Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Зелени сокчета  (Прочетена 1848 пъти)

nanu

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 38
Зелени сокчета
« -: 24-07-2010, 11:44:37 »

Скоро ще се сдобия със сокоизстиквачка от този тип:
http://www.cookingtoys.com/media/Lexen/healthy-juicer-manual-wheatgrass-juicer.jpg
като желанието ми е да си приготвям повече сокове от зеленолистни...но през лятото има доста малко от тях по пазарите. Бихте ли ми преложили идеи за диворастящи листни или въобще някакви предложения за каквито и да е...засега се сещам за житната трева, копривата, магданозът...и май дотам  :surpris_23:
Активен
“Вие трябва да бъдете промяната, която искате да видите в света.” Махатма Ганди

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Зелени сокчета
« Отговор #1 -: 24-07-2010, 12:19:48 »

Нану,в момента съм си посял овесена тревичка.Просто, овесът ми е от небеления и за това.Мина-замина,сдъвча по малко.А и котето ми си хапва от нея и и е сладко.До преди това хапваше житна трева.Само дето я научих,аз да и късам и давам да папка,вместо сама да си хрупка,ама нищо.. :surpris_23: :Content_22: :peperudi:
Мисля,че и от ечемика става трева.
Сокоизстисквачката,от къде ще я купуваш?Тя доставката струва,колкото нея.Иначе за по-големи и скъпи уреди се прежалва.
Активен

nanu

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 38
Re:Зелени сокчета
« Отговор #2 -: 24-07-2010, 12:25:31 »

Овес или ечемик небелен не мога да открия тук (в Русе живея), дори доскоро и небелен сусам не се намираше. Иначе сокоизст. я поръчах на брат ми, който живее в Лондон...след седмица си идва насам и ще ми я донесе.
Активен
“Вие трябва да бъдете промяната, която искате да видите в света.” Махатма Ганди

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Зелени сокчета
« Отговор #3 -: 24-07-2010, 12:30:59 »

Овеса и ечемика,ги бях взел преди време,като си мислех,че стават за кълнове.Хич и не се замислих в магазина,как ще ги ям неолющени tooth И сега си ги засаждам в саксиика и си хапвам тревичка!
Активен
 

Страницата е създадена за 0.087 секунди с 22 запитвания.