Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Здравейте  (Прочетена 1334 пъти)

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649
Здравейте
« -: 12-12-2010, 17:11:26 »

Здравейте. От известно време търся съмишленици в нета, но едва днес попаднах на страницата "земя на заем" и реших да се присъединя. Познанията ми за суровоядството не са големи. Надявам се да получа повече просветление в този сайт. Иначе съм опитвал няколко курса на гладуване с дължини от 2 до 20 дни, но винаги се провалях при захранването в опит постепено да се върна към нормалният си начин на хранене и в крайна сметка, резултатът се свеждаше до това, че веднага след приключването или по време на гладуването се натъпквах до пръскване. Сега смятам, че съм открил правилният начин на хранене и той се крие в суровоядството. Впрочем не разбирам вегетарианството в някой от формите му, като например това да не ядеш месо, но пък да се тъпчеш с други животиснки продукти като млякото и млечните такива: http://zlatko.mine.nu/~101/uotan/Raw/Milk_The_Deadly_Poison_BG.pdf
 Също предпочитам да избягвам употребата на бяла захар и обикновената готварска сол. Ще се радвам да науча Вие какво мислите относно употребата им.
Активен

gaby

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 39
Re:Здравейте
« Отговор #1 -: 14-12-2010, 19:59:54 »

 :love_026:  Здравей,добре дошъл!
Активен
:)))

Val

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
  • "Бог е дал на хората храната,дяволът - готвачите!"
Re:Здравейте
« Отговор #2 -: 14-12-2010, 23:07:05 »

Здравей! Успех в суровия път.  :thankyou: :peperudi:
Активен

kyx4o

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 237
    • http://www.facebook.com/profile.php?id=1836474233
Re:Здравейте
« Отговор #3 -: 15-12-2010, 00:00:04 »

Здрасти Де Ниро, добре дошъл. За солта и захарта - ако можеш да ги спреш най-добре. Аз лично консумирам само кафява сол, но рядко :Cherries :Appetit_4: . Успех! :essen:
Активен
Храната да бъде Вашето лекарство и лекарството - Вашата храна. Хипократ
 

Страницата е създадена за 0.068 секунди с 22 запитвания.