Начало   Помощ Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Сурова среща в Пловдив - 05.05.2010  (Прочетена 5533 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Petko
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2359

« -: 23-04-2010, 22:03:15 »

Съфорумци, на 5-ти май, сряда, от 18:00 часа във Веда Хаус ще направим втората си суровоядска среща. Всички са добре дошли! Все пак пишете какво мислите и който ще идва, за да имаме представа от бройката Smiley
Активен

“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди

“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов
Eternal bliss
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 88

« Отговор #1 -: 24-04-2010, 09:54:52 »

Аз пак ще дойда  ангелска целувка
Активен

..and what they are doing with this visible language that they create is they are making gifts..
Eternal bliss
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 88

« Отговор #2 -: 24-04-2010, 09:56:59 »

аа.. ама то било в Пловдив.. значи няма  нерешителен ама че съм
Активен

..and what they are doing with this visible language that they create is they are making gifts..
benato
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1467

« Отговор #3 -: 24-04-2010, 15:24:40 »

Защо не направим една среща в събота или неделя? Може и в някой парк,не е нужно да сме затворени.
Пак ще пропусна,работя до 19 и после съм на йога амии... знам ли
Между другото в новия ресторант "Грийн" има много по-здравословно меню,супер фрешове и много по богат избор. Също не се пуши! Къде другаде можеш да пиеш зеленчуков сок за 2-3 лева??
Активен

GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".
катеринка
Full member
Неактивен Неактивен

Публикации: 171

« Отговор #4 -: 24-04-2010, 16:15:54 »

Аз както и миналия път и сега казвам,че ще дойда,но моля ви,обяснете ми къде се намират тези места! Ако има вариант всички желаещи да са свободни в същия ден, ще е добре.
Активен
amazonian
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 240

« Отговор #5 -: 25-04-2010, 13:40:29 »

Бих се разходила до Пловдив с удоволствие - може и с една приятелка, която е идвала на ваше мероприятие, но мога само през уикенда. До следващия път  Smiley
Активен
Shturcho
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 73

« Отговор #6 -: 25-04-2010, 16:47:13 »

Ъъъ?
здравейте
и аз съм 'за'
къде е ресторант грийн?
Активен
Mep
Administrator
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 483

« Отговор #7 -: 28-04-2010, 09:47:42 »

Срещата сега ще я направим във Веда хаус, но като се стопли още малко, ще е някъде навън. Иначе Грийн се намира на пресечна на Гладстон, близо до Синдикалния дом. Там обстановката ми идва твърде "розова"  bleh
Активен

Духът владее материята!
benato
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: 28-04-2010, 11:33:01 »

Вярно е ,че обстановката не е за такъв ресторант,това казах и на жена ми. laugh Но такова меню в Пловдив няма амии... знам ли
Активен

GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".
Shturcho
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #9 -: 04-05-2010, 21:44:28 »

Ъъъ?
ще има ли среща???
Активен
Mep
Administrator
Sr. Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: 05-05-2010, 15:53:54 »

Ще има - след час тръгвам за там Smiley
Активен

Духът владее материята!
Atanassia
Full member
Неактивен Неактивен

Публикации: 169

« Отговор #11 -: 05-05-2010, 16:47:05 »

днес ли е срещата амии... знам ли олееее, амиии....
Активен
Shturcho
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: 05-05-2010, 19:48:14 »

изчервен
ех, видях го съобщението докато си кълцах салатата...към 5.30
а наистина исках да дойда да ви поразпитам някой неща и да ви видя  love_007
как мина?
и кога пак?
дори и неофициално?
Активен
Mep
Administrator
Sr. Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #13 -: 07-05-2010, 21:01:40 »

Срещата беше страхотна, нови хора, много разговори, много емоции, а накрая трудно се разделихме - чак след 11 часа някъде... дори на улицата пренесохме разговорите Smiley.
Активен

Духът владее материята!
titan
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2318

« Отговор #14 -: 07-05-2010, 22:58:11 »

Хей , браво , радвам се за вас Smiley) аз съм в Мюнхен и около мен само свински трупове и освинели подобия на хора, грухтят на някакъв неразбираем език , който наричат дойч.
Активен
Shturcho
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #15 -: 08-05-2010, 20:50:40 »

пеперуди
мноооого хубава идея!
Активен
desi82
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1408

Ние сме това, което ядем!

« Отговор #16 -: 09-05-2010, 07:44:14 »

Хей , браво , радвам се за вас Smiley) аз съм в Мюнхен и около мен само свински трупове и освинели подобия на хора, грухтят на някакъв неразбираем език , който наричат дойч.
Титан, какво му е лошото на die Deutsche Sprache? Ама като се замисля ти си в Бавария, а там не говорят Hoch Deutsch.
Активен

Томирис
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1170

Лунатик!

« Отговор #17 -: 09-05-2010, 09:56:12 »

Не знам защо си с толкова лошо впечатление точно от Мюнхен. На мен много ми хареса като град и атмосфера. В сравнение с Източна Германия и по-точно Берлин, Бавария си е като райски остров.
Активен

"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"
titan
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2318

« Отговор #18 -: 09-05-2010, 21:08:28 »

Ами не зная колко време сте живели в Берлин и Мюнхен и как правите разлика , но на мен ми се налага да престоявам исвестно време и тук и там и да ви кажа честно разлика между прасетата не намирам Smiley) иначе ми харесват и двата града , вървим си днес , добре похапнали от салатния бар на Маредо , по пешоходната алея между гарата и Щахус и ми е едно такова дискомфортно , всичко си е на мястото , няма едно изронено паве , няма една плочка да те опръска , няма къде да се накаляш , някак си  неестествено е , и на тоя фон едни хубави жени разбиват мита за красотата на българките
Активен
benato
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #19 -: 10-05-2010, 08:35:45 »

То много митове има,колко сме гостоприемни,колко сме работливи,че сме с добри сърца,ама да не ти се налага помощ..... тъжен... чак ще ревна ама че съм
Само не съм съгласен ,че ги наричаш прасета,не знам за нас какво може да се каже в такъв случай.
Активен

GO GREEN
Страници: [1] 2   Нагоре
Изпечатай
Отиди на: