Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Няма ли тук необвързани млади веганки суровоядки ?  (Прочетена 27893 пъти)

oum le dauphin blanc

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 548

ХАхха, важното е да има избор!
Активен

kyx4o

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 237
    • http://www.facebook.com/profile.php?id=1836474233

може и без бански, аз разрешавам :Appetit_17:
Без месо, моля! Разбрали сме се! ;)
Активен
Храната да бъде Вашето лекарство и лекарството - Вашата храна. Хипократ

SiMoNcheTo

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348

 само такава тема липсваше  ;D ама едва ли трябва това да е първият критерий, по който да се избира половинка
Активен
Мисълта е там, където ни боли!

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464

 :kisss:,Аххххххххххххх, Боже, Божичко.....Ехххххххххххх, деца, деца...Знам, знам...на всеки му се иска живота му да тече по мед и масло...да, ама неееееееееееееее е....Ай, сега кажете, какво да ги правим...онези...месоядните....те дъл немат потенциал за веге???А пък ние веге ли се пръкнахме...или си станахме...когато узрях за това???
   Аз ви поставям задачка, мъъъъъъъъъничка, лекиииииииичка...всеки да си намери половинката, онази...дето търколило се гърнето и си намерило похлупака...без да поставя условието за веган...!!!!Ай, сега, ай сега не съ мръщете....ами здрааааавичко си помислете...дали нашата задачка не е да сме до тях, сред тях...месоядните...и така ,като ние бавно иславно стигнахме до тук, естественно с чужда помощ...представете си само Лидия Ковачева, колко от нас е измъкнала от там...та...дали и нашата задачка не е да помагаме за измъкване...есетвенно без насилие, а с ОГРОМНО ТЪРПЕНИЕ И ЛЮБОВ!!!!защото за живота е важен всеееееееееееееееки един индивид???Или не съм права???Може пък и да не съм ... :surpris_23:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

mesechka

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 69

:kisss:,Аххххххххххххх, Боже, Божичко.....Ехххххххххххх, деца, деца...Знам, знам...на всеки му се иска живота му да тече по мед и масло...да, ама неееееееееееееее е....Ай, сега кажете, какво да ги правим...онези...месоядните....те дъл немат потенциал за веге???А пък ние веге ли се пръкнахме...или си станахме...когато узрях за това???
   Аз ви поставям задачка, мъъъъъъъъъничка, лекиииииииичка...всеки да си намери половинката, онази...дето търколило се гърнето и си намерило похлупака...без да поставя условието за веган...!!!!Ай, сега, ай сега не съ мръщете....ами здрааааавичко си помислете...дали нашата задачка не е да сме до тях, сред тях...месоядните...и така ,като ние бавно иславно стигнахме до тук, естественно с чужда помощ...представете си само Лидия Ковачева, колко от нас е измъкнала от там...та...дали и нашата задачка не е да помагаме за измъкване...есетвенно без насилие, а с ОГРОМНО ТЪРПЕНИЕ И ЛЮБОВ!!!!защото за живота е важен всеееееееееееееееки един индивид???Или не съм права???Може пък и да не съм ... :surpris_23:

Съгласна съм, прекалено е ограничено само яденето да е критерий, Титане. Аз също искам мъжът до мен да не яде месо, това определено ще улесни нещата, но човек е толкова комплексна същност. Пък и любовта е сляпа, може накоя мръвкарка да дебне зад ъгъла tooth
Активен

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко

Обява в сайт за запознанства:
"Не търся аз жена-робиня,
а ЧОВЕКИНЯ, ЮНАКИНЯ!"
 :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

Ели , няма такъв вариант - пробвано е почти 7-8 години напразни опити :) трябва си научено :)
Активен

diva menta

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 52

Едно поздравче от мен :bleh


Крал и Кралица

Крал:

К ралица прекрасна,
Р азбирайте свястна,
А з търся за своя жена.
Л юбов аз предлагам
И лада добавям.
Ц ената ако ви се види ниска
А з давам и апартамент на Плиска.

Кралица:

К ралица съм властна
Р азбирай го ясно.
А з искам тези три неща:
Л адата, апартамента, любовта.


 :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Активен
Когато вятърът огъваше бамбука, той се заливаше от смях...

Ели

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 226
  • Beauty is in the eye of the beholder

Ели , няма такъв вариант - пробвано е почти 7-8 години напразни опити :) трябва си научено :)

Как се казваше по турските сериали: " Ти си знаеш. "  :) А пък опит напразен май нема...  :)
Активен
Истината е една, мъдрите я наричат с различни имена.

Каквото отвътре, такова и отвън.

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

Права си , напразен опит няма , именно опитът ми казва , че човек трябва да търси себеподобни , всяко едно различие води до компромиси , до изнервящи положения ..
Активен

Деси

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 101
  • HORROR MOVIE

ох,много е важно това с храната/както и за други неща разбира се да съвпадат,но сега за това говорим/,особенно ако има големи различия като нас с мъжа ми.Той без месо не може и не става и дума да го остави.Направо ме побърква понякога,особенно като трябва и да му го сготвя имало е моменти в които направо ми се е драйфало с извинение... :surpris_22: а така съм си мечтала да е някой веге,йогист и малко по над битовизмите,но уви нямала съм късмет... :surpris_23: така ,4е гледайте и избирайте хора докато все още можете и не правете компромиси ако е важно за вас....все пак"в морето риба много"" :Cherries  :essen:
Активен
Същността на безчовечието не е в омразата към ближния,а в безразличието!

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743

Мен Томирис постоянно ме реже колкото и да се опитвам.. :surpris_25:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477

Мен Томирис постоянно ме реже колкото и да се опитвам.. :surpris_25:
:surpris_25: :surpris_25: :surpris_25: :surpris_25: :surpris_25:
Томирис :pensif_29: :pensif_29: :pensif_29:
 :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743

Мен Томирис постоянно ме реже колкото и да се опитвам.. :surpris_25:
:surpris_25: :surpris_25: :surpris_25: :surpris_25: :surpris_25:
Томирис :pensif_29: :pensif_29: :pensif_29:
 :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
какво толкова ти е забавно... Томирис е момиче ако искаш да знаеш :heart_2:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477

  ??? ??? ??? ??? ??? :surpris_23: :surpris_23: :surpris_23: :surpris_23:
знам че е момиче ,виж че ти съчуствам ,плача с теб
Нямаш ли чуство за хумор   :bleh :bleh
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743

  ??? ??? ??? ??? ??? :surpris_23: :surpris_23: :surpris_23: :surpris_23:
знам че е момиче ,виж че ти съчуствам ,плача с теб
Нямаш ли чуство за хумор   :bleh :bleh
чувство за хумор викаш.... :surpris_22:
ако Томирис не ме режеше постоянно и ми беше по-навита, сигурно щях да имам чувство за хумор... :surpris_23:
тогава щяхме да сме като тия две пеперуди в хармония :peperudi: докато сега само се удрям от дърво на дърво и съм получил мозъчно сътресение и кръвоизлив в сърцето :Confus_3: :Confus_3:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

v

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 103

Да,Титане,интересна е тази обява,но ако малко поотпуснеш-поне на веганка  по-лесно можеш да си намериш  половинка.Желая ти успех.
 
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374

Абе тя темата си е актуална. Надявам се, че на мен като ми дойде времето да сменя едно зло с друго по-малко зло (пък дай-боже и да е добро) вече ще има достатъчно вегетарианки отговарящи на условието  tooth
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

V , тая работа не става така , никакво поотпускане , поотпуснах веднъж малко и ми се качиха на главата :)
Всички знаем, че млечните са вредни , защо ми е да вземам човек с желание да се уврежда , че да уврежда и децата? Бях на едно събиране така леко вегетарианско и се оказа, че така наречените вегетарианци не вегетарианстват за здраве , а по други съображения и бях много изненадан едно момиче как набиваше отровен пастет и кола и си се кефеше, това именно ме провокира да попитам и другите. Оказа се ,че наистина съм сбъркал клуба по интереси. Така , че аз не правя компромиси вече. Споделям опита си , за да ви предпазя от бъдещи грешки. Това е моето мнение и не е ангажиращо. Деси , напълно те разбирам с твоят мъж. Но така или иначе си го приела ,можеш единствено да продължиш по същият начин , той може само да те облекчи ако се опита да те разбере.
Активен

Деси

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 101
  • HORROR MOVIE

titan, така е избра съм си го вече  :P добре че има и други плюсове,че.. :Content_4 - emotloader:
просто е мн по-приятно като можеш да си споделяш за тези неща с най-близкия,това е... :whistling2 - emotloader:
Активен
Същността на безчовечието не е в омразата към ближния,а в безразличието!
 

Страницата е създадена за 0.112 секунди с 22 запитвания.