Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Каня ви на ментов чай :)))  (Прочетена 3771 пъти)

diva menta

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 52
Каня ви на ментов чай :)))
« -: 17-01-2011, 16:44:16 »

Здравейте и от мен - дива мента! Преди всичко искам да благодаря на Мер за страхотния сайт и на всички вас, които отделяте от времето си да давате полезни съвети и най-вече за безценното, според мен, споделяне на личният опит.
Казвам се Веселка, по ЕГН - на 44, а по сърце - на 22  :bleh Живея в София. Не съм суровоядка, даже като се замисля не съм и вегетрианка, щото от време на време си похапвам малко сирене, но съм се изхитрила да намаля до минимум количеството му като размазвам съвсем малко парченце върху препечена филия  tooth И макар и рядко, като отида някъде с приятели мога да си хапна нещо не вегетарианско - напр. домашен сладолед :whistling2 - emotloader:, но гледам да не се чуствам виновна.
Решавала съм няколко пъти здравословни проблеми с помощта на гладолечението на Л. Ковачева и здрава "умствена дейност":))), бях суровоядка по едно време - преди да ви срещна! :surpris_25: - и къде от незнание (писна ми да ям едно и също всеки ден), къде щото ми свърши мотивацията - бавно се върнах към старият ми начин на хранене. Щастливка съм, че в къщи почти всички вече знаят доста неща за здравословното хранене и не се цупят на вечерята само от салата :peperudi:
Ще се радвам ако и аз съм полезна, с това което знам, макар че съм още в началото на пътя...
И още веднъж: Радвам се, че ви открих! :flowers2:   
Активен
Когато вятърът огъваше бамбука, той се заливаше от смях...

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Каня ви на ментов чай :)))
« Отговор #1 -: 17-01-2011, 19:58:01 »

 :flowers2:

искам го с мед, а не със захар... чее много вредна захарта
Активен
"няма грешки, има само уроци"

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Каня ви на ментов чай :)))
« Отговор #2 -: 17-01-2011, 20:29:42 »

Добре дошла, и приятно прекарване на сайта и форума! :flowers2:
Според мен малко сирене от време на време не е фатално - организмът се справя с него, особено ако останалият порцион съдържа повече плодове и зеленчуци :). Поздравления за всичко постигнато дотук, вижда се, че си доста напред с материала и ще има какво да научим от теб  :Content_22:. Поздрави!
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

mesechka

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 69
Re:Каня ви на ментов чай :)))
« Отговор #3 -: 17-01-2011, 21:59:56 »

Добре дошла diva menta :Content_14:, добре дошла и от мен, макар че съм една от най-новите. Форумът е прекрасен :))), приятно и вдъхновяващо да ти е  :whistling2 - emotloader:

Между другото обожавам дивата мента, тя е магическо растение за мен :kisss:
Активен

diva menta

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 52
Re:Каня ви на ментов чай :)))
« Отговор #4 -: 17-01-2011, 22:30:01 »

Добре съм ви заварила, приятели!  Наричам ви така, защото ви чуствам близки :)))
Между другото това е един от най-готините форуми, които аз съм срещала, атмосферата е много спокойна и позитивна, изобщо се чуствах добре сред вас, докато четях историите ви и затова реших да се присъединя към компанията...
Черен гарван - при мен чаят е само с мед или само чай tooth
Вики, твоите мнения винаги чета с интерес, имам много да уча от теб  :thankyou: :love_006 - emotloader:
Месечка, здравей, и за мен билките крият магия :flowers2:

Активен
Когато вятърът огъваше бамбука, той се заливаше от смях...

Discworld

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 258
Re:Каня ви на ментов чай :)))
« Отговор #5 -: 18-01-2011, 00:23:22 »

nqkoi q piqt s mlqko,vmesto s chai



 tooth
Активен

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Каня ви на ментов чай :)))
« Отговор #6 -: 18-01-2011, 09:25:11 »

nqkoi q piqt s mlqko,vmesto s chai

 tooth

Е тази мента определено не е дива, ами си е култивирана, ама пък за стомаха... ;D Може и по ефективност да отстъпва на сока от зеле или целина, но по вкус сигурно ги надминава  tooth.

П.П. Благодаря, Веселка, ще се радвам да се засичаме тук :).
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Деси

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 101
  • HORROR MOVIE
Re:Каня ви на ментов чай :)))
« Отговор #7 -: 18-01-2011, 15:13:43 »

  :love_026: здравей ДИВА МЕНТА!Страхотно е че на 44г имаш такъв поглед за нещата и желание за промяна..шапка ти свалям  :Content_14: аз майка ми ,която е на 48г. така и не можах да я осветя поне за малка промяна в начина и на живот и хранене,а и резултата е на лице..пълна е с болежки... :surpris_23:
Активен
Същността на безчовечието не е в омразата към ближния,а в безразличието!

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Каня ви на ментов чай :)))
« Отговор #8 -: 18-01-2011, 15:52:28 »

 :kisss:Добре дошла, добре дошла...е ,нека да не съм сама...дето съм на мноого години, защото понякога се комплексирам, като ги гледам колко са млади, пък и колко са хубавиииииииииииииииии.Щом веднаж си опитала от лекия /не онзи/ живот, пак ще си го възстановиш!!!
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Деси

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 101
  • HORROR MOVIE
Re:Каня ви на ментов чай :)))
« Отговор #9 -: 18-01-2011, 16:07:02 »

еееееее Марина какво комплексиране,не е конкурс за младост и красота'..."а за мъдрост и красота от вътре" :thankyou: ти си ЧУДЕСНА,направо вдъхновение.. :kisss:
Активен
Същността на безчовечието не е в омразата към ближния,а в безразличието!

diva menta

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 52
Re:Каня ви на ментов чай :)))
« Отговор #10 -: 18-01-2011, 20:29:05 »

Еее, че хубаво посрещане!:)))
Дискуърлд, за такава бутилирана мента някои чакат на опашка от ранни зори :Confus_3: tooth, а за чай - не съм виждала опашки  :Content_4 - emotloader:
Деси, здравей! При някои хора обичайното убеждаване и говорене по принцип не върши работа, за тях трябва нетрадиционен подход, знам го по някои мои близки...Аз си казвам, че трябва търпение и да ги приемаме различните от нас, както и те най-вероятно трябва да ни приемат, пък може и да разберат каво се опитваме да им кажем... :pensif_29:
Добър вечер, Марина! Какви са тия "много" години за които говориш? Аз тук виждам само "млади" и "по-млади":))))
Активен
Когато вятърът огъваше бамбука, той се заливаше от смях...

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477
Re:Каня ви на ментов чай :)))
« Отговор #11 -: 18-01-2011, 21:15:25 »

Здравей! :peperudi:
Discworld  отвори бутилката ,аз ще донеса чашките :Content_4 - emotloader:
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Каня ви на ментов чай :)))
« Отговор #12 -: 18-01-2011, 21:52:29 »

Здравей! :peperudi:
Discworld  отвори бутилката ,аз ще донеса чашките :Content_4 - emotloader:
ти иди за чашките да донесеш, аз през това време ще изпия бутилката  :whistling2 - emotloader:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

Discworld

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 258
Re:Каня ви на ментов чай :)))
« Отговор #13 -: 18-01-2011, 23:11:35 »

az sum straight edge,alkohol ne piq
Активен
 

Страницата е създадена за 0.09 секунди с 24 запитвания.