Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Законът ограничава гладолечението до седмица  (Прочетена 6444 пъти)

kyx4o

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 237
    • http://www.facebook.com/profile.php?id=1836474233

http://www.btv.bg//story/40322-Zakonat_ogranichava_gladolechenieto_do_sedmitsa.html
Невероятно! Дали няма да забранят плодовете и зеленчуците? :Confus_3:
Активен
Храната да бъде Вашето лекарство и лекарството - Вашата храна. Хипократ

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/

http://www.btv.bg//story/40322-Zakonat_ogranichava_gladolechenieto_do_sedmitsa.html
Невероятно! Дали няма да забранят плодовете и зеленчуците? :Confus_3:

Гладолечението работи в ущърб на медицинската мафия. Плодовете и зеленчуците обратно вдигат оборота на лекарите. Пълни са с пестициди и нитрати.  Днес купих малини с вкус на амониева селитра и червена боя.  Става все по трудно пазаруването по пазарите.
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

Мафия в престилки :)))  тя 2012 та идва , ще ви отърве от всички проблеми :)))
Активен

oum le dauphin blanc

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 548

Спираме да пишем по дневниците кой какво прави, че току виж сме нарушили закона  :Content_4 - emotloader:
Активен

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/

Спираме да пишем по дневниците кой какво прави, че току виж сме нарушили закона  :Content_4 - emotloader:

Колко погрешни неща има в тези закони.  Дразнещо ми се струва да ме глобяват докато карам без колан. Живота си е мой и ще се трепя когато си искам. Коланът може да ми бъде и пречка да изляза от колата в случай на катастрофа.   Сега и гладуването противозаконно леле.....  онази докторка "Салата Измилова" ще и фалира клиниката.
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!

Мафия в престилки :)))  тя 2012 та идва , ще ви отърве от всички проблеми :)))

Титан голям песимист си! Нищо съществено няма да се случи през 2012!
А ако закона се спазва Емилова наистина ще фалира!
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA

Абе хора, това е от 2005г.! tooth Дали е валидно още? Нека не забравяме и че "елита",които приема тези наредби, всяка година е при д-р Емилова.Или поне жените им. Така че, аз не се притеснявам дали ще фалира.А и винаги може да се намери вратичка в системата.
Активен

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко

ОлИлйеееееее!  :o :surpris_22: Край с мен!  tooth :Content_4 - emotloader:
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!

Държавата се е запритеснявала да не й оздравее по евтин начин населението;)
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

kyx4o

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 237
    • http://www.facebook.com/profile.php?id=1836474233

  Днес купих малини с вкус на амониева селитра и червена боя.  Става все по трудно пазаруването по пазарите.
Ако си купиш амониева силитра, може да има вкус на малини :o.....
Активен
Храната да бъде Вашето лекарство и лекарството - Вашата храна. Хипократ

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss

Аз си купих супер яки малини от едно бабе на седмочисленици :) имаха вкус на малините, които миналата есен си брах от Рила  :essen:
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!

Мерси, beeleee. Аз отдавна ги гледам бабичките с малините и къпините пред Седмочисленици, но все се съмнявах дали не са от същите прекупвачи като другите.
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

amazonian

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 240

Медицинската мафия е особено силна у нас. Никой не може да отвори терапевтичен център без да му виси на главата някой клетвонарушител (така наричам лекарите, защото полагат клтва, която не ги е грижа да спазват). За пример: център Бобат в Лондон, прилагащ алтернативно лечение на деца с церебрална парализа, се ръководи от жена, завършила курсове именно по този метод и никъде не присъстват белите престилки. В САЩ алтернативното лечение се поема от здравната каса в много от щатите. Абе какво да си говорим.  :Confus_34:
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA

Предаването на този човек е много интересно.Гледал съм го няколко пъти и говореше за ваксините(истината за тях) единия път.Казва неща които по други медии няма да чуем.
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна

Е, как бре, Светльо?!  ;) По Нова ТВ в понеделник също чухме. После и във форума им погледнах и май и теб засякох там.  ;)
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA

Вери,така е  ;D Аз имах в предвид че говори и за други неща,не само за ваксинациите.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

  Аз да благодаря на beelee ,че ме насочи към този човек - Фъртунов. Не съм попадал на него досега, ( което си е направо загуба ) . Попрочетох малко и установих ,че статиите му са перфектни и от към форма и от към съдържание , и от към емоционален заряд.( Като липсва  присъщият за Иван Стаменов  твърде остър и циничен тон.)  Всяка дума е претеглена за да се намести максимално количество информация в минимален обем.
 Този и подобни блогове са съвсем достатъчни за да си съставим обективно мнение за това "къде е заровено псето"  :)   
  "Информирането " от разните национални и  извъннационални  "големи"  медии е безсмислено . Освен ако не искаме да си припомним , на какво сме се смели като 15-годишни  . 
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Niksyna

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13

Хм ... напоследък вниманието ми се насочва някак случайно към информация за ваксините. Ама нали знаем, че случайни неща няма. Явно Нейно Величество Случайността ме довее и в този форум.  :peperudi:
Та понеже около средата на септември чакам да ми се роди дете, явно това за ваксините не е случайно.
Моля да ме извините, че пиша в тази тема, а не в такава специално за ваксините (ако има такава). Но понеже в блога на Фъртунов, за който споменахте по-горе, в статията за ваксините има описан случай за дете, заспало след ваксинация с ДТК, се сетих за една моя случка по този повод.
В казармата ни ваксинираха против нещо, което не помня какво е било. Но беше факт, че след това направо заспивах прав в продължение на доста дни и даже седмици. На вечерната проверка неведнъж краката буквално са ми се подгъвали и почти съм падал на земята. Спасяваше ме това, че се събуждах малко преди съвсем да падна. Освен това, когато легнех да спя, спях доста дълбоко и се събуждах трудно. Паралелно със заспиването ми се появи и зачервяване около мястото на ваксиниране, съпроводено със силен сърбеж и втвърдяване на мястото на убождане. Не стига това, но напролет имах симптоми, като при сенна хрема, каквато не съм имал преди това. Новопоявилата се сенна хрема с годините взе да се съпровожда и от алергична астма, която си имам и до днес.
Не знам каква е истинската причина за всички тези неща, но това са факти, случили се с мен след ваксинация.
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна

В казармата тетанус ще да е било.

Ето я темата за ваксините:
http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=553.0
Активен
 

Страницата е създадена за 0.118 секунди с 22 запитвания.