Начало   Помощ Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Игнор?  (Прочетена 11748 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Buku
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 897

:)

« -: 08-07-2010, 06:07:42 »

Позволявам си да направя едно скромно предложение, което мисля, че доста ще допринесе за мира и спокойствието във форума, ако има как да се изпълни...
Става дума за опцията "игнориране на потребител". Тъй де - ако даден потребител не ни допада с начина си на мислене/писане/изразяване, не е ли по-добре, вместо да си трошим нервите и да се опитваме да не го четем (което е малко трудно, все пак не можем да прескочим мнение, без поне за малко да спрем поглед върху него, а и това е достатъчно), просто да си сложим опция да не виждаме мненията му? Така ще се избегнат евентуални конфликти и неприятни дискусии и няма да си създаваме излишно напрежение. В много други форуми го има и мисля, че резултатите са в изцяло положителен аспект - а и игнор-ът може да се махне пожелание   :Smiley.
Ще се радвам да разбера поне какво мислите по въпроса. Мерси!
Активен

Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!
SiMoNcheTo
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 348

« Отговор #1 -: 08-07-2010, 07:05:06 »

съгласна съм, даже и за по-радикалното да се игнорират потребители (то я има тази опция, само да се задейства Smiley )
Активен

Мисълта е там, където ни боли!
Томирис
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1170

Лунатик!

« Отговор #2 -: 08-07-2010, 10:09:14 »

А, това никога не съм го пробвала. В реалният живот "игнор" няма, така че това ни е един вид каляване на нервите ухилен
Активен

"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"
desi82
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1408

Ние сме това, което ядем!

« Отговор #3 -: 08-07-2010, 15:45:53 »

Аз за първи път чувам за такава опция "игнор". Но ако някое мнение не ви допада просто го подминете и не отговаряйте! По-голямо игнориране от това няма според мен.
Активен

titan
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2318

« Отговор #4 -: 08-07-2010, 20:39:25 »

Не става така Деси ,  тоя  за когото е игнора Smiley може нахално да се меси в нашите си темички и да ни спами
, затова го има като функция
Активен
бате Бино
Заместник админ
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3844

дипломиран рекреативен специалист

« Отговор #5 -: 08-07-2010, 22:16:50 »

Трябва да се признае обаче , че за една година това се е налагало много рядко.
( Понеже може и да не се разбере, направих комплимент на съфорумците Smiley )
Активен

Болницата беше прочута със своите готвачи.
Buku
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 897

:)

« Отговор #6 -: 09-07-2010, 06:34:37 »

Не става така Деси ,  тоя  за когото е игнора Smiley може нахално да се меси в нашите си темички и да ни спами
, затова го има като функция

Точно това ми беше идеята намигам.
Активен

Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!
Mep
Administrator
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 483

« Отговор #7 -: 17-07-2010, 22:02:26 »

И аз за първи път чувам. Ще се позаинтересовам що за нещо е това и ще пиша пак.
Активен

Духът владее материята!
черен гарван
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 743

« Отговор #8 -: 28-07-2010, 11:18:16 »

Аз не съм съгласен, защото може всички да ме игнорират и ще се окаже, че си пиша сам.... пък тая работа няма да ми хареса помощ
Активен

"няма грешки, има само уроци"
titan
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2318

« Отговор #9 -: 29-07-2010, 07:13:52 »

Ако се усетиш игнориран просто потърси друг форум да спамиш  ухилен  ухилен  ухилен
Активен
черен гарван
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: 29-07-2010, 09:45:40 »

...то да не са толкова много суровоядските форуми... и то такива дето ми харесват амии... знам ли
Активен

черен гарван
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: 29-07-2010, 09:47:12 »

Ако ще се слага игнор, искам 2 седмици предварително да бъда лично уведомен на лично съобщение, за да имам време да реагирам и да променя поведението си евентуално ако се налага... мъдър
Активен

hdeshev
Христо Дeшeв
Global Moderator
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 842

Един ученик на пътя...

« Отговор #12 -: 13-05-2011, 13:42:46 »

Аз викнах неволята за игнора и си го направих сам. Пуснал съм отделна тема.
Активен

Time waits for no slave!
-- Napalm Death
Veso
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 246

« Отговор #13 -: 14-05-2011, 11:05:05 »

Някой явно доста ви е вдигнал кръвното, за да прибегнете до тази мярка. Аз лично не смятам да го използвам, защото по този начин заклеймявам и осъждам въпросния човек в празнословие. На мен лично не би ми било приятно да ме игнорират и затова не смятам да игнорирам (нямаше ли някаква такава мисъл?: "Не прави това на другите, което не искаш да ти направят на теб"). Все пак, всеки в някаква област е по-запознат от мен и никога незнам от кой какво мога да науча. А и де да можеше и в живота така, например, да игнорираме колегите, които ни дразнят, ама не става. Признавам, че някой постове са доста досадни, но все пак хората сме до някаква степен различни и влагаме различен смисъл в нещата. И все си мисля, че колкото и да не ми е приятен някой бих поне го уважил с един бегъл поглед над поста му, иначе, директно игнориране ми изглежда малко високомерно. Ама незнам де, всеки си решава, то някой хора и сега си го правят и без тази модификация на форума.
Активен
mariiina
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1462

« Отговор #14 -: 20-05-2011, 07:15:05 »

:kisss:Не им е вдигнато кръвното...а е засегнато егото....Когато на човек му се докосне тази мнооого тънка струнка, за да не се скъса...се появява потребност от защита, а пък ако дойде и възможността ...тогава се появвяват подобни "спасителни" поясчета!Ама, ако отхвърлиш проблема...дали така ще го решиш...или обратно...живота си ще усложниш.... амии... знам ли
Активен

...могъщият се бори само със могъщ...
Diego de la Vege
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 348

« Отговор #15 -: 20-05-2011, 17:52:37 »

"Здравейте, приятели, благодарение на Христо Дешев вече има бутон за редактиране на съобщенията до 1 час след тяхното публикуване. Да ни е честит ."

Аз ли съм кьорав. ... нема такъв бутон. .. ама че съм
Активен
Пианистката
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 63

« Отговор #16 -: 20-05-2011, 18:45:11 »

И аз това да питам - Къде е бутонът?   Cheesy
Активен

"And what, Socrates, is the food of the soul? Surely, I said, knowledge is the food of the soul."
hdeshev
Христо Дeшeв
Global Moderator
Hero Member
Неактивен Неактивен

Един ученик на пътя...

« Отговор #17 -: 20-05-2011, 23:42:15 »

И аз не съм пробвал бутона. Я да видим...
Активен

Time waits for no slave!
-- Napalm Death
hdeshev
Христо Дeшeв
Global Moderator
Hero Member
Неактивен Неактивен

Един ученик на пътя...

« Отговор #18 -: 20-05-2011, 23:44:37 »

Оп, няма го Smiley Ще драсна на Мер, дано да е нещо просто (като мен).
Активен

Time waits for no slave!
-- Napalm Death
Пианистката
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 63

« Отговор #19 -: 21-05-2011, 02:08:17 »

Как ми се иска и за един друг форум да има такъв extension, че съм на път да го игнорирам изцяло Grin
Активен

"And what, Socrates, is the food of the soul? Surely, I said, knowledge is the food of the soul."
Страници: [1] 2   Нагоре
Изпечатай
Отиди на: