Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Здравейте и от мен!:)  (Прочетена 1773 пъти)

lilangelllll

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Здравейте и от мен!:)
« -: 05-06-2010, 17:32:53 »

   Здравейте! Няма как още в началото да не коментирам страхотния сайт и да благодаря на всички, които допринасят за съществуването му! От едно известно време чета тук, но чак сега се "престраших" да пиша  :D...казвам се Ралица, на 29 години съм...моята "здравословна история" е кратка...преди около месец и половина ми "светна" лампичката и започнах по- осъзнато да размишлявам върху здравето си/физическо и духовно/...и така се получи,че за един ден спрях да приемам "нормалната" за мен досега храна, и започнах с плодове,зеленчуци,ядки и млечни продукти/трудно ми беше да скъсам с тях/...за началото на юни си бях поставила за цел да спра със тези същите любими сирена,кашкавали и кисело мляко...и така, вече 4-ти ден продължавам без тях...проблем са ми кълновете, но смятам и с тях да се захващам и да се опознаваме взаимно  :Content_4 - emotloader: ...отделно съвсем отскоро започнах и с някои неща от йога,и с колоездене...мале,ама то стана много дълго- надявам се да не съм ви отегчила  :Confus_3: ...много щастие на всички... :peperudi: :peperudi: :peperudi:
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Здравейте и от мен!:)
« Отговор #1 -: 05-06-2010, 18:51:47 »

Здравей, Ралица! Добре дошла у форума... ако си от Варна, вдругиден има сбирка на суровоядците от Варна, може да дойдеш да ни отегчиш съвсем.. тъй и тъй си почнала :whistling2 - emotloader:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

lilangelllll

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re:Здравейте и от мен!:)
« Отговор #2 -: 05-06-2010, 19:25:04 »

  Благодаря ти за поканата! Щеше да е наистина много хубаво, но в момента не съм в БГ...така,че ще продължавам да следя форума засега... :peperudi:
Активен

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Здравейте и от мен!:)
« Отговор #3 -: 05-06-2010, 21:25:34 »

Здравей, добре дошла и успех в начинанието! :flowers2: :love_006 - emotloader:
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

ribkata

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 309
Re:Здравейте и от мен!:)
« Отговор #4 -: 06-06-2010, 11:59:06 »

   Здравейте! Няма как още в началото да не коментирам страхотния сайт и да благодаря на всички, които допринасят за съществуването му! От едно известно време чета тук, но чак сега се "престраших" да пиша  :D...казвам се Ралица, на 29 години съм...моята "здравословна история" е кратка...преди около месец и половина ми "светна" лампичката и започнах по- осъзнато да размишлявам върху здравето си/физическо и духовно/...и така се получи,че за един ден спрях да приемам "нормалната" за мен досега храна, и започнах с плодове,зеленчуци,ядки и млечни продукти/трудно ми беше да скъсам с тях/...за началото на юни си бях поставила за цел да спра със тези същите любими сирена,кашкавали и кисело мляко...и така, вече 4-ти ден продължавам без тях...проблем са ми кълновете, но смятам и с тях да се захващам и да се опознаваме взаимно  :Content_4 - emotloader: ...отделно съвсем отскоро започнах и с някои неща от йога,и с колоездене...мале,ама то стана много дълго- надявам се да не съм ви отегчила  :Confus_3: ...много щастие на всички... :peperudi: :peperudi: :peperudi:

браво за промените,
 добре дошла  :love_026:
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Здравейте и от мен!:)
« Отговор #5 -: 07-06-2010, 11:34:34 »

 :kisss:Еееееееее, така е ...всички сме светнали , та чак загорели...т.е...изгорели... :surpris_22: :surpris_23: :Content_4 - emotloader:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...
 

Страницата е създадена за 0.059 секунди с 22 запитвания.