Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Animal Rescue Sofia  (Прочетена 2068 пъти)

oum le dauphin blanc

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 548
Animal Rescue Sofia
« -: 07-12-2010, 22:32:43 »

Здравейте, всички! Изключително съм щастлива и сега ще ви разкажа защо:
Днес моя колежка донесе на работа календари на Animal Rescue Sofia. Tоку що го разгледах и въпреки, че не си падам по снимки на животни (професионално изкривяване) мисля, че е разкошен! Всички парички от продажбите отиват за приюта за животни в Богров. Календара е с размери 50х70см, 12 листа, хубав печат с цена от 15 лв., като модели са обитателите на приюта. Призовавам всички, които желаят да помогнат да разгледат сайта на организацията http://arsofia.com/bg/ има доста начини за помощ (чрез закупуване на календар или тениски, дарения, доброволен труд и т.н.). Приюта се издържа изцяло от дарения, така че всяка продажба или дарение действително спасяват живот, а не се губят по каналния ред между различните инстанции. Това, което правят хората от организацията е чудесно и заслужават цялата подкрепа, която можем да им окажем! Безкрайно съм щаслива, че подобно място съществува и силно се надявам да се развива все повече и помага на животни изпаднали в крайна нужда  :love_026:
Активен

oum le dauphin blanc

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 548
Re:Animal Rescue Sofia
« Отговор #1 -: 13-02-2011, 13:01:26 »

Активен

Андрей

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 217
Re:Animal Rescue Sofia
« Отговор #2 -: 23-02-2011, 08:15:30 »

Само кучетата и котките ли са животни?! :surpris_23:

А не са ли те по улиците и казаните, точно поради нехайството на куче/котко любителите?! :pensif_29:
Активен
Не се бойте, че не учите, бойте се, че не мислите.
"A great civilization is not conquered from without until it has destroyed itself from within" : Will Durant

Antares

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 172
Re:Animal Rescue Sofia
« Отговор #3 -: 23-02-2011, 19:40:22 »

Нехайство е прекалено меко казано, аз го наричам глупост, безотговорност и жестокост - затова по улиците има толкова бездомни животни, изхвърлени от "стопаните" си и оставени на произвола на съдбата.
Разглеждала съм сайта и някои случаи са направо потресаващи! Ако живеех в София, щях да стана доброволец, сега ще помагам само финансово.
Имаше една мисъл - "Колкото повече опознавам хората, толкова повече заобичвам животните". И все пак се радвам, че има и добри хора, които искат да помагат и го правят. Моят котарак също е взет от улицата.
Активен

oum le dauphin blanc

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 548
Re:Animal Rescue Sofia
« Отговор #4 -: 23-02-2011, 23:17:38 »

Само кучетата и котките ли са животни?! :surpris_23:

А не са ли те по улиците и казаните, точно поради нехайството на куче/котко любителите?! :pensif_29:

Разбира се, че не. Всеки помага с каквото и на когото може.

Радвам се, че има някакво раздвижване по темата. Беше много мъчно да я отварям всеки ден и да виждам, че няма нито един коментар.  :flowers2:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.102 секунди с 23 запитвания.