Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Ледени крайници  (Прочетена 12132 пъти)

lindorina

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 93
Re:Ледени крайници
« Отговор #20 -: 03-04-2011, 11:51:05 »


Линдорина, много добре съм запозната с дивия ямс. Аз три години ползвах натурален прогестеронов крем на основата на ямс. Сега съм го спряла да видя дали може да се справи организма ми и без външна намеса. А ти каква добавка пиеш? Аз съм челар че прогестеона е най-добре да се приема през кожата.
Деси,моята добавка е на Natures Way-100 капсули.Скоро я започнах,иначе отдавна се каня-ще видим има ли ефект,надявам се, защото съм чувала добри отзиви.
Активен
Преди шансът да ви награди с голям успех,той първо ви изпитва в трудности!
http://img.wallpaperstock.net:81/spring-feeling-wallpapers_5137_1024x768.jpg

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Ледени крайници
« Отговор #21 -: 03-04-2011, 14:33:24 »

Не мога да те посъветвам нищо друго освен Хата Йога доколкото знам има асани които действат особено благоприятно на жлезите. Вече трябва да си видиш за коя жлеза коя асана и действа. Препоръчвам ти книгата на Айенгар - Светлина върху Йога. Тя е световно призната за една от най добрите Хата Йога книги.
http://www.bulbooks.com/files/large/d6f491e059e927755ec98ddbfad98654.jpg


Тук често за всяка болежка се препоръчва йога. :) Аз по принцип се занимавам с фитнес и нещо йогата не ми е присърце.
Линдорина а ти какъв ефект търсиш? Аз се чудя да не почна ли пак да се мажа с крема.
Активен

homo futurus

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 241
  • Бъдещето е на Вегетарианците!
Re:Ледени крайници
« Отговор #22 -: 03-04-2011, 14:42:17 »

Ами нали целта ни е да да направим така че организма ни САМ да се балансира а методите ни са - като му помагаме да го направи по естествен начин а не насилствено - затова много хора препоръчват Йога.
Какво по естествено от това. Определено е по добре Йога отколкото някакви хранителни добавки та били те и най полезните.  :love_028: :peperudi:
Активен
Дълбока безметежност,
печален идеал.
Проблясък в тъмнината ме пробуди ...
Разкривайки, че досега съм спал !

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Ледени крайници
« Отговор #23 -: 03-04-2011, 14:46:03 »

Ами сигурно си прав! Аз като цяло не съм задълбавала много в йога. Ходих по едно време на едни занимания по Хата Йога но ми се сториха доста бързи като изпълнение а пък аз не си представям йогата по този начин.
Активен

homo futurus

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 241
  • Бъдещето е на Вегетарианците!
Re:Ледени крайници
« Отговор #24 -: 03-04-2011, 19:50:58 »

Понеже йогата стана модна тенденция и се навъдиха наистина много такива "йога" клубове където тренировките са все едно е гимнастика. Прекалено силови и бързи.
Предполага това е защото масата хора дето се записват на йога искат да отслабнат и за тази цел са идеални.
Активен
Дълбока безметежност,
печален идеал.
Проблясък в тъмнината ме пробуди ...
Разкривайки, че досега съм спал !

lindorina

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 93
Re:Ледени крайници
« Отговор #25 -: 03-04-2011, 20:51:23 »

Деси,като цяло искам един баланс в организма си,защото ми се случва да имам различни прояви на ПМС.А тези симптоми често са от липсата на прогестерон.И понеже разбрах,че няма от къде толкова добре да си го набавим,както от сладкия картоф-реших да пробвам.
Между другото,за джоджена също знам,че регулира хормоните-потиска излишните нива на тестостерона и с негова помощ дори може да се постигнат добри резултати при задръжка на течности.Например запарка на 5гр.в 250-300мл вода за 10-ина мин.и се пие 2 пъти дневно-сутрин и след обяд.Но пак съм склонна да кажа,че си е до организъм,защото лично на мен не ми действа.
Хомо футурус,съгласна съм с теб и това е идеалния вариант - организма сам,подпомогнат по естествен начин да се справи с проблемите.И,повтарям се-но пак всичко е индивидуално,а не шаблонно-така мисля.
Активен
Преди шансът да ви награди с голям успех,той първо ви изпитва в трудности!
http://img.wallpaperstock.net:81/spring-feeling-wallpapers_5137_1024x768.jpg

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Ледени крайници
« Отговор #26 -: 04-04-2011, 13:16:13 »

Футурус, и аз имам същите наблюдения за йогата и затова престанах да ходя, защото моята цел не е отслабване. А само с фитнес успявам да си поддържам теглото т.е да не пада надолу.
Линдорина, на мен специално дивия ямс много ми помогна в момент когато бях крайно отчаяна, но го приемах чрез кожата. Пожелавам ти успех и дано имаш подобрение! :)
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Ледени крайници
« Отговор #27 -: 04-04-2011, 14:17:24 »

Йога и отслабване ,нямат пряка връзка. Ако си слаб ще ти е по лесно. Може да отслабнеш,ако смениш режима си на хранене и живот,но то и без йога ще се случи.
Това,че някоя дебелана е решила да отслабва с йога,не означава,че целта на йога е отслабване.
Идеята е,тялото да е здраво,за да служи добре.Това от към физическия аспект,другото е за друга тема. :love_028: :Content_22:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".
 

Страницата е създадена за 0.083 секунди с 21 запитвания.