Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Гладневникът на Христо  (Прочетена 19366 пъти)

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Гладневникът на Христо
« Отговор #40 -: 13-04-2010, 12:00:28 »

 :Content_14: супер Ице, забелязах, че и на  моя мъж му намаля пърхота след едно плодово пречистване  :)
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Гладневникът на Христо
« Отговор #41 -: 13-04-2010, 12:05:31 »

Аз днес за 1 път пих настойка от прясна коприва и си мих главата с отвара от същата коприва , при мен има мноого малко пърхот и не винаги , но намаля чувствително когато спрях химията
« Последна редакция: 13-04-2010, 17:13:18 от titan »
Активен

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Гладневникът на Христо
« Отговор #42 -: 13-04-2010, 17:07:56 »

Ха, чак сега се светнах, че се пишело пърхот. :surpris_22: :Confus_3:
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Гладневникът на Христо
« Отговор #43 -: 14-04-2010, 07:39:16 »

 tooth Ице как си днес?
Активен

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Гладневникът на Христо
« Отговор #44 -: 14-04-2010, 09:17:33 »

tooth Ице как си днес?

Дани, много добре съм, даже нямах кризичка като предните два дни. При теб май са започнали кризите... Кураж! :weight_lift:
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Гладневникът на Христо
« Отговор #45 -: 14-04-2010, 09:34:12 »

Ден 8: 67 кг. Май, откакто съм пораснал (да бе, да), никога не съм бил толкова малко килограми.

Днес нямах криза. Имам обичайните замайвания и лесно изтощаване, но това не е проблем. Даже успях да изчистя офиса  :Content_4 - emotloader: (така де, нали работя от вкъщи).

От вчера имам газове. Това ми се стори странно при положение, че няма какво да ги образува, но явно има някакви "чудеса" из дебелото ми черво, които се опитват да излязат. Цяла сутрин бягам до тоалетната всеки път като усетя нещо и, дами и господа, имаме резултат!  :weight_lift: "Резултатът" беше малък и много черен, но сега си мисля, че газовете ще спрат. Може би цялата тази церемония можеше да си я спестя с клизми. Нищо. Мисля сега да довърша експеримента без клизми, а другия път -- с клизми. Хем ще изглежда полунаучно и ще сравня резултатите.  :pensif_29:
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Гладневникът на Христо
« Отговор #46 -: 14-04-2010, 13:01:19 »

Килограмите ти са супер, не се притеснявай....аз незнам дали ще мога да издържа толкова дни- одеве приготвях обяда на сина ми, беше голямо изпитание да не гризна краставица и бадемче  :)
А с клизмите ако знаеш колко работи излизат, и аз се чудя откъде tooth
Активен

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Гладневникът на Христо
« Отговор #47 -: 14-04-2010, 16:16:20 »

Ден 8: 67 кг. Май, откакто съм пораснал (да бе, да), никога не съм бил толкова малко килограми.

Днес нямах криза. Имам обичайните замайвания и лесно изтощаване, но това не е проблем. Даже успях да изчистя офиса  :Content_4 - emotloader: (така де, нали работя от вкъщи).

От вчера имам газове. Това ми се стори странно при положение, че няма какво да ги образува, но явно има някакви "чудеса" из дебелото ми черво, които се опитват да излязат. Цяла сутрин бягам до тоалетната всеки път като усетя нещо и, дами и господа, имаме резултат!  :weight_lift: "Резултатът" беше малък и много черен, но сега си мисля, че газовете ще спрат. Може би цялата тази церемония можеше да си я спестя с клизми. Нищо. Мисля сега да довърша експеримента без клизми, а другия път -- с клизми. Хем ще изглежда полунаучно и ще сравня резултатите.  :pensif_29:

Изхвърлил си застояла слуз, която вероятно си е стояла кой знае откога - и при мен беше същото  :whistling2 - emotloader:. Вярно, че с клизми става по-бързо и по-лесно, но не е казано, че без пък нищо не става. Така че, дерзай, и хич да не ти пука - все по-добре ще се чувстваш :). (Бенато, сега да не кажеш, че го подценявам, човека - не, просто си споделям опита  :whistling2 - emotloader:).
А кога смяташ да приключваш? Май вече е време, или? :)
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Гладневникът на Христо
« Отговор #48 -: 14-04-2010, 16:27:28 »

...
А кога смяташ да приключваш? Май вече е време, или? :)

Още малко остана. Петък е десетия ден и спирам. Снощи даже рових из книгата на Лидия Ковачева опитвайки да си сглобя едно захранване дето да започва първо с малко плодове и заменя разните хлябове, масла, сирена с нещо по-интересно.  ;)
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Гладневникът на Христо
« Отговор #49 -: 14-04-2010, 17:15:33 »

Ице, аз захранването мисля да го направя почти като при Л. Ковачева, но на по късен етап- първо ще направя един ден на плодови сокове, после два дни на плодове и чай, и тогава почвам да вкарвам зеленчуците и т.н.

Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Гладневникът на Христо
« Отговор #50 -: 14-04-2010, 20:42:33 »

Ице, да ти имам търпението. Не мога да изкарам повече от денонощие без храна. Виж без вода е друга работа (ама пък няма голям смисъл да го правя)
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Гладневникът на Христо
« Отговор #51 -: 14-04-2010, 21:09:39 »

Ице, аз захранването мисля да го направя почти като при Л. Ковачева, но на по късен етап- първо ще направя един ден на плодови сокове, после два дни на плодове и чай, и тогава почвам да вкарвам зеленчуците и т.н.

И аз мислех нещо такова, но точно събота (първият ден от захранването) ще сме в полеви условия и къде ти да си направя сок. Ако има как, ще си поръчам по някой фреш в заведение. Ако не - няколко ябълки с много дъвчене.
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Гладневникът на Христо
« Отговор #52 -: 14-04-2010, 21:11:31 »

Ице, да ти имам търпението. Не мога да изкарам повече от денонощие без храна. Виж без вода е друга работа (ама пък няма голям смисъл да го правя)

Аз си мисля, че това си е някакъв вид дисциплина и се тренира. Аз почнах с един ден на плодове, няколко дни на плодове, един ден само вода, няколко дни на вода... Ако те влече, може да пробваш по моята схема.  :weight_lift:
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Гладневникът на Христо
« Отговор #53 -: 15-04-2010, 08:28:57 »

Ей, докарахме до деветия ден. Още малко остана! Тегло: мааалко под 67 кг.

Вчера сутринта и около обяд нямах никакви проблеми. Пей, сърце! Надвечер обаче се появи една тъпа болка отдясно на корема. Черен дроб ли е това или нещо из червата... Мистика! Държа ме до лягането. Тази сутрин болката я няма. Да кажем, че е лечебна криза на нещо, с което не съм знаел, че имам проблеми и да си стиснем ръцете.  :peperudi:
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Гладневникът на Христо
« Отговор #54 -: 15-04-2010, 08:35:56 »

Ице, тая болка при мен се появи на втората вечер, и през целия трети ден се обаждаше, днес няма инщо за сега  :) браво на теб, даваш ми сили и аз да не се отказвам  :love_026:
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Гладневникът на Христо
« Отговор #55 -: 15-04-2010, 10:50:33 »

Брави на вас , вие сте железни :)) подкрепям ви морално :)
Активен

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Гладневникът на Христо
« Отговор #56 -: 16-04-2010, 09:51:11 »

Ден 10. Последен! Тегло: 66 кг.

Вчера цял ден се чувствах страхотно. Никакви кризи, а и забелязах, че ми се връща силата - не ми се иска да умра след като кача 7 етажа по стълбите. Днес - същата работа.

До вчера пърхота ми беше изчезнал напълно. Много се радвах и се навивах, че тая гадост най-накрая си е отишла. Днес се появи пак. >:( >:( Е, какво да правим... поне открих нещо от което се влияе и имам надежда при други гладувания да изчезне. Напоследък си мисля, че пърхота е просто симптом на нещо по-голямо, което си ме трови и което мога да оправя с прочиствания.

Така, днес заминаваме за едно село до Габрово и ще прекараме уикенда там. Взимам лаптопа, че знам ли кой сървър ще умре, когато най-малко искам. Може пък да го използвам и да пиша как минават първите два дни от захранването :)
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Гладневникът на Христо
« Отговор #57 -: 16-04-2010, 11:21:07 »

 :Content_14: :Content_14: :Content_14: Браво, сега внимавай със захранването, но сред природата няма да ти е много трудно.  :)
Активен

ribkata

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 309
Re:Гладневникът на Христо
« Отговор #58 -: 16-04-2010, 12:11:55 »

 :Content_14: komplimenti na teb za gladuvaneto...a na selo zabravi za laptopa, ili moze da go nosish po polianite na razhodka  :)
Активен

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Гладневникът на Христо
« Отговор #59 -: 16-04-2010, 12:32:58 »

Ако мога, няма да погледна лаптопа :)

Открихме в Била една боклучава преносима цитрус пресичка и по случая помъкнах портокали, грейпфрути и лимони за сок. Мисля, че съм подготвен за захранване на село.  :Content_14:
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death
 

Страницата е създадена за 0.129 секунди с 22 запитвания.