Начало   Помощ Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Оралният секс водел до рак!  (Прочетена 3549 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
marulka
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1649

Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

« -: 31-10-2010, 10:12:05 »

http://mamita-bg.com/2010/10/31/добрата-стара-свирка-била-опасна-и-вре

Предвид горната статия предлагам да спрем да извършваме този канцерогенен акт, който освен всичко друго не е съобразен с веганските принципи на хранене!!!
« Последна редакция: 29-05-2011, 21:05:14 от Mep » Активен

Nothing cooked tastes as good as raw feels
Discworld
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 259

« Отговор #1 -: 31-10-2010, 13:35:25 »

ne e verno we ухилен
Активен

titan
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2318

« Отговор #2 -: 11-11-2010, 08:21:56 »

Не можах да го прочета и не разбрах кой се разболява от рак ? Тая дето прави или тоя с грездея  ухилен
Активен
zigzag
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 237

« Отговор #3 -: 12-11-2010, 00:04:45 »

Учените твърдят, че човешкият папилома вирус, който се предава по полов път, е главният виновник за рака на устната кухина и глътката в Швеция. Специалисти от института в Каролина изследват заболели от плоскоклетъчен карцином от 1970 и 2007 година, като при анализа правят оценка на дяла на злокачествените образувания, при които има наличие на ДНК от папилома вируси. Според тях числото на

Много е дискретно на публични места...

предизвиканите от тези вируси карциноми в устата и глътката многократно надвишава аналогичния показател за шията и главата, тоест в 45-100% от случаите на ракови образувания на устата и глътката са благодарение на папилома вируси. Учените от Швеция обясняват, че човешкият папилома вирус вгражда своята информация в раковите клетки, като по този начин новообразуванията се увеличават, както при рака на влагалището и шийката на матката. Учените твърдят, че промените в сексуалното поведение, тоест нарасналият брой на сексуалните партньори на глава от населението и голямото разпространение на оралния секс, са причина ръстът на ракови заболявания от папилома вирус да се покачи значително. Нараства три пъти от 23% до 68% от 1970 до 2002г., а през 2007 година достига до 93%.

Излиза, че на чалга-певиците и подобните на тях трябва да им плащат „вредни“!
Активен
gaby
Young
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 39

« Отговор #4 -: 12-11-2010, 07:16:32 »

имам роднина,която е вече над 40 годишна и въпреки това се зарази от папилома вирус.Открива го съвсем случайно и се оказва след изследване че от всичките около 60 вида вируси, 2 са канцоригенни и тя има един от тях.След процедури го премахват,но ако не е бил открит на време е щяла да развие рак на матката до 3 месеца.Най-лошото е че всичко протича без ввидими симптоми.След това много ме е страх и мисля да се изследвам,но имало лаборатории само в софия.На запад вече се практикувало че на момиченцата след 13-14г. се поставяла профилактична ваксина.Незнам но като порасне дъщеря ми ще предприема някви мерки...
Активен

Smiley))
SiMoNcheTo
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 348

« Отговор #5 -: 12-11-2010, 08:31:43 »

Нищо не веганско не виждам тук, а и животните и те си го лижат  търкалям се от смях наистина може и да има някав риск.. но като е с постоянен партниот с изградени хигиенни начини, ми е странно човек да се лишава от тези благинки на живота 
Активен

Мисълта е там, където ни боли!
marulka
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: 12-11-2010, 08:38:10 »

Нищо не веганско не виждам тук, а и животните и те си го лижат

кой не гълта не вижда невеганското... Cheesy

тая тема я пуснах да разведри атмосферата, много ясно, че е поредната глупост, аз съм виждала и точно обратната статия "Оралният секс предпазва от рак", беше пуснат линк във форума на българските мотористи, където преобладават мъжете... съответно горната статия пък е в сайт за жени... на кой кво му изнася тва пише ухилен

само не разбрах защо са я изтрили Ъъъ?
« Последна редакция: 12-11-2010, 08:39:44 от marulka » Активен

Вери
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2153

« Отговор #7 -: 12-11-2010, 08:50:46 »

Габи, недей да живееш в страх! Поинтересувай се малко и потърси и друга информация. Недей да вярваш само на това, което казва традиционната медицина. Ваксината срещу рак на матката е най-голямата глупост. Много млади момичета останаха инвалиди. Всичко е в главите ни! И за всички болести си има причина! За рака също.
Активен
Svetlio
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

« Отговор #8 -: 12-11-2010, 08:52:22 »

.. но като е с постоянен партниот с изградени хигиенни начини, ми е странно човек да се лишава от тези благинки на живота 
Симонче ,харесвам насоката на мисълта ти  мммм

Марулче, много ми е интересно, как точно си попаднала в форума на българските мотористи ама че съм ухилен

А статията са я изтрили, защото с това си вадят хляба и не е хубаво да се разконцентрират. laugh
Активен
marulka
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #9 -: 12-11-2010, 09:46:33 »

ей ти подсказка, Светльо ухилен

тая тема я пуснах да разведри атмосферата, много ясно, че е поредната глупост, аз съм виждала и точно обратната статия "Оралният секс предпазва от рак", беше пуснат линк във форума на българските мотористи, където преобладават мъжете... съответно горната статия пък е в сайт за жени... на кой кво му изнася тва пише ухилен
Активен

mariiina
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1462

« Отговор #10 -: 12-11-2010, 11:40:08 »

ангелска целувкаМислите на човека проникват в междумолекулното пространство на мозъчната нервна система, а чувствата — в междуатомното пространство на симпатичната нервна система. В това именно се заключава разликата между мислите и чувствата на човека. Ако човек подпуши някоя своя мисъл, т.е. не й даде възможност да се реализира, тя ще предизвика взрив в мозъчната нервна система. Ако пък подпуши някое свое чувство, то ще предизвика взрив в симпатичната нервна система.,
Причините на болестите са психически. Например причината на тумора се крие в извратяване проявите на любовта.
Всеки един недъг на физическото поле се дължи на духовни причини. Мразите някого - ще пострадат гърдите, там някаква болест ще се яви. Завиждате ли, ще ви стегне  сърцето. От завист, ревност, съмнение, подозрение - ще пострада черния дроб. Угаждате ли си много в яденето - ще заболее стомахът. Гневите ли се - ще дойде запичането. Обещавате ли и не изпълнявате - главоболие идва. Щом намерите причината за заболяването, ще се възстанови равновесието, ще настане хармония

„Господи, коя е причината, че тези хора ме преследват? Отворих очите и ушите им да виждат и чуват, отключих устата им да проговорят и след всичко това не намирам спокойствие от тях." Бог му отговорил; „Аз затворих очите, ушите и устата им, защото сърцата им бяха жестоки. За да не грешат повече, лиших ги от благата на външния свят. Ти се намеси в моя план без позволение, затова ще носиш последствията на своята постъпка. Има смисъл да отваряш очите и ушите на слепи и глухи, ако те са готови да служат на Бога."

ПЕТЪР ДЪНОВ
КНИГА ЗА ЗДРАВЕТО
Здраве, болести, начин на живот, лечение, рецепти, формули, песни

Активен

...могъщият се бори само със могъщ...
namonaraqnaq
Full member
Неактивен Неактивен

Публикации: 140

« Отговор #11 -: 12-11-2010, 20:30:58 »

Значи неслучайно но го препоръчват и древните, дори в "Кама Сутра" е изказано особено мнение по въпроса, съвсем не насърчават и там такива занимания.
Няма да намесвам религиите, разбира се.
Активен
rima
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 512

« Отговор #12 -: 19-11-2010, 22:26:29 »

хм, ти да видиш...
Марииина, много хубава снимка си си сложила и с този червен текст, направо ме застреля.
Учителя както винаги - кове!
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
Отиди на: