Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Няма ли тук необвързани млади веганки суровоядки ?  (Прочетена 27894 пъти)

Mемория

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 148

Една вметка от една непозната: има ни:) Отговарящи на 4-те условия, има ни. Едва ли съм единствен по рода си случай. Даже някой екземпляр може и да желае връзка в момента. Защо да не заложи на общите възгледи - солидна основа са си. Така че идеята не е глупава, каузата не е загубена, и да не обезкуражаваме никого едва през първата му седмица:)
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

Е къде сте бе ??? Къде се криете и защо ?  tooth
Активен

don Pozo

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 86

Ами снощи се издокарахме пък и темата за суровоядство се поизтърка и ближем рани.
Оказа се, че всички болести идват от нередовно пиене наистина. Салата от марулка и краставица
е добре. Ох, спи ми се а имам работа. Чао.
Активен

Blaga

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Хм,ако сърцето ми се е развълнувало от някой,неотговарящ на някое от основните изисквания на разума ми,съм склонна да почакам известно време и наблюдавам за промяна,в желаната от мен насока,но без да се ангажирам с нещо повече от добро познанство/приятелство.Другото си е загуба на време и доброволно влизане в капана на очакванията.А там съм била и не ми хареса.

На пръв поглед какво ядеш не говори кой знае какво за теб,дори за това колко си пробуден и осъзнат.Виждали сме хора,вътрешно узрели за някаква идея,само чакащи някой да им я подшушне,лекичко да ги подбутне.Има и много вегетарианци,станали такива по етични причини,но все още опасани с кожен колан.Има и хора,които наглед отговарят на всичките ми основни критерии за свестен човек,но скоро откривам,че са въоръжени с една духовна горделивост...

И по темата-има млади,хубави и необвързани веганки,суровоядки.Даже аз от тая порода само женски екземпляри познавам,ама вярвам,че и не просто някой,ами точно предназначения за мен мъжки ще срещна.
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss

Titan, ти изчерпателно си описал какво търсиш, но трябваше да посочиш и какво предлагаш :)
Например: Строен и обезпечен хайфист-веган търси млада свободна веган-суровоядка...  и напиши колко да е млада, щото то си е относително tooth

При мен нещата с половинката се получиха случайно, беше много приятна изненада да разбера че имаме толкова много общо. Пожелавам го и на теб :)
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

kolibris

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 46
  • EVERYTHING IS IN YOUR MIND!

Блага много си права по въпроса с очакванията.... сега си ближа раните .. осъзнавам това,че не трябва да се очаква от някой нещо,но в случая стана без дори да се усетя,надеждата за нещо,което пак си е очакване... Явно Титан има насъбрала се любов и енергия в себе си,която иска да даде на някой,но този някой липсва и не знае къде да я изпрати...Аз също съм така,май не в такава степен за сега,но един добър метод  за "лечение" е спорта,ако скоро не намериш девойката разбира се..пък и да я намериш спортът си е супер!
Активен

Ели

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 226
  • Beauty is in the eye of the beholder

Титане, предлагам ...момъците да направят нещо като клуб на свободните веган-суровоядци. Качете снимка по бански, в цял ръст...а ние...младите (и не толкова млади девойки ) ще ви оценяме по строг суров принцип.  :surpris_22:

Тя Петя много хубаво предложение даде, ама отзвук никакъв...  :P
Активен
Истината е една, мъдрите я наричат с различни имена.

Каквото отвътре, такова и отвън.

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

абе спортът, че е хубаво нещо, хубаво е, ама може ли все на спорт и дясна ръка да я караш... па и зимъска си е студено сам в леглото нощем... :surpris_23:
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

kolibris

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 46
  • EVERYTHING IS IN YOUR MIND!

 tooth Марулка даде хубава идея за игра.. май трябва тук да се играе..
Активен

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477

Марулке нали си модератор ,върши си задълженията :pensif_29: ,не виждаш ли че Бате Бино се е облякъл нали гласувахме :D кой разрешава така . :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Титан не го забелязвам отдавна ,да не е намерил някоя и не споделя .хммм :surpris_23:
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

на мен ми дайте само глупости да мъдря, веднага сътворих правила, по модела на тия игри по телевизията:

правиме го анонимно с 2-ма админи (примерно аз, Даниела и Вери все сме омъжени и не ставаме вече и без друго :surpris_25:), единият админ отговаря за мъжете, другият за жените. Който има необвързан пише на съответния админ, който отговаря за пола му да каже, че е мераклия да му намерим половинка и след като сберем поне от единия пол 3 броя кандидати, почваме тука да задаваме провокиращи въпроси. Това става като всеки един участник ни каже по 1 въпрос пак на лично, а ние ги публикуваме анонимно, другият пол отговаря пак чрез админа, който публикува отговорите тук в разбъкан ред за да не се знае никога кой е отговорил. Играчите от другия пол си избират кой отговор най им допада и така играем няколко ожесточени кръга и накрая всеки казва кой номер играч си избира, избираме им тука порядъчни кумуве, оформяме сурово меню за сватбата и ги женим.

Некви коментари и предложения по правилата? tooth
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477

Аз обвързана ,необвързана ,съм си открита фенка на Бате Бино  :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: tooth tooth
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

kolibris

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 46
  • EVERYTHING IS IN YOUR MIND!

Бройте ме кандидат за играта,но не и за сватба  tooth
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

Чакам Вери или Даниела да се съгласят и ви спретваме шоуто веднага, в краен случай може и Петко, че и той е админ, ама той доколкото знам е необвързан, така, че може да го уредим и него ;D
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/

Ще ме извиняват веганките суровоядки но ...
-за какво му е на един нормален мъж такъв тип жена?
-първата основна и главна прична да я разкара моментално е невъзможносгтта  да прави свирки.
Ако прави свирки е замесено поставяне на месо в устата, а ако случайно глътне изяжда огромно количество човечета.  Край с вегетарианството   :)
-Втората основателна причина е непрекъснатото напрягане какво ядяла или не ядяла, или капризите да е био, еко, органик, бла бла ....

Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

- но все пак месото и човечетата са сурови, така че не си нарушаваме суровоядството :) освен това, по въпроса за веганството - за разлика от другите животински продукти, при които се получава насилствено отнемане на продукта от животното мъжете си дават своя продукт повече от доброволно, така че яденето на мед (което е силно застъпено при суровоядците) е много по-голям грях...
- предполага се, че хората тук са с подобен начин на хранене, и именно затова тук си търси другарче, даже може да се окаже по-капризен от жената в това отношение...
« Последна редакция: 05-02-2011, 00:47:20 от marulka »
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/

- но все пак месото и човечетата са сурови, така че не си нарушаваме суровоядството :) освен това, по въпроса за веганството - за разлика от другите животински продукти, при които се получава насилствено отнемане на продукта от животното мъжете си дават своя продукт повече от доброволно, така че яденето на мед (което е силно застъпено при суровоядците) е много по-голям грях...
- предполага се, че хората тук са с подобен начин на хранене, и именно затова тук си търси другарче, даже може да се окаже по-капризен от жената в това отношение...

Marulke, щом отпада и това веганско табу, нещата са перфектни.
Сега изглежа така:
Защо да изберем веганка: ?
-яде евтин фураж.
-спестява електроенергия
-не ходи на ресторанти и пицарии
-яде малко
-яде слънце
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна

(примерно аз, Даниела и Вери все сме омъжени и не ставаме вече и без друго :surpris_25:)
За какво не ставаме, бре Марулке? :))))))))))))))

Аз няма да мога да се ангажирам с това, което се замисля. Като стигнете до сватбарското сурово меню, свиркайте. Може да измъдрим някоя оригиналност, особено тортата. ;)
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374

Ще ме извиняват веганките суровоядки но ...
-за какво му е на един нормален мъж такъв тип жена?
-първата основна и главна прична да я разкара моментално е невъзможносгтта  да прави свирки.
Ако прави свирки е замесено поставяне на месо в устата, а ако случайно глътне изяжда огромно количество човечета.  Край с вегетарианството   :)
-Втората основателна причина е непрекъснатото напрягане какво ядяла или не ядяла, или капризите да е био, еко, органик, бла бла ....


Не всички са такива меломани. Мен ме устройва...
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

имах предвид, че не ставаме за играта, понеже се искат необвързани суровоядци... tooth
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels
 

Страницата е създадена за 0.116 секунди с 22 запитвания.