Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Поздрави от Цеци - в Казанлък  (Прочетена 7156 пъти)

tsetsi

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4


:heart_2: Поздрави от Цеци ! :heart_2:

Живея в красивият и пищен Казанлък. Исками се да се запозная с подобни души като мен. От дълги години съм привърженичка на темите за суровоядство, плодоядство, гладуване, бретарианство, сънгейзинг и духовно възвишение на човека.

Обичам животните невероятно много, до там че ги имам като богове. Обичам да се разхождам из града или сред природата, да ставам рано и да лягам рано. Обожавам слънцето и да гледам към него. Не съм материалистична. Привърженичка съм на 100% истинно отношение между хората. Аз самата съм във вечно търсене на истината и разпространението й. Суровоядството е истината, както и другите неща изброени по-горе.

Аз самата притежавам много истини, които на моменти са с много радикално естество и блокират компютрите на хората когато ги чуят, следователно те не знаят как да реагират. Повечето хора не могат дори да възприемат нещата които зная, като изобщо не се интересуват от подобни теми. В болшинството от хората се таят интереси към имущество, автомобили, работа, печалба, използване на ближния, завист и дори понякога омраза към ближния, все неща които аз не споделям като убеждение.

Но не ме разбирайте погрешно, аз не се оплаквам от света, дори смятам че той е перфектен какъвто си е, но че аз просто не съм намерила хората с които бих могла да споделям ежедневието си, след като съм заобиколена с "другият тип" индивиди. Публикувала съм статии на тема бретарианство (живеене от светлината) във форума на Дъновистите, можете да четете тук: http://www.beinsadouno.com/board/index.php?showtopic=2559&st=20&p=54326&hl=tsetsi&fromsearch=1&#entry54326

Зная какво ще ме питате: ти суровоядка ли си? Ами истината е че съм, да, на моменти, но далеч не съм перфектна, лутам се, бивам побеждавана от изкушения, вкуса в мен надделява често над разума и мислите за здраве.

Понякога се гмурвам в морето на готвената магия след което изплувам мокра и прогизнала, суша се на слънчицето и пак се гмурвам. Редица фактори допринасят за това, като най-често влиянието на хората около мен, мирзмите които се носят от ресторанти и дворове, вкусови спомени и много други. Но, аз съм не само суровоядка, а бретарианка по убеждение, което ме прави чиста бретарианка, да.

Това са само някои от истините за мен, ако ви прозвучат близки и познати, споделете някои откровения за себе си, тъй като това е един вид терапия и успокоява нестихващата ви душа. Нека чуем единствено самата истина, защото каквато и да е тя, истината винаги е красива.

Обич, Цеци
Активен

SiMoNcheTo

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348
Re:Поздрави от Цеци - в Казанлък
« Отговор #1 -: 18-07-2010, 09:48:10 »

  Здравей, Цеци  :Content_22: Свежо представяне със снимков материал :) разкажи повече за бретарианството.. по колко време го практикуваш, колко често.
Активен
Мисълта е там, където ни боли!

tsetsi

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Контакт с Цеци
« Отговор #2 -: 18-07-2010, 09:50:43 »

А ето и как можете да се свържете с мен:

Email: neprotivo@yahoo.com
Skype: tsetsicom
Phone: 0897970615

Цеци
Активен

SiMoNcheTo

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348
Re:Поздрави от Цеци - в Казанлък
« Отговор #3 -: 18-07-2010, 09:51:54 »

 упс, ти си постнала линк извинявай
Активен
Мисълта е там, където ни боли!

petia_gol

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310
Re:Поздрави от Цеци - в Казанлък
« Отговор #4 -: 18-07-2010, 10:47:06 »

Добре дошла, :flowers2: :flowers2: :flowers2: аз също съм нова във форума и на всичкото отгоре съм родена в Казанлък. tooth tooth tooth
 За съжаление, не живея от много години там, но все повече започва да ме изкушава мисълта да се върна и да си отглеждам зеленчуци в градинката на баба и дядо.
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Поздрави от Цеци - в Казанлък
« Отговор #5 -: 18-07-2010, 11:08:32 »

Здравей Цеци :)) добре дошла  :thankyou:

и аз година и половина живях в Казанлък  tooth  tooth  tooth ама зад оградата  tooth  tooth  tooth
Активен

kyx4o

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 237
    • http://www.facebook.com/profile.php?id=1836474233
Re:Поздрави от Цеци - в Казанлък
« Отговор #6 -: 18-07-2010, 11:11:52 »

Здрасти Цеци, добре дошла! Аз също съм нов и се уча, много интересна тема засягаш - живот без храна и вода..... Мисля, че все още ни е рано, т.е. не сме достигнали необходимото ниво на развитие, като цяло става въпрос. Винаги има изключения, разбира се!
Активен
Храната да бъде Вашето лекарство и лекарството - Вашата храна. Хипократ

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Поздрави от Цеци - в Казанлък
« Отговор #7 -: 18-07-2010, 20:06:48 »

Цеци, предлагам ти да не си предоставяш така лесно координатите. Поне телефонния номер.
Активен

Val

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
  • "Бог е дал на хората храната,дяволът - готвачите!"
Re:Поздрави от Цеци - в Казанлък
« Отговор #8 -: 18-07-2010, 23:00:20 »

Здравей, Цеци!   :love_006 - emotloader:Много интересно и впечатляващо представяне. Бретарианство? Не бях чувала. Наистина ми се струва крайно, но все пак ще ми интересно да споделиш опита на някои от тези 15 000 души по света, които са бретарианци. Разбрах , че познаваш и лично някои от тях, което е супер.
И добре дошла при нас! :heart_2:
Активен

Val

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
  • "Бог е дал на хората храната,дяволът - готвачите!"
Re:Поздрави от Цеци - в Казанлък
« Отговор #9 -: 18-07-2010, 23:01:09 »

Здравей Цеци :)) добре дошла  :thankyou:

и аз година и половина живях в Казанлък  tooth  tooth  tooth ама зад оградата  tooth  tooth  tooth
Титане, за каква ограда говориш?
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Поздрави от Цеци - в Казанлък
« Отговор #10 -: 19-07-2010, 10:11:38 »

Вал , ти пък откъде зададе този неудобен въпрос ? Зад коя ограда можеш да прекараш година и половина ?
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Поздрави от Цеци - в Казанлък
« Отговор #11 -: 19-07-2010, 11:43:21 »

Войнишката, разбира се.  tooth
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Поздрави от Цеци - в Казанлък
« Отговор #12 -: 19-07-2010, 11:57:29 »

  :Content_14:  :Content_14:  :Content_14:  tooth  tooth  tooth
Активен

SiMoNcheTo

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348
Re:Поздрави от Цеци - в Казанлък
« Отговор #13 -: 19-07-2010, 13:41:38 »

 :Content_4 - emotloader:
Активен
Мисълта е там, където ни боли!

tsetsi

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re:Поздрави от Цеци - в Казанлък
« Отговор #14 -: 19-07-2010, 15:10:50 »

Aaaa imame si i druga ograda v grada -  Romskata!
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:Поздрави от Цеци - в Казанлък
« Отговор #15 -: 19-07-2010, 15:14:06 »

Привет Цеци, слънчева си като града си!
Добре дошла тук :)
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Поздрави от Цеци - в Казанлък
« Отговор #16 -: 19-07-2010, 17:17:07 »

Здравей!
Не знам да има такова нещо като "перфектен суровоядец", защото храненето много зависи от средата, в която живеем. А тя е далеч от съвършенството. Бретарианството е възможно, но в един сайт правилно бяха посъветвали първо да се преместим в Индия (или някъде далеч от цивилизацията като цяло) и да си намерим подходящия учител ако сме решили да се залавяме с подобно нещо;)
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Поздрави от Цеци - в Казанлък
« Отговор #17 -: 20-07-2010, 08:52:55 »

 :kisss:Хей, здравеи, здравеййййййййййй от една стара баба ,пенсионерка изкуфяла...от другия край на опърпана майка България...ти май си от долината на царете...да нямаш нещо царско-синьо в наследство?
   Пък да знаеш от мене...който пита - знае, който  търси- намира, а пък който иска - постига!!!
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Поздрави от Цеци - в Казанлък
« Отговор #18 -: 20-07-2010, 08:54:32 »

добре дошла! :flowers2: :love_006 - emotloader:
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Поздрави от Цеци - в Казанлък
« Отговор #19 -: 07-08-2010, 22:52:09 »

Добре дошла! Най-сетне виждам, че нещо хубаво се е появило във форума. Поздрави :flowers2: :heart_2:
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов
 

Страницата е създадена за 0.101 секунди с 21 запитвания.