Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Стволовоклетъчно хранене  (Прочетена 15846 пъти)

jivkojl

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 36
    • hitfoods.com
Стволовоклетъчно хранене
« -: 25-09-2010, 00:35:06 »

ПЪРВИЯТ ПАТЕНТОВАН АКТИВАТОР НА СТВОЛОВИТЕ НИ КЛЕТКИ!
БЕЗ ИНТЕРВЕНЦИИ!

Активаторите на стволовите ни клетки са нова категория в разрастващата се уелнес индустрия, които помагат на тялото ни да си помогне само! Вече не са нужни скъпите интервенции и манипулации. Има нужда само от 2 капсули на ден от новия концентрат 5:1 от АФА, за да се осигурят 3 - 4 милиона циркулиращи нови стволови клетки в кръвния поток, които са на разположение, за да обновяват мъртвите или деградирали клетки!

Науката доказа, че стволовите клетки, освободени от костния мозък, пътуват през цялото тяло и действат, за да поддържат оптимални функциите на органите и тъканите.

Защо ми е необходим природния активатор на стволови клетки?

С напредване на възрастта, обикновено над 25 години, броят и качеството на стволовите клетки в организма постепенно намаляват, правейки тялото по-податливо към наранявания и други предизвикателства за здравето, свързани с процесите на стареене. Антиоксидантите са важни за предпазване на клетките ни от уврежданията на “свободните радикали” и оксидативния стрес. Досега познатите хранителни добавки се грижат за живите клетки.

Също толкова важен е и активаторът на стволовите ни клетки, който поддържа нормални функциите на органите и тъканите в тялото, като се грижи за “загиналите” или деградиралите клетки. Първият научно доказан мобилизатор на зрелите ни стволови клетки от костния мозък, им помага да мигрират към нуждаещата се тъкан, като така подкрепя процеса, който се осъществява по естествен начин в тялото през целия ни живот. По естествен начин активираните стволови клетки достигат до части от тялото, които имат най-голяма нужда от тях. Така той е ефективен в борбата със стареенето и дегенеративните симптоми.
Активен
Здравето е преди всичко

jivkojl

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 36
    • hitfoods.com
Re:Стволовоклетъчно хранене
« Отговор #1 -: 25-09-2010, 00:43:52 »

Преди няколко месеца Др. Томас Айнхорн лекувал пациент със счупен глезен, който не заздравявал дори след множество хирургични намеси и решил да ползва помощ от собственото тяло на пациента.
Д-р Айнхорн изтеглил костномозъчно вещество от тазовата кост на пациента и го инжектирал в глезена му.
Четири месеца по- късно глезенът бил излекуван. Д-р Айнхорн, който завежда ортопедичната хирургия в медицинския център на Бостънския Университет отдава излекуването на стволовите клетки в инжекцията. Той приложил такова лечение заради публикувано френско проучване.
Това е един пример за иновативните проучвания, в които съвременните учени успешно прилагат зрели стволови клетки. Зрелите стволови клетки са клетки, които се извличат от костен мозък и от кръв. Те Не са ембрионални стволови клетки.
Активен
Здравето е преди всичко

jivkojl

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 36
    • hitfoods.com
Re:Стволовоклетъчно хранене
« Отговор #2 -: 25-09-2010, 00:48:08 »

СТВОЛОВОКЛЕТЪЧНОТО ХРАНЕНЕ Е НОВИЯТ ПРОБИВ В НАУКАТА ЗА ДЪЛГОЛЕТИЕ

“Науката откри и доказа обновителната система на тялото!” -дмн.  Кристиан Драпо (“Теорията за обновителната мощ на стволовите клетки”)

“Проблемите със здравето не започват от деня на получаване на диагноза или от деня, когато решим, че качеството на здравето се е влошило до степен, която ни кара да отидем на лекар. Проблемите на здравето започват с години, ако не и с десетилетия, преди да се появи истинският проблем.”

“Новите изследвания в науката за зрелите стволови клетки при преодоляването на болести и самооздравяването на органите, имат смайващо отражение в цялостния подход на човечеството към здравето и модерната медицина”.“Зрелите стволови клетки са в основата на присъщата оздравителна система на тялото  - болните или увредени органи се обновяват именно чрез зрелите стволови клетки, затова колкото повече циркулиращи стволови клетки има, толкова по-бързо се възстановяват органите”.

“Научната общност открива, че много заболявания са причинени от занижено количество циркулиращи стволови клетки, затова повече стволови клетки означават намаляване риска от болести и самообновяването на органите става възможно”.

Първият по рода си продукт в уелнес индустрията, подобряващ функциите на стволовите ни клетки и помага на тялото да си помогне само!
Активен
Здравето е преди всичко

jivkojl

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 36
    • hitfoods.com
Re:Стволовоклетъчно хранене
« Отговор #3 -: 25-09-2010, 01:00:26 »

Ето и моят опит от ползването на продукта:
Значи казвам се Живко Желязков и се занимавам със Здравословно хранене природосъобразен начин на живот, гладолечение и хранителни добавки от общо четири години за това не бих могъл да кажа че резултатите ми са 100% само от активатора на стволови клетки но те са показателни сами по себе си:
-спряха болките в ставите,
-спря задухът всеки следобед,
-аритмията,
-кървящите венци,
-и не на последно място но аз съм най-доволен от липса на болките от страшната направо диагноза
(начална форма на остеопороза с разрушаване на костна структура)
според физиотерапевтката при която не отидох повече трябваше да съм сакат и да не мога да ходя,но за мое щастие вече дори не ме боли е от време на време се обажда, но на фона на безсънните нощи направо си е кеф!!!
Оо пропуснах,
-напълно изчезна хроничен синузит тормозещ ме от детските ми години
-отслабнах от 98 на 76 при ръст 176-сега ям като разпран и почти не качвам.
Но не приемайте всичко за чиста монета защото се занимавам и с гладолечение след като кача примерно над 76 започвам с други процедури-затова пак казвам, не отдавам всички заслуги само на стволовоклетъчното хранене-просто споделям резултати.

При брат ми например диагнозата беше 20мм. разширено сърце доктора не повярва на контролния преглед че не е пил от преписаните лекарства и това само 2м. след като се хранеше с продукта.

Позната се отказа от операция от дископатия мисля беше след като болките спряха напълно след втория месец.
Активен
Здравето е преди всичко

v

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 103
Re:Стволовоклетъчно хранене
« Отговор #4 -: 25-09-2010, 08:59:12 »

Много подходящо име/Живко Желязков/ за мисията с която си се захванал.Ако се интересуваш от Норбеков от26 10 2010 до 04 11  е първо ниво от 18 11 до 27 11 2010 е второ ниво.тел.0884988810-Соня Николова в Стара Загора
 АФАТА е прекрасна само да е по евтина.
Активен

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Стволовоклетъчно хранене
« Отговор #5 -: 25-09-2010, 09:22:32 »

Много интересно! Благодаря за споделената информация! А какво означава концентрат 5:1 на АФА?
Активен

jivkojl

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 36
    • hitfoods.com
Re:Стволовоклетъчно хранене
« Отговор #6 -: 26-09-2010, 11:24:40 »

Много подходящо име/Живко Желязков/ за мисията с която си се захванал.Ако се интересуваш от Норбеков от26 10 2010 до 04 11  е първо ниво от 18 11 до 27 11 2010 е второ ниво.тел.0884988810-Соня Николова в Стара Загора
 АФАТА е прекрасна само да е по евтина.
За Норбеков съм чувал само хубави неща - ще ти звънна неприменно
а за цената на АФАта прочети новата тема която току що отворих.
Много интересно! Благодаря за споделената информация! А какво означава концентрат 5:1 на АФА?
За да активираме стволовите си клетки с АФА трябва да вземаме 5 грама на ден но това е доста скъпо като цена и доста гадно на вкус (предполагам си пила афа на прах).
Това дава повод за размисъл на Кристиян Драпо един от откривателите и изследовател на АФА да се замисли кое предизвиква отделянето на стволови клетки и открива (след 4 години опити) че това са два полизахарида в самата АФА тогава той извлича тези полизахариди и ги добавя като концентрат към самата  АФА ето това е продуктът Стеменханс.
Поне аз така го разбрах от неговото филмче- в сайта си съм сложил 12 минути от него защото ютуб не ми позволяват да сложа целият филм -46 мин.
А аз не знам по какъв начин да го пусна да го гледате целият.
Активен
Здравето е преди всичко

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:Стволовоклетъчно хранене
« Отговор #7 -: 26-09-2010, 17:30:53 »

Обикновено не пропускам да разваля празничната първоначална еуфория продиктувана от много реклама и малко факти от независим източник.
Афа  е стимулант и то сериозен, действа точно както марихуаната при хронична болка. Афа не лекува абсолютно нищо. В момента в който се спре на следващата седмица проблемите избухват доста по озлобени от преди.
Кристиан Драпо се пише доктор но не е медик тоест взел е някаква докторска степен по нещо си или по точно я е платил за да има документ. Той е концесионер на кламатското езеро и продавач на зелената гадост. Доктор Дияна Стоянова  от 12 години тества АФА  в Пирогов  и с нея сме си гукали интересни работи. Мой приятел беше се вманиачил да пие афа по 10-20 грама на ден и летеше във всяко отношение. Обаче не издържа дълго на стимуланта и го спря.
Да припомня ако не си внимавал :  АФА НЕ ЛЕКУВА НИЩО САМО СТИМУЛИРА МОЗЪКА КАТО НАРКОТИК. Има пристрастяване и тн .......
Спирулината е безвредна , хлорелата също но афа не е ...
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Стволовоклетъчно хранене
« Отговор #8 -: 27-09-2010, 08:13:27 »

АФА наистина е кофти на вкус. Аз от 1 месец пия спирулина на Златна ябълка и за първи път ми се случва да ми харесва на вкус. Единствения недостатък е че е доста скъпа. За един месец дадох 65лв което си е доста солена цена. :-\
Активен

jivkojl

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 36
    • hitfoods.com
Re:Стволовоклетъчно хранене
« Отговор #9 -: 27-09-2010, 17:55:10 »


Мой приятел беше се вманиачил да пие афа по 10-20 грама на ден и летеше във всяко отношение. Обаче не издържа дълго на стимуланта и го спря.
Да припомня ако не си внимавал :  АФА НЕ ЛЕКУВА НИЩО САМО СТИМУЛИРА МОЗЪКА КАТО НАРКОТИК. Има пристрастяване и тн .......
Спирулината е безвредна , хлорелата също но афа не е ...

10-20 грама са нещо много сериозно не се очудвам че не е издаржал.
Но ние говорим за 1гр на ден и единственото нещо което е важно в случая е стимулирането на собствените зрели стволови клетки който регенерират болни и мъртви клетки .Ако си наястно
Тук говорим че, регенерацията става по голяма от деградацията=равно на излекуване
Доста съм внимавал, чел и пробвал за теб обаче се съмнявам-имам предвид че ,песимистите вземате информацията на готово.
Пил съм доста АФА и нямам такива "наркотични" усещания.
Съгласен съм обаче че постигнатия ефект след спиране постепено изветрява(отшумява).
За всеки случай прочети книжката на Джилиян Маккийт-"Чудотворната съвършена храна-дивите синьозелени водорасли AFA"  и за да е ястно подзаглавие::"Храната,която зарежда с  енергия,стимулира мозъка и предпазва от заболявания"-лансирана преди много години от "Анхира" ООД
Забелязваш ли предпазва от заболявания никой не говори за лекуване.

За сперулина и хлорела съм съгласен дори аз лично харесвам хлорела+пробиотици на златна ябълка казва се "синбиотик"- за такива като мен(гладуващи) е перфектна при захранване- има фактор на растежа.
Но нали се сещаш, че те се отглеждат в изкуствено създадени басейни а не са дар от природата.
Т.е. индустрия създадена с цел печалба и за да съм максимално точен в самото начало капсулка сперулина идваше на 0,28ст. крайна цена.Сега вече не знам не съм си вземал от доста време.
Последно си взех сперулина на таблетки да ги пробвам голяма гадост щерката и жената отказаха категорично да ги вземат.

Активен
Здравето е преди всичко

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:Стволовоклетъчно хранене
« Отговор #10 -: 28-09-2010, 09:50:54 »

Не съм достатъчно осведомена, но това което разбрах е, че чрез този препарат организмът взема стволовите клетки в аванс от себе си...прилича ми на някои други (да не казвам кои) стимуланти.
Сигурно е "хвърчал" твоя приятел, само че имате ли наблюдения в по-дългосрочен план (години)?
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Стволовоклетъчно хранене
« Отговор #11 -: 28-09-2010, 11:27:22 »

Живко за спирулина на Златна ябълка ли казваш че била гадна на вкус? Аз си взех тази на блистери и на мен пък много ми харесва. Иначе за цената зависи по колко грама се взема. Аз пия по 3 грама и ми излиза по-скъпо. Но в крайна сметка по колко грама е хубаво да се пият? Чета много противоречиви мнения по въпроса. Ти говошиш за 1 грам на ден а пък на други места съм чела за дози по 10 грама.
Активен

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Стволовоклетъчно хранене
« Отговор #12 -: 28-09-2010, 11:34:52 »

Аз ли само съм извратена, че не ми пречи да пия спирулина на прах дори разтворена само във вода?
Относно дозировката, то мисля зависи от състоянието на организма и финансовите възможности. Спирулината все пак е храна. Аз пия по чаена лъжица (около 3-5 гр), но не всеки ден, защото не ми е толкова необходима в момента, тъй като не съм веган и пълноценни протеини си набавям.
АФА, хлорела и т.н. екзотики в момента абсурд да си позволя, тъй като съм в процес на търсена на работа и още нищо не е сигурно.
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

izaura

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 26
    • ethnic music
Re:Стволовоклетъчно хранене
« Отговор #13 -: 29-09-2010, 01:21:57 »

Аз ли само съм извратена, че не ми пречи да пия спирулина на прах дори разтворена само във вода?
Относно дозировката, то мисля зависи от състоянието на организма и финансовите възможности. Спирулината все пак е храна. Аз пия по чаена лъжица (около 3-5 гр), но не всеки ден, защото не ми е толкова необходима в момента, тъй като не съм веган и пълноценни протеини си набавям.
АФА, хлорела и т.н. екзотики в момента абсурд да си позволя, тъй като съм в процес на търсена на работа и още нищо не е сигурно.

Най-вероятно си извратена :)
Да си призная не съм очаквала толкова много вкусови разлики. Това е като да избере човек картофи от пазара. Има розови има жълти, вносни, родопски, космични, горчиви, хлебни....!
Купувам от златна ябълка спирулина. Много вкусна, много свежа и зареждаща с енергия.  Хубавите неща са  били винаги скъпи.  Реших да поръчам на прах през интернет. Леле идея си нямате колко е неядливо това нещо.  После се загледах в етикета, то си пише ама кой да чете. Насипната от интернет пише био хавайска спирулина. Направих си извода да не купувам хавайски продукти.
Активен
Откровеният изказ е присъщ на свободния дух, опасно е само да се избере неподходящото време
музика за душата

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Стволовоклетъчно хранене
« Отговор #14 -: 29-09-2010, 09:42:14 »

Цитат
Хубавите неща са  били винаги скъпи.
Много погрешно...Особено за България, където ми продават същите добавки на поне тройна цена.
Хавайската спирулина е уж с най-високо качество или поне тая я рекламират. Ама то не може всичко да има вкус на бонбонки! Белият равнец, например, е нещо изключително гнусно, но като ти се налага го пиеш, защото помага.
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

Antares

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 172
Re:Стволовоклетъчно хранене
« Отговор #15 -: 29-09-2010, 12:00:48 »

Ами той и МСМ-а ми беше гаден на вкус в началото - никой не беше споменал и не очаквах. Ама го пия с лимонов сок и се търпи. Добре, че имам тренинг с цитросепта, та не ми мигна окото.
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Стволовоклетъчно хранене
« Отговор #16 -: 29-09-2010, 13:19:15 »

Стига сте пили разни простотии,всичко е една голяма машина за пари.
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

jivkojl

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 36
    • hitfoods.com
Re:Стволовоклетъчно хранене
« Отговор #17 -: 29-09-2010, 16:25:07 »

Не съм достатъчно осведомена, но това което разбрах е, че чрез този препарат организмът взема стволовите клетки в аванс от себе си...прилича ми на някои други (да не казвам кои) стимуланти.
Сигурно е "хвърчал" твоя приятел, само че имате ли наблюдения в по-дългосрочен план (години)?


Не в аванс.
Ние просто си ги имаме в костния мозък тези стволови клетки,но заради неправилния начин на живот те намаляват  и това води до по-малка регенерация.
Пример:
Ако имаме болно сърце -болните сърдечни клетки умират и това може да доведе до инфаркт-примерно
Ако обаче вземем продукт стимулиращ нашите собствени стволови клетки да напуснат костният мозък-те (стволовите клетки) отиват при болното сърце и му регенерират умиращите сърдечни клетки и опа няма инфаркт,напротив има едно здраво сърце.

Този продукт е на Българския пазар от няколко месеца и нямаме толкова дългосрочни наблюдения.
Но и краткосрочните са достатъчни.
Ако искаш изчакай няколко години и тогава го пробвай,тъкмо ще има дългосрочни наблюдения,дано и здравословните ти проблеми те изчакат.
Защото доколкото съм чел няма здрав човек в момента
Активен
Здравето е преди всичко

jivkojl

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 36
    • hitfoods.com
Re:Стволовоклетъчно хранене
« Отговор #18 -: 29-09-2010, 16:29:09 »

Живко за спирулина на Златна ябълка ли казваш че била гадна на вкус? Аз си взех тази на блистери и на мен пък много ми харесва. Иначе за цената зависи по колко грама се взема. Аз пия по 3 грама и ми излиза по-скъпо. Но в крайна сметка по колко грама е хубаво да се пият? Чета много противоречиви мнения по въпроса. Ти говошиш за 1 грам на ден а пък на други места съм чела за дози по 10 грама.

Деси точно за това говоря.
Ако пиеш АФА ти трябват 10-15грама
Ако пиеш Стеменханс същия ефект го постигаш с 1грам точно заради концентрата на полизахариди 5:1
Активен
Здравето е преди всичко

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Стволовоклетъчно хранене
« Отговор #19 -: 29-09-2010, 17:14:00 »

Не е ли вече нагло,дистрибутор да ползва сайта по този начин.
Използвай си твоя и зарибявай там.
Баба ти как си е стимулирала стволовите клетки?
Изкуствената стимулация,обикновенно дава последствия,като понижаване функцията на стимулирания орган след спиране приема на стимуланта.
Орто го баннаха за нищо,а тук се шири здрава реклама и то на чужд гръб.
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".
 

Страницата е създадена за 0.111 секунди с 23 запитвания.