Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Здравейте!  (Прочетена 1932 пъти)

georgepeev

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
Здравейте!
« -: 04-06-2010, 20:27:40 »

Да се представя: за приятелите съм Жоро, на 39 години, живея отскоро в с. Крум, Димитровградско, пожарникар по образование, ако си нямате такъв във форума, може да ме назначите за отговорник по пожарната безопасност. Гася пожари всякакви ...  :) Работа по специалността и не само, в голяма фирма в Димитровград.

Не съм суровояд, нито вегетарианец, но някой ден ...
От 15-на години се занимавам с гладолечение, не че имам какво да лекувам, но първата книжка на Лидия Ковачева запали това в мен. В интерес на истината в началото 3-4 години бях вегетарианец, но вследствие на неразбиране от всички околни, и някои други пречки, реших да изоставя това.
За форума разбрах от Даниела ... специални поздрави за нея ... подозирам, че ще срещна и други познати хора от други социални мрежи.  ;) Хвърлих едно око за какво иде реч, силно съм впечатлен и се радвам, че има доста хора, които не ще се поколебаят да ме подкрепят в постепенното изключване на всичко животинско от менюто ми

Занимавам се, но не много редовно за съжаление с хата йога, практикувам парапланеризъм отскоро, фен на всички видове спорт и класическа музика, най.вече оперна.

Мисля, че беше доста изчерпателно ...  ;)
Активен
Умирайте от смях, за да живеете по-дълго!

Hospitalier

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 161
Re:Здравейте!
« Отговор #1 -: 04-06-2010, 21:55:44 »

 Здрасти Жоре,
  Добре дошъл във форума -убеден съм че тук ще откриеш много полезни неща за себе си и всички твои познати интересуващи се от здравословен начин на живот.Иначе това че не си суровоядец и не си веган за момента-споко не си сам tooth-малцинство сме но и ние имаме право на живот под слънцето нали?(най много да отнесем по един здрав бой :Content_4 - emotloader:).Разкажи повече за това как ти е подействал метода на Лидия Ковачева -как стигна до идеята за гладолечение и най вече ми е интересно как ти се отрази на общото състояние преминаванато от вегетарианство към невегатарианство.Защото повечето хора тук описват обратния път.Също така би ли споделил повече за Хата йога и разликите и с останалите видове йога.
Активен
Който те хвали в очите -презира те!
Който говори зад гърба ти -страхува се от теб!

georgepeev

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
Re:Здравейте!
« Отговор #2 -: 04-06-2010, 22:16:37 »

Как достигнах до идеята? Ами по принцип си падам експериментатор, и най-големия обект на експериментите ми съм си самия аз, или по-точно физическото тяло. Опити с нефизическото ми Аз още не смея да правя, но това е друга тема. За гладолечението, реших го съвсем спонтанно, бях пионер в цялото това нещо, що се отнася до обществото, с което контактувах тогава. По-широкоскроените ме нарекоха странен, останалите с по тежки думи, стигащи и до обидни епитети. Но аз се чувствах страхотно и гледах да не се влияя от всичко това.
След време се появиха доста пречки, нямах много възможности да си приготвям специално меню за себе си и прекъснах.
Явно не ми се отрази пагубно, естествено знаех, че е крачка назад, но какво да се прави.
Хата йога са всъщност физическите упражнения или т.нар. асани. Аз лично предпочитам схемата на Венци Евтимов, който е един от видните йогисти в България. Останалите видове йога засега са ми доста далечни и не искам да се спирам на тях. В нета има безброй източници...
Активен
Умирайте от смях, за да живеете по-дълго!

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Здравейте!
« Отговор #3 -: 05-06-2010, 07:39:33 »

О, Жоренце  :Content_22: :heart_2: добре си дошъл   :flowers2:
Активен

v

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 103
Re:Здравейте!
« Отговор #4 -: 05-06-2010, 08:28:18 »

Добре дошъл във форума и аз започнах с книгите на Лидия Ковачева.Много неща тука се научават и ще видиш,че ще се чувстваш сред приятели.
Активен

ribkata

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 309
Re:Здравейте!
« Отговор #5 -: 06-06-2010, 11:56:36 »

Здравей и добре дошъл  :flowers2:
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Здравейте!
« Отговор #6 -: 07-06-2010, 11:37:40 »

 :kisss:Ха ...тамън преди секунди писах нещо за загаряне.......е то бива къмет, късмет , ама чак пък на секундата... tooth
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...
 

Страницата е създадена за 0.095 секунди с 24 запитвания.