Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Относно водата  (Прочетена 6245 пъти)

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Относно водата
« Отговор #20 -: 20-05-2010, 16:41:32 »

За софийската вода зависи в кой квартал си. На някои места от крановете тече не вода, а мляко tooth Иначе като качество е една от най-нелошите в страната.
Ти ще измислиш нещо как да се пречиства чешмяната вода и да става чиста като изворната  :bleh

Айде, айде, разбрахме ви, че се обичате, ама стига толкоз  ;) ;D.
Какво ти пречи на тебе... и ти ли я обичаш  tooth tooth

@Томирис
знаех си, че ще измислиш най-доброто решение, за пореден път не ме разочарова  :pensif_29: отивам да го търся да видим дали ще ми свърши работа  :Content_14:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Относно водата
« Отговор #21 -: 20-05-2010, 17:05:11 »


Какво ти пречи на тебе... и ти ли я обичаш  tooth tooth


Аз всички ви обичам  :love_007: :heart_2:. Аз съм като оня тиган, дето мислел за всичко (Тефал, или каквото там беше) - само че за всичкИ! Само любов да има - любоФта ще спаси света! tooth :heart_2:
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Относно водата
« Отговор #22 -: 04-06-2010, 19:56:54 »

Тъй като има вероятност тия дни да ме командироват за Варна да питам има ли по-добра алтрернатива от това да си нося 2-3 литра размразена вода от Плевен. Евентуално ако трябва да си купувам някаква бутилирана вода там каква е за предпочитане ( и да е лесна за намиране естествено)
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

٠ Тео ٠

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19
  • I took the red pill
Re:Относно водата
« Отговор #23 -: 09-06-2010, 21:13:57 »

пробвах замразена/размразена вода от чешмата има странен вкус,нормално ли е това ? протиевата "жива" вода и тя има пак такъв вкус,но усетих и нещо др при нея,но още не съм мн сигурен .

у форума е писано,че  каните Брита съще не са успешен вариант, а девин и горна баня пак си се продават с флурида и не се знае от де иде,а и  в клубовете на дир.бг изкараха девин ,че не е никаква мин. вода

а сребърна вода правех така   в 5 литра туба наливах вода от чешмата слагах 150г сребро и така да престои минимум 12 часа ставаше нещо различно и приятно и мисля да се върна пак на този вариант ,ако не ми харесат вашите отговори  :surpris_23:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.518 секунди с 23 запитвания.