себе си най-вече. :)
А че си противоречи, така е.
Активен

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:Био храна
« Отговор #29 -: 30-04-2010, 20:19:25 »

Аз също смятам, че Орто е Валентин.  ;) Писала съм го и друг път. Просто много съвпадения. Пък той нека подминава или отрича твърдението. Не знам кой заблуждава или лъже. Май себе си най-вече. :)
А че си противоречи, така е.

Вери ако сте имали спорове с Валентин те са си ваша работа. Прегледах стари материали и видях как ти си противоречиш. Първо заявяваш че не близваш гъби а после цъфтиш с отглеждане на някакви Камбуча  у вас.
Последно ядеш или не ядеш гъби :)

Петко това че  YOGA  като индийско явление не ме кефи не означава че имам нещо против теб.
Половин Варна ползва ползва безжичния нет на DIGSYS  а там ip адресът на клиентите е динамичен не е статичен.
Ит специалист се водя по образование и промяна на мак адрес или ползване на прокси са ми най-лесните трикове на планетата. Петко е видял лог от еднакви айпи адреси и веднага е побързал да изригне че всички гледащи на йога с насмешка са Валентин.  Повтарям за енти път с него сме гъсти, запознахме се именно в този форум поради сходство в мислите и идеите. Той ме запали по хранителните добавки а аз него по акробатиката. Има ли още въпроси свързани с Ацеролата ?  Аман от тази Йога, мана небесна за търтеи, това бездействие, липса на активност, на производство, само софтуерни чалъми как да изстискаме хипофизата с допаминова секреция  и последвалите чакрени шизофрении. 

Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:Био храна
« Отговор #30 -: 30-04-2010, 20:24:50 »

Йога подмолната ерес, коварният план на хитрите мангасари от Индия.
Смисълът на православната вяра е в общението с личностния Бог, чрез което човек възвръща своята същинска, истинска човешка същност. Чрез това общение с Бога той се "обожава" и придобива ВЕЧЕН ЖИВОТ. Ние не можем да ви заставим да вярвате в това. Но не можем и да се отречем от своята вяра и надежда. Тази наша вяра ни води към вечен живот! Не 500-годишен живот в добро здраве – но ВЕЧЕН живот, в щастие и любов, в общение с Бога, за Който сме създадени и в общение един с друг. Пред тази перспектива всичко друго бледнее... И ние не бихме гледали равнодушно към такава заплаха, която ще ни лиши от подобно бъдеще на живот в Бога... Ето защо, ако нещо стои като пречка пред спасението на човека, ние сме длъжни поне да предупредим...
Думата "йога" е санскритска и както и латинската "религия", означава "връзка". В моето становище аз наблегнах на това, че "йога" не е просто една система за физически упражнения, както вие пишете: «Хатха йога е здраве и грижа за тялото; лечебна гимнастика; много хора са се излекували и имат превъзходно здраве благодарение на хатха йога, както и на китайски упражнения и стилове и т.н.»... Това е система за връзка с невидимия свят. Но начинът, по който този свят се възприема от йогите няма нищо общо с начина, по който той се възприема от християните. Ние също познаваме този свят. Смея да твърдя, познаваме го прекрасно; нашият опит не само е хилядолетен, но включва и личното откровение на Бога, Който Сам ни е открил Своите истини...Да, вярно е, че в системата на "йога" има много физически упражнения и даже някои от тях наподобяват гимнастика. Да, напълно вярно е и това, че много хора са се излекували от болести и повече от това - поддържат перфектно здраве благодарение на йога. Аз съм един от тях. Излекуван и все още в добро здраве, все още вегетарианец, въпреки, че от много години не се занимавам с йога. Не се занимавам с нея не само затова, че нямам никакво време. Но не се занимавам, защото за всичко в този свят, както сигурно ще се съгласите, трябва да се плаща...
А каква е цената на "йога"? Както беше обяснено в моето становище, когато човек започва да практикува "хатха йога", той не осъзнава, че освен комплекс от физически и дихателни упражнения, хигиенни практики и т.н., "йога" всъщност е и нещо повече. За огромно мое съжаление трябва отново да ви огорча и да споделя с вас, че според мен истината за "йога" е много по-дълбока от тази "истина", която вероятно ви е известна на вас...
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Био храна
« Отговор #31 -: 30-04-2010, 23:02:05 »

Добавката звучи интересно, но е съмнително малко... Не съм пробвала, не мога да кажа. Наистина, нека момичето, пуснало темата, да напише отзиви, ако има.


Цитат
Орто, много странен човек си и май понякога си противоречиш!

Цитат
Деси, Орто доста често си противоречи!

Цитат
А че си противоречи, така е.

Добро утро  :Dormir_13 - emotloader: tooth (Е вий пък открихте топлата водъ, `начи  :surpris_22:)

Орто, Круме, или както там ти е името (ти може и дори да не се казваш Крум, знаем ли вече  ???), много интересно говориш, моля, продължавай и обясни по-добре  :). Разкажи по-подробно и за йога, и за добавките, и за двете си висши, и за "по-релефната си коремна преса от на Петко" (по твои собствени думи), и за бутилката "Реми мартин с цена около 2000 лв" (пак по твои думи)  :) :Content_14:.
Ние с радост ще изслушаме (изчетем всичко). Лично аз вече си приготвих и бадемките, и салатката, и двойното кафенце в готовност за целонощно четене  :Confus_34: (не ме навиквайте, знам, че е вредно, но все нещо трябва да пожертва човек  ;D), приканвам и всички тук да направят същото, и с трепет и вълнение чакам поредната твоя беседа, която да те постави в центъра на вниманието  :thankyou: :fluretaa:. Ние ще следим с интерес и ще аплодираме  :Content_14:
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Био храна
« Отговор #32 -: 30-04-2010, 23:20:58 »

Нито съм писала, че не близвам гъби (писала съм, че не съм им голям фен ), нито, че гледам камбуча. Това са си твои измислици.  :Content_4 - emotloader:
« Последна редакция: 30-04-2010, 23:53:05 от Вери »
Активен

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Био храна
« Отговор #33 -: 01-05-2010, 07:12:09 »

И аз последно да си кажа за Орто! Когато преди около 2 години търсих информация за водораслите попаднах на една тема във форум.бг-мамма: Не се тровете повече. Имаше един lampionov с впечатляващи постове, които много напомнят на постовете на Орто и си мисля, че са една личност. Днес нарочно влязох да си припомня темата и според мен стила на писане е същия. Имаше разгорещени спорове за водораслите и доста снимки, което е типично за Орто. И вече ми се изясниха доста неща, така че приключвам да коменитрам. :)
Активен

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:Био храна
« Отговор #34 -: 01-05-2010, 12:17:39 »

Кипи от доброжелатели.  :Content_14: :bleh

Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

Luboznatelno

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14
Re:Био храна
« Отговор #35 -: 21-11-2012, 14:25:43 »

Добре разбрах!  :)Наистина си приличаме малко в това отношение. Ама аз се поспрях. От аквасорс вече не поръчвам. Все още се лигавя на спирулината от балевбио, а този прах от пшенична трева го поръчах защото в последната книга която четох пишеше чудеса за него. Шоколад не ям освен ако аз не си направя бонбони, а сладолед не ям от повече от 10години.
Здравейте!
Съвсем случайно попаднах на този сайт докато търсих хр.добавка. Искам да попитам, защо не поръчвате вече от аквасорс?
И има ли нещо, което е по-добро? Или тук става дума за хранене?
Моля за обяснение. :love_006 - emotloader:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.097 секунди с 22 запитвания.