Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: здравейте от Катя  (Прочетена 2273 пъти)

katttt

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 29
здравейте от Катя
« -: 11-11-2010, 23:41:13 »

 :flowers2 Здравейте казвам се Катя започнах да се грижа за себе си и здравето си когато е вече почти непоправимо късно /както повечето ми сънародници/Имам автоимунно заболяване и на практика щитовидната ми жлеза е унищожена изцяло съм на заместителна хормонална терапия.Здравия разум ми казва че нещо разрушено не може да се възстанови, но след дълго четене и  ровене в мен се зароди надежда че с изчистване на организма и с правилно хранене все пак мога да подобря нещата. От 6 м.се занимавам сериозно с йога което също много ми помага.Мисля че при вас мога да науча много полезни неща. Съжалявам че ви намирам чак сега :thankyou:
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:здравейте от Катя
« Отговор #1 -: 12-11-2010, 00:08:34 »

Kattt, добре дошла.  :flowers2:
Трябва да знаеш, че организмът ни, с правилните упражнения, може да регенерера всичко.
За пример, ще ти дам Норбеков. Той е бил на хемодиализа и за 6 месеца е спрял диализата...след 2 години практика(древни суфистки упражнения) е бил напълно здрав! Атрофия на очния нерв, също е лечимо заболяване. Значи много неща са възможни. Пречистването, в различните му форми, е една от важните стъпки. Разбира се, не се наемам да кажа, дали е добре за теб да гладуваш, но давай смело напред. Желая ти успех. :Content_22:

Активен

kyx4o

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 237
    • http://www.facebook.com/profile.php?id=1836474233
Re:здравейте от Катя
« Отговор #2 -: 12-11-2010, 01:15:48 »

Добре дошла Катя! :love_006 - emotloader:  Попаднала си на подходящото място.

За да си направиш прерия
ти трябват пчела и детелина,
и една мечта голяма.
Дори мечтата само стига,
когато
пчела и детелина
няма. ;D

Успех!
Активен
Храната да бъде Вашето лекарство и лекарството - Вашата храна. Хипократ

lindorina

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 93
Re:здравейте от Катя
« Отговор #3 -: 12-11-2010, 10:35:26 »

Кате,здравей!Посрещам те тук,в този прекрасен форум,от който научих доста неща.Регистрирах се няколко часа преди теб,но забалежи колко хубава е датата на нашата регистрация - четери единици,това няма начин да не е на късмет!!!
Така че не навеждай глава,не се отчайвай - изход винаги има.А,щом си тук- мисля че ще получиш от ветераните нужната подкрепа!Късмет! :Content_22:
Активен
Преди шансът да ви награди с голям успех,той първо ви изпитва в трудности!
http://img.wallpaperstock.net:81/spring-feeling-wallpapers_5137_1024x768.jpg

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:здравейте от Катя
« Отговор #4 -: 12-11-2010, 11:27:34 »

 :kisss:Здрастииииииии и на тебе!!!Нема късно...за Природата...има саамо правилно прилагане на законите...еее, ако сме ги изкривили, тя ни дава шан да си ги изправим!!!ЕЕЕЕЕЕЕЕ, че не е лесно ...не е...по лесно е да построим нова сграда, отколкото да се занимавеме с ремонти...

Добрият човек е обвит в магнетична дреха, която не пропуща студ. Ако краката ви изстиват, доброто е слабо у вас. Ако ръцете ви изстиват, справедливостта е слаба. Ако очите ви недовиждат — нарушили сте някъде истината. Ако ушите ви недочуват, нарушили сте мъдростта.
Засега на човека е определено да живее 120 години на Земята, съблече ли по-рано старата и нечиста дреха, казваме, че преждевременно е напуснал Земята.
От 50 до 120 години работата е най-полезна и плодотворна, това е работа за вашето повдигане и за повдигането на цялото човечество.
Любовта обновява живота на клетките.

ПЕТЪР ДЪНОВ
КНИГА ЗА ЗДРАВЕТО
Здраве, болести, начин на живот, лечение, рецепти, формули, песни

Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

katttt

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 29
Re:здравейте от Катя
« Отговор #5 -: 12-11-2010, 18:33:28 »

 :peperudi: :thankyou:Благодаря на всички за топлото посрещане
Активен

gaby

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 39
Re:здравейте от Катя
« Отговор #6 -: 13-11-2010, 07:45:06 »

здравей  :Content_4 - emotloader:
по-добре късно отколкото прекалено късно,докато човек е жив всичко е възможно,успех!  :pensif_29:
Активен
:)))

катеринка

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 171
Re:здравейте от Катя
« Отговор #7 -: 13-11-2010, 16:24:03 »

Здравей,адашке! Разбира се по- добре късно,отколкото никога,тук хората са с много опит и знания и ще ти бъде изключително полезна компанията. Що се отнася до щитовидната жлеза напиши по -подробно какво правиш и как ти помагат промените,защото майка ми е без тази жлеза и  непрекъснато е болна от кво ли не и не и увира дебелата кратуна какво да прави.
Активен

katttt

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 29
Re:здравейте от Катя
« Отговор #8 -: 13-11-2010, 20:16:47 »

още не мога да се ориентирам тук ли трябва да отговоря на Катеринка ако не, моля за извинение и разбиране ще се науча. Та ...
1. Пия си ел-тироксина 100 мг. /в сряда ще ми излязат резултатите от контролните изследвания, правя ги за първи път откак се занимавам с йога /от май месец/ и се надявам да ми свалят дозата/
2. Пия селен и вит. Е заедно с ел-тироксина.
3. Не ям фъстъци и соя и се опитвам да избягвам зелето
4.Ходя упорито 3 пъти в седмицата на йога.
и вече нищо общо със щитовидната- не ям месо и яйца от малко след като се захванах с йога, пия прополисов екстрат /по настояване на йога инструкторката/ получих възпаление на дванадесетопръстника от ел-тироксина и се надявам с това да се оправя :surpris_25: :surpris_25:
Но мисля че за заболявания на щитовидната жлеза е най-важно да не си под постоянен стрес. Аз трябваше да си сменя работата  и да се преместя за почти половината заплата, но  ендокринолога   каза че или си намирам по-спокойна работа или след щитовидната е надбъбречната жлеза и аз да си кажа честно се уплаших Предпочитам да вземам по-малка заплата но да не съм в тежест на семейството си
Активен
 

Страницата е създадена за 0.316 секунди с 22 запитвания.