Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: 2 много ценни сайта за билково лечение...  (Прочетена 4973 пъти)

jj

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 127

http://english.vipgroup.net/production/catalog/bad/detail.php?ID=2292
www.jiva.com

Споделям 2 сайта,който може да потрябват на някой някога си...
1-а ми го дадоха тези дни хора от Киргистан,това са билкови продукти създадени от техен местен-който е боледувал от някакви неизлечими болести,когато е бил отписан от лекарите-започва да прави различни билкови смеси,и стига до тази формула и се е само-излекувал.След това я споделя и с други хора и те биват напълно излекувани от различни болести! Не ги продават по магазините,а в последните 10 години започват първо да правят в Русия,сега май и в др.страни се разрастват. Комбинацията от тези билки засилва на всички нива имунитета и в следствие организма се само-излекува където е нужно...
На моята позната братовчед й е бил с хепатит и докторите му дават 2 месеца-започват отчаяно да търсят алтернатива,но и пари не са имали.Та една жена им дава тези билки,като са решили да пробват,с уговорката ако има подобрение да си платят за тях.Взимал ги е няколко месеца,и след няколко месеца-2 или 3 бяха-изследванията показват перфектно здраве! вече 5 години са минали от тогава.А мойте познати ми казаха за други техни проблеми-някой са алергии,проблеми с кожата,метаболизма,язва,и някакви други бяха-всичко е премахнато от както са започнали да ги взимат.....Чудесно е ако някой стане дистрибутор,цената доста се снижава с 40% някъде.Аз тези дни ще говоря пак с тях,да ми дадат дострибуторски номер,че май без него не мога да се регистрирам.Цените им са се покачили от преди 5год,поради нарастващата им популярност.
В никакъв случай не пускам темата с цел комерса,само споделям новинки...
А 2а сайт аз го ползвам от няколко години,има безплатна консултация и се изготвят билки и специална аюрведа диета според проблема.
Успех!
Активен

Keit

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 105
Re:2 много ценни сайта за билково лечение...
« Отговор #1 -: 13-09-2010, 12:31:37 »

От дистрибутор на тази фирма съм купувала за мен и детето продукти, но нямаше ефект. Дистрибуторът ме убеждаваше, че трябва да изпием поне по още една опаковка, за да усетим разлика, но аз така и не закупих повече...
Активен
С желание всичко се постига!

Keit

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 105
Re:2 много ценни сайта за билково лечение...
« Отговор #2 -: 13-09-2010, 12:32:31 »

Става въпрос за Vision.
Активен
С желание всичко се постига!

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:2 много ценни сайта за билково лечение...
« Отговор #3 -: 14-09-2010, 21:37:40 »

Киргистанецът да дава билките , ние ще си ги наберем и ще ги ползваме. Ще го почерпим даже. Ама тези , дето са ги напъхали в капсули , май много много не ги искаме :)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

jj

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 127
Re:2 много ценни сайта за билково лечение...
« Отговор #4 -: 15-09-2010, 12:11:19 »

мерси за споделеното,киргистанците да си ги ползват:)
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:2 много ценни сайта за билково лечение...
« Отговор #5 -: 15-09-2010, 12:42:31 »

Не бе ,Жаки , може и ние да ги ползваме , аз малко се шегувам .  Щом ТИ даваш препратка , значи си заслужава да се проучи . ( Аз лично много тача билките . Оня ден даже ходих на лозето и си набрах към 8 кг хвощ и сега го суша. )
 Обаче набрани от случайни хора , от случайни места и  влезли под формата на прахчета в капсулки и тунинговани с шеметни реклами  и цени ..вече нещата са различни. От билки се превръщат в добавки :)
 
Темата "добавки" е безкрайна .  И едва ли може да съществува обективност  в мненията дори след приемане на тази или онази. Болшинството хора очакват да се почувстват добре  ( след като са платили достойна цена)  но това съвсем не е задължително да се прояви като субективно усещане. Добавката "добавя"  нещо към организма -я витаминец, я минералец ...  ефектът  е далеч във времето ( ако изобщо това което пише на етикета присъства като компонент де ..:) , защото Марк Хаймън цитира изследване ,направено в Америка , където се оказало че почти в 85 % от добавките има сериозни разминавания с написаното .. ,някъде съвсем липсвала активната съставка, другаде пък се оказвала някоя прекалено активна съставка :)  ... нали хората очакват бърз ефект, производителите гледат да им го доставят.. :)    Даже ако обърнем внимание , в много от фармацевт. лекарства  се съдържа кофеин.  Сигурно не е сложен там с тази единствена цел- да ти приповдига смачканото от болестта настроение .. :)   )     
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:2 много ценни сайта за билково лечение...
« Отговор #6 -: 15-09-2010, 14:59:21 »

При много хора и най-обикновеното плацебо "действа".
Аз лично на капсулирани билки никога не съм вярвала, въпреки че съм пила поне от любопитство. Ефект не мога да кажа дали е имало, все пак сериозни оплаквания не съм имала. Човек никога не може да бъде сигурен дали организмът му се оправя "от самосебе си" или заради хапчето.
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:2 много ценни сайта за билково лечение...
« Отговор #7 -: 15-09-2010, 19:56:24 »

Jaki ! Моля те открий тази жена,  даваща билките с уговорка да се платят, като подействат. Ще има голям интерес ......

Търся и медицинско лице на което се плаща след като излекува проблем.
Адвокат на който се плаща, само когато спечели делото съм намерил вече.  :Content_4 - emotloader:
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:2 много ценни сайта за билково лечение...
« Отговор #8 -: 18-09-2010, 16:49:55 »

Тези продукти на Вижън се предлагат и в България. Дори доколкото помня са първите добавки които въобще са се предлагаи на българския пазар. Преди повече от 15години майка ми се беше зарибила за известно време и ги ползваше. Не знам за някакви резултати. Дори и аз мисля че пих някои от билките но нищо фрапиращо не забелязох. Може би защото не сме лекували нищо или и аз нямам представа. ::)
Активен

jj

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 127
Re:2 много ценни сайта за билково лечение...
« Отговор #9 -: 10-10-2010, 18:26:01 »

dobre e che tuk vseki spodelia mnenie,izviniavaite 4e kachih tova s kirgiskite bilki,razkazaha mi istoria i reshih da se dopitam s vas :Content_14:
i az sam mnogo protiv dobavki,i tem podobni.ot ayurveda klinikata svarzana s lechenieto s bilki sam dovolna,polzvala sam tehnite uslugi i az i moi blizki,vsi4ki sme ostavali mnogo dovolni,no triabva da se vzimat minimum 2 meseca.v BG ima ne po-malko dobri bilkari i nashenskite bilki sa N1,samo da znaem to4nite hora koito naistina razbirat ot tezi neshta.Az lichno v BG ponavam samo 1 bilkar,ot koito si kupuvah chaiove predi,no mnogo veshti v tazi oblast za jalost ne.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.082 секунди с 22 запитвания.