Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: регресията и ясновидството-реалност и възможности!  (Прочетена 14354 пъти)

Лейла

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 313

Цитат
а каква кола карам,или какъв модел GSM апарат ползвам!?
Все пак се занимаваш със сериозни неща и един наистина компетентен човек би се представил първо. Такива обяви тип "лея куршум против страх, събирам разделени двойки, познавам числата от тотото, хвърлям боб/леща/нахут" са за друга аудитория. Виж, във форума на бгмамма може и да има интерес
В бгмамма до сега да са го направили на ''салата'' и да има бан.
Ами за последно явно се напъна и нищо не излеза, та ходи си по живо по здраво.
Активен
Самотата е най-скъпо платената свобода.

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!

Добре, hipno-val, разбрахме какви са мотивите. Нещо повече за самия метод, резултати, странични действия? Не мислиш ли, че подобна информация би била най-малко по-добра реклама?
Чела съм за регресията, винаги ми е било интересно, но досега не съм разговаряла с човек, който я практикува, нито пък с такъв който е преминал през подобен сеанс.
Цитат
уредете форум на живо,ще мнаправя масов сеанс.
Защо? Никой нищо добро май не е видял от масовите сеанси - войни, сектантски истерии...
Цитат
тогава ще седна да напиша как се върти енергията в космоса,на земята и в човека. какво трябва да разбираме като казваме господ,къде ходим като умре тялото и какво става там. какво представлява миналия живот,къде се намира,как се отваря и как се ползва.кога се взима като наш. който иска да научи ,ще чуе,а другите ще продължават да редят думи и идеи,възгледи и предположения. само който иде и се върне ще усети бог в себе си,или оная част от космическа енергия дето се управлява с от жив човешки мозък с  ясна мисъл.
Като гледам книжарниците, пък и реповете за вестници май много хора от читатели се превърнаха в писатели, точно по тези теми.
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Човекът явно е подценил нивото тук. По форумите за мобилни телефони ако се беше пробвал, вече  да е направил два-три масови сеанса.  :)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Активен

hipno-val

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

не ви правя реклама,нито ви карам да се подлагате на хипноза. а колкото до салатата,май това предпочитате. казах вече че общностите се сплотяват като си създават врагове,точно и както Бате ви Бойко си измисля мишки дето му ръфат чувала. а за подценяването забравета,напротив изчиствам личностни пътеки,в това ми е силата,да откривам и развивам уникалното и изграждам личноста.
моя метод е "регресия на зачатието",а за предишните животи е много голяма темата за да я изкажа в 10  реда,но на живо за 2часа става. ако се организирате,даже и безплатно от моя страна,стига да имате терен дето да не се плаща. веднъж на 40 дни пия половин бира или чаша вино,защото организма на човек трябва да е готов да смели всичко. Хаполион е пиел утрова. в месото има точно толкова информация ,колкото и в питейната вода. тя не пречи на никого,само на тоя дето не е в състояние да я преработи. но да не ядеш месо е начин да си пречистиш тялото и да освободиш духа. другият начин е да извисиш духа и да направиш тялото силно и способно да меле всичко. тогава няма и да имаш врагове и конкуренция за налагане на мнение в форума!
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464

 :kisss:А баби регресираш ли ,млади момко?Дъл да са запиша...на колко годин шъ ма върнеш- ако мож на тез от снимката...а :surpris_23:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

hipno-val

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

ама и ти не си за подмладяване,много млади булки биха ти завидели! :Confus_3:
Активен

hipno-val

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

та ти на толкова се чувстваш,а защо не си харесваш сегашното тяло,какво пропусна на младини,че искаш да си го наваксаш. защо не оставиш и нещо за внуците да преборят,а искаш всички проблеми на земята да решиш!?
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464

 :kisss:Аз тялото си го харесвам- визията - също.Само съжалявам за пропуснатите ползи.Вероятно е можело да свърша още някои нещица...на ползу себе и роду ,пък и народу... :surpris_23:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

hipno-val

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

споко,има и прераждане,така че всичко ще преживееш.
живей в настоящето,оглеждай се да не пропускаш и сега нещо.
бъди щастлива!
Активен

ДРЪНДЮ МАРУЛКОВ

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 199

Здравей Хипно-маниако,съжалявам че чак сега забелязах темата ти,но не съжалявам защото по принцип не ме вълнуват такива несъстоятелни практики и знания,явно си останал с впечатлението че НЕЩО ти се е изяснило....относно нашето битие,моля те слез на земята и недей се възгордява и ти ....като многото останали "разбирачи"........Ако си мислиш че си наказан като Ванга,недей просто си го избий от съзнанието.....карай го спокойно и не се опитвай да оправяш живота на другите....естественно ако искаш да си полезен......ако не... сори ....това ще е поредната загуба от наша страна.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

 А  така , скарай му се ! :)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/

Често пъти като нямаме какво да си кажем стигаме до точно този момент на драчене.
Да знаете как се забавлявам да се драча с някой. Ванга казала Варна ще потъне. Не е уточнила датата и часа обаче. Аз предсказвам изригване на вулкан някога някъде. Предсказвам и че догодина ще вали сняг
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

ДРЪНДЮ МАРУЛКОВ

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 199

ОООООООООО.........брато Ортодоксален,повервай ми много има какво да си говоря с такива хора,ама нещо не е на линия,впрочем трябва с него да си говорим на две очи...........аз ще му се правя на отворен,а той само ще се прави че му е неудобно........и това ще е целият велик и безсмислен сеанс!!!
Активен

amazonian

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 240

Това ми напомня нещата, които срещам напоследък за така наречения "рибъртинг" - което ще рече - регресия последством определена дихателна техника, холотропно дишане. Не знам подробности, но е ясно, че с дишане може да се стимулира навлизането в определени състояния на променено съзнание. Някъде в ютюб могат да се намерят и заснети части от подобни сеанси. Никак не са приятна гледка всъщност - хората стенат, мятат се.

И съвсем не съм готова да се хвърля с главата надолу нито в подобни техники, нито в опитността някой "да ми отваря животите". Те щом са затворени, значи има някаква причина за това. И ако трябва да се отворят, трябва да извървиш дълъг път самостоятелно, а не някой да те докосне с пръстчета и да ти разчупи печатите.  Ако този някой е измамник и въобще не прави нищо, това всъщност е по-добър вариант, отколкото ако не е. Ако действително направи нещо, това може да е опасно, особено ако се провежда в група.

Мисълта за общностите, които се сплотяват като си създават врагове - това все пак е интересно.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.089 секунди с 22 запитвания.