Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Здравейте и от мен!  (Прочетена 1675 пъти)

sunflower

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Здравейте и от мен!
« -: 15-08-2010, 22:26:00 »

Здравейте приятели,
от известно време следя прекрасния ви форум и много се радвам, че откривам толкова съмишленици.
Самата аз от доста време се интересувам от лечебно гладуване и самостоятелно съм провеждала няколко големи курса на разтоварване с плодове и билкови чайове по системата на Лидия Ковачева от по 30-40 дена. Правила съм и кратки курсове на пълен глад от по 3-4 до 10 дена. За последно правих през пролетта 10 дена на фрешове и зелен чай и се чувствах прекрасно.
На теория съм добре запозната и с книгите на Пол Брег (бях един от редакторите на Чудото на гладуванено, Ябълковият оцет и още няколко негови книги, които излязоха на български). Големият ми проблем обаче е, че винаги засирам (с извинение) нещата при захранване... Първите два-три дни издържам и се захранвам по схемата, обаче после загубвам всякакъв контрол и започвам да се тъпча неконтролируемо - основно със салати, но все пак успявам да си докарам отоци по глезените...
Вече трети ден съм на пълен глад, надявам се да ги направя 20-25 и после да успея да се захраня правилно. Решила съм да стана пълен суровоядец.
Моля ви, помагайте! Отворена съм за всякакви мнения, съвети и препоръки.

Активен
Chaque jour apporte ses cadeaux, il ne nous reste qu'à les déballer...

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Здравейте и от мен!
« Отговор #1 -: 16-08-2010, 07:34:38 »

Слънчогледче, добре дошла  :flower:
Това със захранването, дето викаш, лоша работа. Но сега ще се справиш. Споделяй тука, а ние ще те подкрепяме.
Като каза, че си един от редакторите, та се зачудих, дали не би погледнала и евентуално предложила, там където трябва, да преведат книгите на Стюарт Свердлов? Вярно е, че са малко по-скъпички, но информацията там, е уникална просто!
http://www.skybooksusa.com/books/sswerdlow.htm
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Здравейте и от мен!
« Отговор #2 -: 16-08-2010, 09:38:06 »

Здравей, добре дошла  :love_026:. И аз имам този проблем със захранването, затова не се наемам често да гладувам. Самото гладуване ми е много приятно, но в момента на захранване трудно се контролирам и аз като теб. Затова съм минала на вариант веднъж в седмицата по 24 часа глад.
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Здравейте и от мен!
« Отговор #3 -: 17-08-2010, 09:45:31 »

 :kisss:Здравей и здрасти...значи...аз ето що открих това лято...еееееееееее това на Манек си го бива!!!Яка работа...ни ми се яде...ни ми се пие...иде ми да фъркам, да фъркам....Пробвайте и ще видите че ще намалите храненията, количеството храна, ще сте по-устойчиви , жилави, гъвкави, здрави и корави!!!! :pensif_29:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

v

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 103
Re:Здравейте и от мен!
« Отговор #4 -: 25-08-2010, 22:39:46 »

Пълен глад-дори и без вода ми се струва много 20 дена,по-добре нелолкократно по три дни.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.066 секунди с 22 запитвания.