Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Привет,  (Прочетена 1637 пъти)

lovethem

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Привет,
« -: 22-12-2010, 17:40:22 »

Аз съм поредният новобранец, който иска да влезе в правия път :love_007:
Ще бъда безкрайно благодарна, ако някой бивш пушач /отказал се от тази велика гадост
благодарение на суровоядството и гладуването/ ми даде насока и съвет :Confus_34:.

Активен

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477
Re:Привет,
« Отговор #1 -: 22-12-2010, 19:06:11 »

Здравей! :Content_14:  :peperudi:
Аз ги отказах преди това .Направих си касичка и отделях всеки ден парите си за цигари,накрая на месеца си купувах или спестявах за нещо друго ,пробвай на мене ми помогна много ,,както и самото желание ,трябваа наистина да го искаш и да го правиш за себе си ,а не заради някои друг ,.Успех :flowers2:
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

green flower

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 448
  • Remember your dreams!
    • Органично
Re:Привет,
« Отговор #2 -: 22-12-2010, 20:06:12 »

Здрасти, аз също попушвах в първи и втори курс  :Confus_3:...но аз май нямах проблем с отказването...просто спрях да ги купувам и не ми липсваха...дори и като уж пушех, нямах проблем и да не пуша...май беше от лошата компания  :pensif_29:
Активен
Усмивката е подписът на Божественото!

People will always respond positively to joy and enthusiasm.

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Привет,
« Отговор #3 -: 22-12-2010, 22:25:27 »

И аз бях пушач доста време. Исках да ги откажа, и пробвах много пъти, но все безуспешно. Успях едва след като наистина ги намразих, и осъзнах, че си плащам, за да се чувствам и изглеждам зле. Трудно беше в началото, почти година  незнаех какво да правя с ръцете си като излезна някъде с приятели. Напълнях много, с около 8-10 кг за една година. ....
Но никога повече не изпитах желание да запаля цигара. Тогава започнах да правя слънчевия поздрав и от там започнах промяната.
Смених навиците си- преди задължително правех набързо кафе, и с цигара и кафе влизах в интернет...след това остана само кафето,а сега със събуждането сутрин съм си изградила други навици- жабурене със зехтин, правене на сокове, асани ....

Идеята с касичката е много добра. Ние почти заедно с моя мъж спряхме с цигарите, и слагахме редовно левчета и стотинки в една касичка. След около година счупихме касичката и с парите които бяха вътре бяхме една седмица на море  :Content_22:
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Привет,
« Отговор #4 -: 23-12-2010, 00:30:09 »

Ето това е!
Моят брат с приятелката му пушат като счупени печки и се оплаква, че нямат пари. Като го питам по колко на месец харчат, отвръща общо 300лв. Аз мисля, че е повече. Има куп здравословни проблеми. Не мога да разбера този трик- да пръскаш пари, за да се тровиш.
Активен

lovethem

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Привет,
« Отговор #5 -: 23-12-2010, 11:20:53 »

Благодаря на всички :flower:,
Продължавам да опитвам и знам, че ще успея. Четох в една книга, че след като тялото
изхвърли всички токсини отказва да приема повече отрови. Надявам се да спра да
наркоманствам с новия начин на хранене и .....

БЛАГОДАРЯ, ЧЕ ВИ ИМА  :love_006 - emotloader:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.093 секунди с 22 запитвания.