Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Индийски йога живее без храна и вода 15дни  (Прочетена 9342 пъти)

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464

 :kisss:Е, те тука си много права...ама сложи му на орто и една питанка...зъ къв праз, аджеба му е да живее...за нас...ясно...да се научим да приемаме и преодоляваме орсовците...и което си е важно...да им признаем правото да грешат и се учат от грешките си...ееееееееееееее има път без грешки...но не знам дали въоще там е стъпил човешки крак... :surpris_23:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

oum le dauphin blanc

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 548

Време е да пуснем тема "Нашата Вики живее без храна и вода 14 дни"  tooth
Активен

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/


Цитат

Нема се пУашиш, симпатяга, тая кола, аз - като една "лизингова къща" ще ти я уредя на лизинг  ;D.

П.П. На въпроса защо ги пускаме... Мисля, че дори и тия истории да не са напълно верни, факт е, че контролирайки ума си, човек може да постигне неща, които на пръв поглед изглеждат немислими. Не е идеята всички тук да се вдъхновим и да почнем да експериментираме, а по-скоро да се убедим, че човешките възможности са огромни и ако контролираме мислите си и живеем в хармония със света и себе си, наистина може да постигнем много (това е поне моята интерпретация)  :).

Ето уредихме индийска кола на  лизинг.  Аз пък ще уредя близначки студентки по международни икономически отношения да се грижат за задния двор  на сградата на лизинговата къща.
Докато бях в отпуска изрових малко стари индийски книжа.  Каква ти сензация в книгите пълно с описани случаи на много по интересни неща. Индиец хвърля  въже нагоре. То лети докато му се изгуби края в небето. Шефчето йога праща слугата си ученик да се катери по въжето и тръгва след него, докато и двамата се изгубят в небето. После падат двете половини на слугата срязан на 2, после шефчето йога слиза от въжето и съединява двете части на слугата. Вие тука за сензация представяте някакъв ......... <цензура> дето не ядял не пил и не чукал 15 дена :)
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко


 Аз пък ще уредя близначки студентки по международни икономически отношения да се грижат за задния двор  на сградата на лизинговата къща.

Защо пък точно за задния двор? Нека да е за предния  ;D. И защо точно по МИО? По-добре по някоя филология - айде, да не е английска или българска, да не ставаме нахални - може и индология  ;).

П.П. Извинявам се за спама! :flowers2:
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

namonaraqnaq

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 140

Към моите уважавани мургави приятели вече тая топли чувства и уважение към приноса им за човечеството и технологичния възход. Поръчал съм една кола Tata Motors, специално осветена от  гуру да върви 40.000 километра  без  бензин и 400 дена без акумулатор.
Майтапът настрана, но Никола Тесла е докарал някаква почти такава машина. Много интересен тип е бил ...
Активен

namonaraqnaq

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 140

Ето и алтернативна йога, за тези,на които не им допада класическата:
http://fishki.net/comment.php?id=54528
Активен

divineflow

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173

Хахахаха много добро! ;D
Активен
We were drawn down long from a deep sleep, and awaken'd at dayfall by worried guardeners and made to be led thru dew wet jungle to the swift summit, o'er looking the sea...
 

Страницата е създадена за 0.095 секунди с 23 запитвания.