Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Да се представя и аз  (Прочетена 1432 пъти)

g_a_b_i

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14
Да се представя и аз
« -: 22-03-2011, 08:31:25 »

Здравейте на всички,
От около половин година може и повече ви чета, но на скоро реших да се включа, тъй като започнах пречистването с плодове и чай и имах доста въпроси и нужда от помощ  :Confus_34: (не че вече нямам   ;D)
Да споделя как стигнах до тук: моя пръв досег със суровоядството като начин на живот беше преди години, когато прочетох "Сила за живот" много се впечатлих и опитах да спазвам препоръките, ефекта беше че за няколко месеца се чувствах добре, ноктите ми, които по-принцип се делят преди да израстнат бяха станали дълги и здрави и т.н. Незнам защо не помня вече спрях да прилагам тези принципи, но не ги и забравих.. Малко по малко в мен назряваше идеята за промяна..
По принцип аз бях от хората, които известно време се хранят "Здравословно", след което основно боклуци :чипсове, тежки майонезени "салати", торти, пасти, сладоледи, всякакви сирена.. вино повече от чашка  :-[ :-[ И така някакси живеех.. докато преди година започнах повече да чета, да гледам филми  и да се интересувам какво има в така вкусните ми "боклуци" които хапвах редовно...Естествено бях потресена от своята неосведоменост и глупост и от наглостта на хората, които ги произвеждат и разпорстраняват. Започнах да изчиствам менюто си от всичко пакетирано и лъскаво, блъскано с Е-та, ГМО и какви ли не красоти.. Открих био магазините  ;D и от там започнах повече да се информирам за различни храни. Забравих отдавна за бяла захар, бяло брашно, олио и всички онези сладки неща, които обожавах.. Замених всичко с възможно по не преработени и естествени храни.
Не съм премахнала готвените храни и млечните, опитвам се да ги ограничавам...
Сладки или си правя сама от многото налични рецепти тук или купувам някой шоколад от био магазин..
Въпреки голямата за мен промяна, всички знаете че не е достатъчно, усещах тежест в организма ми..Явно многото отрови в мен .. Така реших да започно с плодовия режим. Надявам се това да е само началото и след още една година да мога да се похваля че организма ми е малко по изчистен от сега...
Много усмивки на всички, радвам се че ви открих  :kisss:   
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Да се представя и аз
« Отговор #1 -: 22-03-2011, 08:33:39 »

Здравей Габи, добре си дошла !   :flowers2: Честита първа пролет!
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Да се представя и аз
« Отговор #2 -: 22-03-2011, 09:08:19 »

 :kisss:Здравейййй, добре дошла и още много Първи пролети в живота ти.
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

bebiny

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18
Re:Да се представя и аз
« Отговор #3 -: 22-03-2011, 16:28:02 »

 :kisss:
Здравей, Габи!
Приятно прекарване във форума и сайта.
Понякога падаме, но важното е да ставаме - успех!...и хубав ден разбира се /ПРОЛЕТ Е!  :peperudi:   :Content_22:/
Активен
 

Страницата е създадена за 0.093 секунди с 24 запитвания.