Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Здравейте и от мен...  (Прочетена 1786 пъти)

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694
Здравейте и от мен...
« -: 14-12-2010, 18:16:31 »

Здравейте и от мен, ето ви накратко и моята епикриза :
   
   Когато бях малък, от честите ходения до поликлиниката и болницата с майка ми, ни бяха запомнили дори и кучетата. До 10-ти клас бях "опитно зайче" на традиционната медицина. Вадили са ми 3 пъти третата сливица, като накрая извадиха и 3-те, че да не порастват никога повече. Но тогава пък станах астматик...
    В началото на 10-ти клас обаче получих такъв астматичен пристъп, че наистина се уплаших, че ще умра като куче. Диагнозата на докторката беше от типичните за мен тогава -"бронхитче", което аз за 7 дни само на портокалов сок изчистих напълно и безпроблемно. И от тогава (1993), та до миналата зима не бях ползвал антибиотик. От тогава нищо не може да ме отклони от "правата вяра" на здравословния начин на живот и алтернативната медицина.

    Имам голям "стаж" в чистото, соковото, и плодовото гладуване, сега, търсейки по-голяма ефективност и бързина, съм се насочил към сухото и уриновото, ще видя как ще ги комбинирам тези дни. Опитвам се да стигна 100 % суровоядство, но ми липсват знания, които се опитвам да попълня и от тук, и това е част от причините да съм тук. Радвам се, че ви намерих ! Надявам се да бъда полезен на всички с опита и знанията, които имам.

Интересувам се от Йога, здравословно хранене, здравословно мислене, здравословен начин на живот, шахмат, уринотерапия, и много други, както обичам да казвам, ако живеехме в социалистическо общество, щях да бъда "всестранноразвита социалистическа личност"...
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

gaby

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 39
Re:Здравейте и от мен...
« Отговор #1 -: 14-12-2010, 19:56:23 »

 :D Здравей,страхотно! И аз искам да стигна до 100% суровоядство,но за сега не бързам  8) Добре дошъл  :Content_22:
Активен
:)))

kyx4o

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 237
    • http://www.facebook.com/profile.php?id=1836474233
Re:Здравейте и от мен...
« Отговор #2 -: 15-12-2010, 00:08:04 »

Привет bpa, какво същност е това, Борислав Попов Апостолов или... Добре дошъл, аз също играя шах и то само с една ръка :pensif_29: :bleh
Активен
Храната да бъде Вашето лекарство и лекарството - Вашата храна. Хипократ

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Здравейте и от мен...
« Отговор #3 -: 15-12-2010, 07:08:52 »

Здравей, добре дошъл  :love_026:
Активен

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694
Re:Здравейте и от мен...
« Отговор #4 -: 15-12-2010, 09:14:09 »

Привет bpa, какво същност е това, Борислав Попов Апостолов или... Добре дошъл, аз също играя шах и то само с една ръка :pensif_29: :bleh

Благодаря за приветствието, Кухчо, както винаги си много близо до истината, да, това са първите букви от имената ми:) Много  ми хареса онзи твой коментар,че ако родителите ни бяха суровоядци, сега щяхме да сме народ, здрав като племето Хунза ...
А относно шаха - аз мога да го играя и без ръце, дори и без очи :)  :pensif_29:
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Здравейте и от мен...
« Отговор #5 -: 15-12-2010, 11:59:02 »

 :kisss:Здрасти!!!Леле, колко си напреддддддддддд...ееееееее, на мен ми е простено...аз съм на бабешки обороти  tooth
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

kris

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
  • Човек е здрав, когато яде, диша и мисли правилно.
Re:Здравейте и от мен...
« Отговор #6 -: 20-12-2010, 12:07:31 »

Здравейте казвам се Кристина веган и 80%суровоядец. Много сьм запленена от този начин на живот. Вашият сайт е страхотен, а всички вие сте супер.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.08 секунди с 23 запитвания.