Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Хепатит В  (Прочетена 1889 пъти)

Dudi

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Хепатит В
« -: 24-10-2010, 17:59:22 »

 :)
Здравейте!
Аз съм на 38 години и още от дете съм заразена с вируса на хепатит В. В последно време ми създава доста проблеми. По време на бременността си бях учетворила "точките" и едва ме поддържаха до раждането. Всичко мина благополучно и излязох в ремисия. Наскоро обаче пак излезе, че трансаминазите са три пъти над нормите. Пия само "Есенциале Форте", но много бавно действа. Дали някой знае как би могъл организмът да се изчисти от този вирус? Предварително благодаря! :Confus_34:
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Хепатит В
« Отговор #1 -: 27-10-2010, 08:35:53 »

 :kisss:Здрасти...тука ходила ли си... Сдружение ХепАктив - Българският Форум за болестта Хепатит...

"Клиника Д-р Емилова"
www.emilova.eu      Лечение на хроничен хепатит с природни методи

Който не е готов да услужва на хората, няма общение с Бога, той е болен, черният дроб е разстроен. Като се разгневиш, обърни се към Господа с молба да ти даде повече знание и светлина, да оправиш черния си дроб. Не можеш ли да търпиш хората, не ти ли вървят работите, не можеш ли да учиш, черният дроб е виновен. Разстройството му се отразява върху умствените способности и чувствата на човека, както и върху духовните му прояви. Нисшите чувства влияят на черния дроб както термитите, които изяждат всичко. Който е организирал чувствата и мислите си, той е организирал и черния си дроб. Той е готов да се примири,с всички хора
КНИГА ЗА ЗДРАВЕТО

ПЕТЪР ДЪНОВ
Здраве, болести, начин на живот, лечение, рецепти, формули, песни

www.bulplam.com/books/disk/П.Дънов-Книга%20за%20здравето.doc
           Човешкото здраве Природата е закачила за човешкия морал...Намери и предаването на Васа Ганчева с д-р Връбка Орбецова...там докторката обяснява какво позволява да се пробият защитните сили на организа...
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Хепатит В
« Отговор #2 -: 27-10-2010, 14:01:16 »

 :kisss:Оказа се, че е по-лесно книгата да се изтегли от Спиралата-http://www.spiralata.net/booklist.php?fieldFrom0=60&LangID=0&Letter=%C4- Петър Дънов- Книга за здравето.
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Rado

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 146
  • I am Vegan!!!
Re:Хепатит В
« Отговор #3 -: 28-10-2010, 02:12:49 »

и аз се оказах с такава диагноза и ще съм благодарен на всеки, който може да сподели информация за това как може човек с подобен проблем да излекува черния си дроб и дали изобщо е възможно това? Не вярвам, никога не съм вярвал, и никога няма да повярвам на медицината, за това се уповавам на хора които знаят повече за естествено третиране на проблема и какво трябва или не трябва да прави човек с подобен проблем. Има доста противоречива информация и май всеки човек е индивидуален, но не може да няма и до някъде универсални методи.
Активен

amazonian

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 240
Re:Хепатит В
« Отговор #4 -: 31-10-2010, 19:26:06 »

Това пречистване е описано за рак, но всъщност е насочено към черния дроб. Най-важен е сокът, чаевете не са задължителни, както пише. http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=rak&Number=1949741317&page=0&view=collapsed&sb=5
Активен

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Хепатит В
« Отговор #5 -: 01-11-2010, 16:24:20 »

Пиша тук, за да не отварям нова тема и да не спамя други...
Някой знае ли нещо за токсичния хепатит D? Освен, че е свързан с черния дроб и има потенциална опасност да развие в чернодробна цироза или рак...  :surpris_23: И, евентуално, как може да се помогне при такава диагноза?
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!
 

Страницата е създадена за 0.073 секунди с 23 запитвания.