Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: регресията и ясновидството-реалност и възможности!  (Прочетена 14360 пъти)

hipno-val

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

www.hipno-val.com/казвам се Валентин Ковачганев,по образование инженер,но с още доста дипломи и квалификации. отворил съм мо 4 предишни и 2 бъдещи живота. за пръв път ми помогна и ме въведе в хипнозата и окултизма един 73 годишен инж бивш наш мисионер в централна Африка през далечната 2002г,след преминаване през смърта след катастрофа. познанието е уникално,но и опасностите жестоки. стоял съм по 2 дни в отворен живот в сентрална Франция. не се доверявайте на западните хипнотерапевти,вече втора година идват при мен наши емигранти от САЩ.всеки народ си има своите пастири. познавам баланса и трансформациите на енергията,както я е назовал Айинщайин-всичко е енергия! прав е,но е труден за разбиране. от 20 годишен се интересувам от окултизъм,философия и история на земята. Х.Хесе,Мулдашев и Айинщайин са моите консултанти. отварям животи,вадя хор от депресии и обърканост,помагам за освояване на граничните състояния за личностно изграждане и извисяване. темата е необятна,но приятна когато се пипа с разбиране и човещина!не се доверявайте на терапевти,които ви карат да подпишите декларация,незнаят какво правят! подавам ръка на всеки който има нужда от помощ,да се отърси от болести,и да извиси духът си!
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Досега никой  не е използвал форума за комерсиални цели  - да си рекламира бизнеса, пък бил той  "по отваряне на животи " и "вадене на хор от депресии"
 Аз мисля ,че е твърде сюрреалистично  първата реклама в един форум като нашия , да е точно за окултизъм и гранични състояния ...    
  А пък Айинщайин май беше  известен и с друго едно изказване  .. :) :)  
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!

Здравей, колега инженер. Знам, че сме всестранно развити говеда ний инжИнерите, обаче квалификация (нещо тапия това-онова) специално за тази дейност имаш ли? Знам, че хипнозата и регресията са доста опасни методи, които не трябва да се използват от всеки...
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

Keit

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 105

Здравей Hipno-val. Интересно ми е дали си правил регресия между два живота? А хипнозата пълна ли е, или съзнаваш какво говориш? Има ли опасност, ако решиш някакъв проблем /примерно със здравето/, той да се прехвърли с по-голяма сила на поколението ти?
Активен
С желание всичко се постига!

hipno-val

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

имам и диплома,а за хипнозата не се притеснявайте,не тя е опасна,а това че не знаят къде ходят и какво виждат!
с граничните състояния може да се ходи навсякъде,както и телепатия,но всичко е въпрос на потребност,когато искаш нещо силно,то става. нищо не се прехвърля на поколението,което е изчистено,освен неизживяната карма.а за комерсиализма не се тревожете,като няма кой западен възпитаник да ви потоми,поне знаете къде да ме намерите.всичко което правя на хората ,съм минал през него. няма нищи опасно. най опасното е да четеш от книга и да опитваш техники. веднъж се отделих след четене на  Мънроу,и се събудих разделен,половин час не бях на себе си. помогна ми че преди съм бил в подобно състояние след катастрофата,но не ви съветвам да си правите експерименти. а за болестите може да се чисти и рак,освен китката от депресии,а и да се спасите от простотията на контрагенти,"платоновите диалози",като техника,което е нещо невероятно. човешките възможности са невероятни,стига да сте готови да ги развиете.не се притеснявам от различните школи или вероизповедания.
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

Дипломаааааааааа - ахахахахахаххахаааааааааааххахахаааааа  tooth
Активен

Лейла

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 313

A дипломката за правопис къде си я скрил??

П.П. Бате Бино това не е първия случай, по едно време имаше всеки ден реклами за лекарства, а и според мен Тантрата си рекламира сайтчетата във всяка тема в която е писал или отворил.
Активен
Самотата е най-скъпо платената свобода.

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Не съм ги усетил тия да им се скарам ,Лейла. :)  Тая Тантра също не знам кой е , погледнах в "членове", но не виждам такова име. Ама няма проблем, все пак се вярва ,че когато нещо не е забранено , то е позволено.  Просто човек трябва да се усеща сам.

Няма да забравя как по времето  на соца ,когато хеви-метъл музиката беше недопустима , като ученици ходихме на концерт на ФСБ. Почна концерта, но  по едно време част от залата се развика: "Хеви-Метъл, Хеви-метъл"  ,(вероятно отчаяни метъли са били "провокаторите")  Тогава Иван Лечев каза по микрофона само следното : " Вие когато искате да си купите кашкавал, от плод-зеленчука ли си го купувате ? "   
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

hipno-val

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

дипломата ми е на стената в кабинета!
а верно че тук не е плод зеленчук.
интернет е електронен модел на господ,и както някои от вас се боят,ако потънат в окултното че могат да се изгубят,така и тука човек си създава илюзорни представи за това което чете.
по философия ни учеха че човек мисли с думи. в час за упрафнения раздадох на всеки по едно малко лисче и помолих всеки да опиша представите си за една дума. простичка и лесна-тенджера.
нямаше една с една еднакви а бяхме 8.
за всичко което ви говоря съм минал през него,и не се смейте когато маймуната си взима мярка преди да лапне нещо!
на един театрален фестивал(имам и такава диплома)стана въпрос за журито,и тогава Юлия Огнянова каза че преди да вземеш оценката виж кой ти я дава!
благодаря за вниманието,но и снимките говорят красноречиво. защо индиянските вождове не са искали да ги рисуват!?
горе е като една голяма библиотека,но ако си в детцката градина е естествено да разглеждаш само картинки. а по преразкази на други да съдиш,е направо тъпо!
винаги съм се съмнявал,продължавам да се съмнявам,препоръчвам ви да се съмнявате!
 
Активен

hipno-val

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

а за грешките наистина съжелявам,но пиша на две клавиатури,различни ,и на различни езици. навици човешки! все още!

и смъртният ни час,със същата охота
пред нови хоризонти пак ще ни възправя.
не ща притихне този повик на живота
сърце,вземи си сбогом и хайде оздравявай!
                                                                   познайте автора!
а в тая държава всички плюят,а по делата ни ще ни познаят!
предпочитам разговор на 4 очи,тогава играта изчезва,защото просто няма публика!
но тук играйте!като се нараните вече знаете къде да ме намерите!
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

Мен ме интересува диплома кой го издаде ?
Активен

hipno-val

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

а каква кола карам,или какъв модел GSM апарат ползвам!?
представям себе си,даже и имената нямат значение горе. на ако ти си завършил западна школа би трябвало да си го чел помежду редовете. а твоята от къде е?
в педградията на Париж в едно крайпътно кафене ,като разбра че съм българин,една жена ме попита дали познавам Василий.бях доста учуден,оказа се че още съществува село създадено от тоя българин,прогонен от страната си за ерес,но известен с уменията си . така и не намерих нищо за него в нета.
Активен

hipno-val

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

не се числя към никоя общност,затова и не казвам,но ако бих избирал общност ще е "Бялото братство"
камака си тжи на мястото. дори  и Ленарт Ор прави рибъртинга след като е бил на изток и не пренася познанието,а предлага само една техника,която е зръце от шепата с жито!
учете се от изтока,стремете се към запада,но знайте че стойностите и ценностите се държат от народа,а не от тия лъснати университети. както и по мерцедесите и  BMW,не се съди за стандарта в БГ.
аз съм един обикновен нашенски гуру,духовен учител,човек който може да върти и подрежда енергиите,да ги пипа и усеща.за това още не писано,ще го направя.
отивам на черква. пра-пра дядо ми е пострил първата черка над земята в БГ по време на турско,посрещал е Александър -втори.
време е да се поклоним на духа който ги е водил! иначе взимай парцала и отивай да си лъскаш колата,и сои остави дипломата в къщи,за да не я изцапаш.
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

В тези 2 поста ние, тук във форума, не разбрахме откъде е диплома, кой го е издал и какво удостоверява ? Бъди така добър ,моля , да ни разясниш подробно :)
Активен

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!

Цитат
а каква кола карам,или какъв модел GSM апарат ползвам!?
Все пак се занимаваш със сериозни неща и един наистина компетентен човек би се представил първо. Такива обяви тип "лея куршум против страх, събирам разделени двойки, познавам числата от тотото, хвърлям боб/леща/нахут" са за друга аудитория. Виж, във форума на бгмамма може и да има интерес.
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/

Я и магьосник си имаме вече. Лошо няма стига да се постига терапевтичен ефект. Може ли още снимки от стаята с двата стола ?.
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Ами , уведомиха ни вече какво се предлага. Ако има мераклии, да пробват, после да разкажат.  Ако няма , хипнозен вал ще се пробва по други форуми.
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

hipno-val

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

на думата! не съм магьосник,де да бях. доста неща бих подредил набързо. всеки форум си има хора на които се държи,усетиш ли ги,разбрал си една прослойка! в стаята има една 100 годишна масичка и диванче,нищо друго. не ползвам никакви помощни визуални или звукови ефекти. дипломата ми е от института за хова култура-консултант/не съм конкуренция на никого,просто съм се напарил с общности. добър ден и на вашата! приятно ми беше! качвам хора на ниво свръх съзнателен разум,но после ме отлюспват от организацията,защото истината не изнася на всеки. свидетели сте на това което става в БГ.ако някой иска да се катери нагоре,да заповяда. по състоянието на аурата съдят за човека,аз пък мога ,и уча и желаещите да променят аурата си за да решават проблеми.зодия рак съм и правя всичко наобратно. може и здравословни като рака например.човешките възможности са необятни,но също и простотията,гордоста и алчноста на гладния.пиша в още 4 форума,но под друго име и интереси.
помагам на всеки с проблеми,ако си нямате пък- НАЗДРАВЕ! :essen:
Активен

hipno-val

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

съвети:не изграждайте общности,защото започва вътрешна борба за изява и това води до търсене на врагове от вън и предатели вътре. учението на Дънов страхотно,както и християнството например,но не са актуални начина по който се проповядват и затова не стигат до хората.разчитам само на директни контакти. с това не се храня,имаш още три дипломи. не съм богат финансово в момента,но съм се къпал в пари.останах без фирми и контакти за да изследвам духа. сега вече не се страхувам от битки нито на небето,нито на земята. както се надявам го разбрахте,извинете ме че влязох с ритник,вместо да почукам,но земният ни път е къс. първият ми клиент преди година и половина дойде от едно мазе дето беше стоял 20 дни,пратиха го рейки от пловдив. сеанса бе 4ч и 10мин,и след 14ч заработи,сега пише книга,има изяви по телевизията,и е фирма за PR.подготвям скоро следващият ми тур по света...
   ....     не ни зове поле,ни хляб и вино    .....
наведете глава и освободете сърцето си!             
Активен

hipno-val

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

ДИПЛОМАТА!!! като се знам какъв съм инженер,кажи ми как да отида на доктор!?
дипломата не дава познания и възможности ,а право да упражняваш даден занаят. аз изстрадах всичко на гърба си,вместо да се пробвам на другите,и едва когато прекарах баща ми през смърта и получих неговата благословия отворих кабинет,и пак не за да се храня от него. не съм занаятчия. намислил съм да направя един обход на света за 5 години например,за да се успокоя и остарея. тогава ще седна да напиша как се върти енергията в космоса,на земята и в човека. какво трябва да разбираме като казваме господ,къде ходим като умре тялото и какво става там. какво представлява миналия живот,къде се намира,как се отваря и как се ползва.кога се взима като наш. който иска да научи ,ще чуе,а другите ще продължават да редят думи и идеи,възгледи и предположения. само който иде и се върне ще усети бог в себе си,или оная част от космическа енергия дето се управлява с от жив човешки мозък с  ясна мисъл.
уредете форум на живо,ще мнаправя масов сеанс. познанието е като ножа,всеки го ползва за различни цели,няко дори пък се порязват сами.



















Активен
 

Страницата е създадена за 0.108 секунди с 23 запитвания.