Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Още един начинаещ(тежък случай)!  (Прочетена 27471 пъти)

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re: Още един начинаещ(тежък случай)!
« Отговор #80 -: 22-07-2010, 06:06:07 »

След 3 тият месец почва да се вижда ефекта от тренировките , а те от своя страна стават необходими на тялото и то си ги изисква :) като наркотик е :))
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re: Още един начинаещ(тежък случай)!
« Отговор #81 -: 22-07-2010, 10:02:45 »

Дано да си прав за трите месеца... защото аз вече го виждам ефекта, така че до три месеца се надявам още повече да почне да се вижда :whistling2 - emotloader:
не знам за тялото какво ще изисква после, ами дано мен не ме завладее мързела тогава... само дето ми казаха, че мускулите свикват с упражненията и нещо не искат много много да растат после, ама ще го измисля как да го преодолея тоя момент :Confus_3:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re: Още един начинаещ(тежък случай)!
« Отговор #82 -: 22-07-2010, 12:02:51 »

То не ти трябва да ти растат , стигаш едно ниво и това е .. подържаш го .. много големите мускули са доста тромави и обикновено не вършат работа , докато замахнеш и вече си изял 10 тина оловни тръби в зъбите  tooth  tooth  tooth
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re: Още един начинаещ(тежък случай)!
« Отговор #83 -: 23-07-2010, 00:26:50 »

не знам да ти кажа какво ниво ще стигна.... ама сега ми препоръчаха да съм си вземел аминокиселини да вземам на таблетки след тренировка, за да имал градивен елемент мускула.... т.е. за да има материал за растеж и да не стои на това ниво .......въпроса е дали според суровоядството има някакъв проблем в тая работа с аминокиселините, как мислите ???? (ако не мисли вече само titan в темата де) дали има вредни въздействия някакви... както върху тялото, така и върху мускулите примерно ако спра да ги вземам тия аминокиселини, или пък спра с тренировките :surpris_23:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re: Още един начинаещ(тежък случай)!
« Отговор #84 -: 23-07-2010, 19:02:34 »

Според мен не ти трябва да вземаш нищо , аз без да съм вземал каквото и да ....е , като не броим пържоли и яйца  tooth  tooth  tooth   , съм постигал доста добри , даже впечатляващи резултати,  но съм сигурен че ако си установиш хранителния режим ще  можеш и сега да ги постигнеш, въпрос на правилно меню и правилни упражнения .НО все пак помисли ,че със синтетиката си нарушаваш химичният баланс на организма.
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re: Още един начинаещ(тежък случай)!
« Отговор #85 -: 23-07-2010, 23:37:01 »

...а какъв трябва да е хранителния режим според теб.... защото и на мен ми казаха за пържоли и яйца... и май не беше на шега, ама ние нали уж се стремим към суровоядството ?  :Confus_34:
Кажи ми според теб какво трябва да се яде.... иначе упражненията се надявам да са правилни... или поне с дъмбели едва ли има други ;) Само не знам дали ще ми станат големи мускулите, или само релефни с тия упражнения, ама ще видим... инак съм 1 ден бицепс-трицепс ...1 ден рамо.. 1 ден гърди-гръб... и сега включих и крака 1 ден и хванах мускулна треска и ме болят сега tooth
Активен
"няма грешки, има само уроци"

aichryson

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 73
Re: Още един начинаещ(тежък случай)!
« Отговор #86 -: 23-07-2010, 23:40:22 »

Здравейте!!! Благодаря на Меr, че е направила този сайт, ние останалите трябва да го пазим за да го има!!! От 5 години имам сериозен здравословен проблем, лекуват ме йерудирани медици. Това че е вече години много ме притеснява, гълтам си лекарствата, преливат ми се банките и все ми се казва, че вървим добре, но се иска време да овладеем нещата. Та тъй почнах да се "ровя", попаднах на Пол Брег и сега на този сайт. Моля да ми помогнете да си намеря свестни блендер и  сокоизстисквачка, има ли възможност двата уреда да са в едно (2 в 1).В къщи имам от всички ел. уреди (Браун, Сименс, Кенуод),но някак си не са рентабилни, та ще ви бъда благодарна  да ме насочите( разгледах Omega Upright VERT Juiser-model VRT330 и др., моля посочете  как да се закупят най изгодно и откъде, обръщам се към тези които знаят).Какво мислите за дестилираната вода, трябва ли да си имаме в къщи дестилатори и кой е подходящ за домашно ползване? Благодаря ви предварително!
Активен

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re: Още един начинаещ(тежък случай)!
« Отговор #87 -: 23-07-2010, 23:54:56 »

Какво против яйцата имате? Хайде, пържолите оставете, но за мускулче поне яйчица не е лошо да се ядат отвреме-навреме. Няколко жълтъка и по-голямо количество белтъци на седмица не мисля, че биха създали сериозен здравословен проблем;) Яйченият белтък е най-съвършения н и всички други протеини се сравняват с него. Ако могат да се намерят домашни яйца ще е още по-добре. Ще ме извиняват върлите вегани, но който изразходва много енергия и не иска да губи мускулна маса се нуждае и от подобни храни. Да не говорим, че излиза по-евтино и по-лесно:) Не казвам, че и само на растения не е възможно, просто е по-трудно.
Ако комбинираш правилно храните няма да имаш проблем с аминокиселините. Например на ден трябва да имаш пълната гама незаменими, тоест да ядеш и зърнени, и бобови. От раститенията само киноа, амарант, елда, соя и водорасли са с пълен аминокиселинен профил. Наскоро четох едни изследвания, че тялото се запасявало с аминокиселини и така не било необходимо да се приемат всички на едно хранене, както по-рано съветваха.
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re: Още един начинаещ(тежък случай)!
« Отговор #88 -: 24-07-2010, 09:18:35 »

Здравейте!!! Благодаря на Меr, че е направила този сайт, ние останалите трябва да го пазим за да го има!!! От 5 години имам сериозен здравословен проблем, лекуват ме йерудирани медици. Това че е вече години много ме притеснява, гълтам си лекарствата, преливат ми се банките и все ми се казва, че вървим добре, но се иска време да овладеем нещата. Та тъй почнах да се "ровя", попаднах на Пол Брег и сега на този сайт. Моля да ми помогнете да си намеря свестни блендер и  сокоизстисквачка, има ли възможност двата уреда да са в едно (2 в 1).В къщи имам от всички ел. уреди (Браун, Сименс, Кенуод),но някак си не са рентабилни, та ще ви бъда благодарна  да ме насочите( разгледах Omega Upright VERT Juiser-model VRT330 и др., моля посочете  как да се закупят най изгодно и откъде, обръщам се към тези които знаят).Какво мислите за дестилираната вода, трябва ли да си имаме в къщи дестилатори и кой е подходящ за домашно ползване? Благодаря ви предварително!
здравей, ето ти линк към тема от форума.. цъкни тук
Активен
"няма грешки, има само уроци"

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re: Още един начинаещ(тежък случай)!
« Отговор #89 -: 24-07-2010, 09:23:57 »

Какво против яйцата имате? Хайде, пържолите оставете, но за мускулче поне яйчица не е лошо да се ядат отвреме-навреме. Няколко жълтъка и по-голямо количество белтъци на седмица не мисля, че биха създали сериозен здравословен проблем;) Яйченият белтък е най-съвършения н и всички други протеини се сравняват с него. Ако могат да се намерят домашни яйца ще е още по-добре. Ще ме извиняват върлите вегани, но който изразходва много енергия и не иска да губи мускулна маса се нуждае и от подобни храни. Да не говорим, че излиза по-евтино и по-лесно:) Не казвам, че и само на растения не е възможно, просто е по-трудно.
Ако комбинираш правилно храните няма да имаш проблем с аминокиселините. Например на ден трябва да имаш пълната гама незаменими, тоест да ядеш и зърнени, и бобови. От раститенията само киноа, амарант, елда, соя и водорасли са с пълен аминокиселинен профил. Наскоро четох едни изследвания, че тялото се запасявало с аминокиселини и така не било необходимо да се приемат всички на едно хранене, както по-рано съветваха.
Ами, точно това..... че на ден трябва 150 грама да приемам протеин ли какво беше, може и да го бъркам... а в яйцето има само 7 гр., така че трябва да изяждам по над 20 яйца на ден ?! отделно.... за сварени яйца ли говориш ти, или за сурови.. или за някакви други... и ми казаха, че до 4 жълтъка няма проблем, ама после затормозявало сърцето :) иначе против пържолите нищо против нямам аз :Confus_3:
тия растения.... само соята май съм ял, обаче някъде нали пишеше, че май била медийна сензация по-скоро...  :surpris_23: а зърнени и бобови са веганство, а не суровоядство, нали ?  :pensif_29:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re: Още един начинаещ(тежък случай)!
« Отговор #90 -: 24-07-2010, 14:07:19 »

Абе минавай си на пържоли и дроб с масло (ВМ НВХ) и проблеми нямаш:)
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re: Още един начинаещ(тежък случай)!
« Отговор #91 -: 24-07-2010, 23:16:38 »

както и да е.....
Активен
"няма грешки, има само уроци"
 

Страницата е създадена за 0.087 секунди с 23 запитвания.