Начало   Помощ Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Дарение на дрехи  (Прочетена 4886 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Mep
Administrator
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 483

« -: 26-04-2010, 15:12:09 »

Приятели, помогнете със съвет..
Имам доста здрави и добри дрехи и обувки (някои даже носени 2 пъти), които носих до преди 2-3 години, но вече не и сега много ми се иска да даря на някое момиче, което ще има наистина нужда и ще им се зарадва. Преди дарявах дрехите в домове, но вече не приемат  от случайни хора. Не ми се иска да ги оставям до коша, защото най-вероятно няма да попаднат в подходящите хора. Дали някой знае какво е подходящо да направя с тях и как да намеря подходящ човек или може би някой от вас познава момиче, което ще има нужда. Обувките (и ботушите) са с номер 38, а дрехите са за 45-50 кг, към 1,60 м телосложение (стил малко тинейджърски). Мислих си и затова да тръгна към местност с много бедни села и да започна да разпитвам дали някой няма да има нужда.
Та някой има ли опит с подобни желания.
Благодаря ви!
Активен

Духът владее материята!
Вери
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2153

« Отговор #1 -: 26-04-2010, 15:24:24 »

Мер, веднага се сетих, че може да се свържеш с Движение на българските майки в Пловдив. Тъй като темите са им големи, а ти няма да имаш време да се ровиш, ти пращам координати на лични.
Активен
Mep
Administrator
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 483

« Отговор #2 -: 26-04-2010, 15:47:02 »

Благодаря, Вери!!
Активен

Духът владее материята!
beelee
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 690

fantomiss

« Отговор #3 -: 26-04-2010, 16:04:20 »

И аз попаднах на тях (или поне така мисля) в БГ МаМа. Там има една тема с телефонни номера на хората за контакт.
Активен

Не всички са на мястото си в този форум...
marulka
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1649

Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

« Отговор #4 -: 26-10-2010, 17:00:16 »

Винаги може да дарите дрехи или храна в Червения кръст, раздават ги на бедните... Или просто ги хвърлете при варела за боклук, те бедните сами ще си ги намерят амии... знам ли
Активен

Nothing cooked tastes as good as raw feels
zigzag
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 237

« Отговор #5 -: 26-10-2010, 19:30:34 »

http://www.podariavam.com/
Активен
marulka
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1649

Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

« Отговор #6 -: 30-10-2010, 06:52:47 »

Коментирано от bincho.milanov1@gmail.com на 12 Oct 2010 15:44 iskam ti mar6avata kotka za da q izhvarlia sam na bukluka razbrali za tva kato ne iska6t sama da q izhvarli6t....

абе тоя podaravam.com май не е най-подходящото място...представяте ли си котката ви родила малки и ги подарявате през там на някъв такъв психопат... амии... знам ли ужас, ужас....

с дрехите сигурно ще се отнесат по-добре отколкото с животните, но пък аз знам, че някой като ти носи дреха, ти взима "късмета" с нея, не бива да попадат при недобронамерени хора... амии... знам ли

то и магия може да ви направят по носена дреха, ама айде тука вече съвсем се отнесох... ухилен

Активен

Nothing cooked tastes as good as raw feels
Svetlio
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

« Отговор #7 -: 30-10-2010, 08:47:42 »

Това са мръсни гадове. Животът им, струва по-малко от този на котето! Да не ми се налага да избирам че....
Такива и за родители не стават. Децата им, се превръщат в същите боклуци като тях!
За това, на моето котенце не съм и докарал мъжкар да я окоти, защото после като се знам, сам ще си ги гледам котенцата. сърце Grin
Трябва да го познавам, да знам, че ще си го обича и ще се грижи прекрасно за котенцето. Иначе не го давам. Пък аз, май не познавам толкова и такива хора. За това по-добре без малки. Жалко, а е толкова красива слънце

За късмета не знам, но ако дрехата е била на болен човек, можеш сериозно да пострадаш!
По принцип, съм против дрехите втора употреба!
Активен
TheEconomist
New
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 8

« Отговор #8 -: 14-11-2017, 16:35:58 »

В последните години си купувах дрехи от https://www.bigsize.bg/ , но някои ми умаляха. Вашата идея ми помогна много, защото ги бях зарязал. Сега ще направя и аз едно добро нещо и ще ги даря Smiley
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
Отиди на: