Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Йога хранене  (Прочетена 7414 пъти)

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Йога хранене
« Отговор #20 -: 26-10-2010, 08:08:06 »

 :kisss:Ясно...ама не съвсем, аз искам да си го прочета - де визо/ de vizo/, т.е. от първоизточника...като например от Махабхарата Рамаяна или Бхагават Гита...или от петокнижието- Панчататра...аз често си ги прехвърлям...обаче може и да съм прескочила този момент.Та , ако някой го е срещнал - да го постне! :surpris_23:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Йога хранене
« Отговор #21 -: 26-10-2010, 09:25:54 »

...
Появи се Орто във форума със агресия, хули, нападки и откровени псувни и вие го издигате за герой(чета вече 15-16 поста, че той всъщност бил прав и даже готин).
...

Е чак готин защото е агресивен... не. Просто за някои неща е прав (което не го прави автоматично прав за всичко). Да кажем, че го използвах като изразно средство. Както историята от филма на Шварценегер.
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Йога хранене
« Отговор #22 -: 26-10-2010, 23:34:38 »

:kisss:Ясно...ама не съвсем, аз искам да си го прочета - де визо/ de vizo/, т.е. от първоизточника...като например от Махабхарата Рамаяна или Бхагават Гита...или от петокнижието- Панчататра...аз често си ги прехвърлям...обаче може и да съм прескочила този момент.Та , ако някой го е срещнал - да го постне! :surpris_23:
Търси "Ученията на тибетските йоги" или "Великия йога на Тибет Миларепа". Първата я имам само на хартия (три тома) а втората (така и не ми остана време да я изчета цялата) съм я срещал само на руски в нета http://www.koob.ru/evans_wentz/milarepa. Трябва внимателно да се четат и коментарите (те се появяват като позиционираш мишката върху тях).
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

TTT

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 28
Re:Йога хранене
« Отговор #23 -: 16-12-2010, 21:40:51 »

без жувотни,до 18:00 бавно мн добре сдъвкана това знам от йога
 и аюрведа
Активен
 

Страницата е създадена за 0.111 секунди с 22 запитвания.