Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Био храна  (Прочетена 13684 пъти)

gabbi72

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
Био храна
« -: 21-03-2010, 08:59:48 »

Започвам да пия това:

http://www.biozeleno.com/

Само сутрин засега. Ако върви добре ще продължа и вечер. Почвам го заради анемията ми, а и заради това, че май в храните ни липсват всякакви витамини, за сметка на какви ли не химикали. След време ще споделя отзиви.
Активен

amazonian

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 240
Re:Био храна
« Отговор #1 -: 21-03-2010, 23:05:18 »

Бих ти препоръчала и спирулина. При мен направи чудеса.
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Био храна
« Отговор #2 -: 21-03-2010, 23:51:06 »

След чудесата, които направи спирулината с нея , тя вече е чудесна  tooth. Опитай и и ти :)
Активен

gabbi72

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
Re:Био храна
« Отговор #3 -: 22-03-2010, 21:26:16 »

Прочетох..в нета...звучи много добре, но засега ще продължа със стъблата и после може да опитам....Доста скъпо ще ми излезе и двете едновременно...... :) Аз стъблата ги започнах с ентусиазъм заради анемията, а и защото се води биохрана - замества ми направо закуската.Надявам се да ми се отрази положително на хемоглобина.
Активен

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:Био храна
« Отговор #4 -: 22-03-2010, 22:09:51 »

По необясними причини страницата био зелено не ми се отваря. Любопитство ме човърка какво пият хората  :Content_4 - emotloader:

« Последна редакция: 22-03-2010, 22:11:43 от Ortodoksalen_Anorektik »
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

Antares

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 172
Re:Био храна
« Отговор #5 -: 23-03-2010, 19:50:11 »

Попаднах на този сайт миналата седмица и ми направи впечатление. Но може би първо ще опитам сама да си отгледам поници и да ги ям свежи, макар че ще е доста по-трудоемко от прахообразния вариант.
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Био храна
« Отговор #6 -: 24-03-2010, 02:01:07 »

Само в началото, докато свикнеш, е трудоемко. :)
Активен

tsvety

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 47
Re:Био храна
« Отговор #7 -: 24-03-2010, 10:15:47 »

Попаднах на този сайт миналата седмица и ми направи впечатление. Но може би първо ще опитам сама да си отгледам поници и да ги ям свежи, макар че ще е доста по-трудоемко от прахообразния вариант.

Не, определено изобщо не е трудоемко!
Трябва да отделиш само по 3-4 минути сутрин и вечер в продължение на 9-10 дена.
Не може никой да ме убеди, че този прах е толкова добър, колкото е свежата житена трева.
При това домашно отгледана.
А вкъщи можеш и поезия да й четеш, и Моцарт да й пускаш,
за да стане още по-качествена.  :fluretaa:



Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Био храна
« Отговор #8 -: 24-03-2010, 11:12:02 »

Е как да не могат да те убедят,те половината сайт за това са го отделили,колко е по добре на прах :laugh:
За какво ти е да си ги правиш,когато можеш за 60 лева да пиеш нещо зелено,каво има точно никой не знае,но може да си вярваш на всичко. tooth
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:Био храна
« Отговор #9 -: 24-03-2010, 14:21:10 »

Е как да не могат да те убедят,те половината сайт за това са го отделили,колко е по добре на прах :laugh:
За какво ти е да си ги правиш,когато можеш за 60 лева да пиеш нещо зелено,каво има точно никой не знае,но може да си вярваш на всичко. tooth

Значи за изсушен сок от зелени треви става на въпрос. Много по добре да е прясно и свежо, но зает човек няма да има време да се занимава. Все пак е по добре да се взема на прах от колкото никакво.  Качествен електрически уред за цедене на жилавите тревни стръкове е над 700лв.
« Последна редакция: 28-03-2010, 11:05:24 от Ortodoksalen_Anorektik »
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

Antares

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 172
Re:Био храна
« Отговор #10 -: 24-03-2010, 17:57:52 »

Само в началото, докато свикнеш, е трудоемко. :)

Хм, да, Вери, така мисля и аз, макар още да не съм пробвала никакви поници. Но пък като разбере някой познат, че ям кълнове, и като каже "ама то време трябва", и ме напушва смях. Та и с пониците ми се струва, че ще е така. Въпрос на желание и организация  :)
Активен

gabbi72

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
Re:Био храна
« Отговор #11 -: 28-03-2010, 08:36:20 »

Ох, това с времето е болна тема за мен. Едвам намирам време да сготвя за децата. Искат и разходка, и внимание. И на работа съм по цял ден. Взехме машина за хляб, за да правим домашен и от месец не успявам - хем е работа за 5 минути. А да сея трева - непостижимо е за мен.

Затова я купих тази храна, за да съм сигурна, че в това забързано работно ежедневие успявам да погълна нещо наистина чисто и витаминозно. Колкото до гаранциите - приемам сертификатите, а също ми я препоръча жена, която страшно много чете и се интересува за био храните и която сама дори отглежда много неща. Имам й доверие, не би ме подвела да се натъпча с фалшификат.
Ако някой ден и аз имам къща може би бих се престрашила да започна....
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Био храна
« Отговор #12 -: 29-03-2010, 21:23:43 »

Ох, това с времето е болна тема за мен. Едвам намирам време да сготвя за децата.
Щом имаш време за готвене, 5 мин за кълнове все ще намериш ;) Пък и с готвеното взимаш от децата си, вместо да им дадеш нещо... :'(
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Био храна
« Отговор #13 -: 28-04-2010, 07:25:33 »

И аз смятам да си поръчам пшенична трева на прах, но проучих по-подробно. В zoya.bg 250гр са 25лв, а в този сайт, който сте посочили- 100гр са 50лв. И понеже разликата е доста фрапираща, аз писах на Зоя и те ми изпратиха сертификат за органична продукция. Така, че смятам от там да си поръчам. Наистина е хубаво човек сам да си произведе тревичка и сокче, но след 2 седмици ще замина на място където няма да мога да си произвеждам и второ наистина сокоизтисквачката е много важна. Аз такава специална нямам и е много скъпа.
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Био храна
« Отговор #14 -: 28-04-2010, 17:51:12 »

Така е, Деси. Права си.
Активен

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Био храна
« Отговор #15 -: 28-04-2010, 17:56:42 »

Аз все си мисля, че тази добавка е по-подходяща за хора, прекарали някакво заболяване и нямащи възможност да се хранят кой знае колко правилно.
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

amazonian

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 240
Re:Био храна
« Отговор #16 -: 28-04-2010, 23:08:24 »

След време ще споделя отзиви.

Вече мина месец - какво става с отзивите  :Content_22:
Активен

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:Био храна
« Отговор #17 -: 29-04-2010, 01:30:35 »

След време ще споделя отзиви.

Вече мина месец - какво става с отзивите  :Content_22:


Отзивите от подобен род покупки се знаят предварително. Моят кашон  с **** за тестване пристигна днес. И естествено цял ден ме боли главата и продължава. Да им се ***** на пластмасовите сухи отрови с различен етикет. Умувам в кой раздел да изригна по въпроса със снимков материал.
« Последна редакция: 30-04-2010, 22:38:11 от Mep »
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Био храна
« Отговор #18 -: 29-04-2010, 07:53:24 »

От прахчетата ли те заболя главата? На мен не ми се е случвало досега. Ще е хубаво да отвориш една такава тема и да споделиш.
Активен

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Био храна
« Отговор #19 -: 29-04-2010, 16:21:31 »

След време ще споделя отзиви.

Вече мина месец - какво става с отзивите  :Content_22:


Отзивите от подобен род покупки се знаят предварително. Моят кашон  с лайна за тестване пристигна днес. И естествено цял ден ме боли главата и продължава. Да им се изсера на пластмасовите сухи отрови с различен етикет. Умувам в кой раздел да изригна по въпроса със снимков материал.
Защо си даваш парите тогава? Гледам бая скъпо ти излизат оплюванията на дадени продукти. Все някой трябва да се жертва да тества де ;)
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"
 

Страницата е създадена за 0.087 секунди с 22 запитвания.