Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Здравейте ,  (Прочетена 2121 пъти)

gaby

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 39
Здравейте ,
« -: 10-11-2010, 19:44:08 »

преди 2 месеца попаднах на този сайт /за което съм изключително радостна/ след дългогодишно търсене на истината за здравословното хранене.През последните 10-12г./сега съм на 29г. и имам дъщеричка на 1г. :))/ направо се лутах коя е истинската ,пълноценна храна във всяко едно отношение и действие.Винаги съм се стремяла да се храня здравословно, но за съжаление все не ми се получаваше нещо.Месо ,риба ядях много малко ,просто не го обичах,дори насила но нали е /много полезно/ каква невежа съм била,но човек се учи докато е жив,мляко обичах,но също незнаех нещата как стоят и там.От около 2г. дори се опитвах 70% поне храната да ми е био и пак неставаше нещо.Продължавах да си страдам от моето ежедневно главоболие,на моменти дори непоносимо,от системна умора,а какви киселини само,направо ме изгаряха и така от много малка ,а на лице нищо.Направо пълна загадка ми беше защо е така.Когато попаднах на сайта ,все едно прогледнах само за 1час.СТРАХОТНО беше немога да опиша как се почувствах,невероятно укрилена и бях убедена ,4е е това ,че това е истината,че това е моята истина.
Вече втори месец съм на сурово хранене,веганско и разликата е огромна.Немога все още да повярвам че толкова естествено ,първично и интуитивно нещо като суровоядството е било пред очите ми ,а аз не съм разбрала.
Затова искам да благодаря на всички добри и всвотдайни хора от този сайт,че ми помогнахте да открия моя път на щастие и хармония дори и с мен самата ,от който имах така огромна нужда!!! :)))
Активен
:)))

green flower

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 448
  • Remember your dreams!
    • Органично
Re:Здравейте ,
« Отговор #1 -: 11-11-2010, 11:32:29 »

Здравей, Габи! Добре дошла :) Наистина е много невероятно как като попаднеш на Земя на заем и ти "просветват" неща, които са били на ръка разстояние и сега ти се струват очевидни  :surpris_22:
Суровоядството е супер  :love_007:! Важното е да го правим с мисъл и да се информираме достатъчно!
Сигурно ти предстои мнооого ровене из сайта и форума с много нова информация  :laugh:
Активен
Усмивката е подписът на Божественото!

People will always respond positively to joy and enthusiasm.

gaby

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 39
Re:Здравейте ,
« Отговор #2 -: 11-11-2010, 12:02:55 »

даа такае ровенето ми тепърва започва и ще е навсякъде :) но ми носи такова вдъхновение и задоволство каквото отдавна не бях изпитвала,осъзнавам полека много неща и най-якото за мен сега е че има резултати които с нищо друго не постигнах колкото и да се мъчех. ще се зарина първо с куп книги за начинаещ суровоядец и в тоя ред на мисли ще бада много благодарна ако някой много по вещ от мене ме ориентира поне малко в морето от тях.мерси мерси :) :) :Confus_34:
Активен
:)))

petia_gol

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310
Re:Здравейте ,
« Отговор #3 -: 11-11-2010, 13:45:32 »

Добре дошла, Габи.  :love_006 - emotloader: И при мен срещата със Земя на заем беше " любов от пръв поглед". Постоянно чета- някои неща по сто пъти а други се чудя как съм пропуснала  :Content_4 - emotloader:  Пожелавам ти успех!
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Здравейте ,
« Отговор #4 -: 12-11-2010, 11:34:29 »

 :kisss:Здрастииииииииии!!!Много нови приятели...Дай боже още...
Когато човек е здрав по тяло, по сърце и по ум, от него излизат три ухания. Здравото тяло издава особено приятно ухание. Възвишените чувства издават друг вид ухание.
Здравият човек има чист, ясен, отворен поглед, установени възгледи, той трепти от живот, от енергия в себе си, изпитва приятност от мъчнотиите в живота

ПЕТЪР ДЪНОВ
КНИГА ЗА ЗДРАВЕТО
Здраве, болести, начин на живот, лечение, рецепти, формули, песни

Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

kamelia

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
Re:Здравейте ,
« Отговор #5 -: 12-11-2010, 12:07:25 »

Здравей, Габи!
Звучиш много приятно! Добре дошла, аз също се опитвам да се храня здравословно и чета много често тук, но рядко пиша! :love_006 - emotloader:
Активен
Мащабът на духовното усъвършенстване не е за хора, слушащи единствено гласа на стомаха.

Повечето хора използват първите години от живота си, за да съсипят последните.  Жан де ла Брюйер

Човекът е създал божествата, обратното все още не е доказано.

lindorina

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 93
Re:Здравейте ,
« Отговор #6 -: 17-11-2010, 10:00:27 »

Габи,привет отново!Искам да ти благодаря за топлото посрещане в този полезен форум!
Благодаря и за това,че ти направи впечатление рожденният ден на дъщеричката ми!
хубав ден ти желая,изпълнен със светлина и усмивки!
Активен
Преди шансът да ви награди с голям успех,той първо ви изпитва в трудности!
http://img.wallpaperstock.net:81/spring-feeling-wallpapers_5137_1024x768.jpg

gaby

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 39
Re:Здравейте ,
« Отговор #7 -: 21-11-2010, 22:53:35 »

БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ!!  :heart_2: :flower:
Активен
:)))
 

Страницата е създадена за 0.083 секунди с 22 запитвания.