Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Натурални продукти  (Прочетена 1167 пъти)

dragonfly

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14
Натурални продукти
« -: 25-02-2011, 23:49:07 »

Здравейте, приятели ми препоръчаха този уеб сайт който според мен има доста голямо предлагане и сравнително приемливи цени на натурални продукти, хранителни добавки и всякакви такива нещица..

http://www.iherb.com/

Сайта е американски, но няма проблем да си поръчате доставка до България. Получават се за около 10 работни дни. За стоки с тегло по-малко от 1360 grams пощенските разходи са $4. Ако поръчаните продукти са на стойност до $20, не се плаща мито, а и до 28 Февруари имат допълнително 6% отстъпка от общата стойност на поръчката.
Също така ако въведете кода 'VAT052' в полето 'You provided referral code', ще Ви приспаднат $5 от сметката като за нови клиенти. Такъв код, който може да давате на други потребители, ще ви бъде изпратен след първата поръчка и чрез него се печелят някакви точки. Не ви пускам моя код за да печеля ако някой си поръча нещо, а просто за да си получите вашата отстъпка... така че ако искате може и да не го ползвате.

Аз тъкмо днес си получих поръчаните Bentonite Powder и Psyllium Husk Powder. Не знам дали лесно се намират тези продукти в България и на какви цени, но поне доколкото имах време да се поровя из разни английски сайтове, ми се стори че в Англия са по-скъпи отколкото ако ги поръчам от Щатите.

О, забравих да кажа, че приятели които са си поръчвали неща за България е трябвало да ходят до митницата за да си получат пратката.. след като платят таксата за проверка на пакета... май беше от сорта на 1.50 лв.
Активен
Success is getting what you want; happiness is wanting what you get.
 

Страницата е създадена за 0.09 секунди с 22 запитвания.