Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Индиго и кристални деца  (Прочетена 9143 пъти)

Nun

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 248
    • Моят Facebook
Индиго и кристални деца
« -: 04-04-2011, 09:39:30 »

Здравейте драги съфорумници. Не видях друга такава тема, затова реших да пусна нова такава.
Аз не съм достатъчно компетентен в тая област, но ще предоставя иформация от други източници и ще се радвам да дискутираме.

Когато говорим за хора индиго, това се отнася както за децата и юношите така и за възрастните. Първите поколения индиго са дошли от дълго време и би могло да се каже, че винаги са били сред нас. Вибрацията индиго досега е била “спяща” и сега има едно масово пробуждане. От 3-4 поколения броя на хората индиго нараства бавно до днес, когато съвременното поколение представлява вече критичната маса, тъй като то вибрира изцяло на честота индиго. Смята се, че днес 90-95% от децата са индиго, без разлика на държава или социална принадлежност. Много хора “работници със светлина” са индиго или индиго-виолетово (става дума за цвета на аурата - бел.пр.), тяхното предназначение е да подготвят пътя и съзнанията на хората. Индигово-виолетовите хора притежават и двата типа енергия и могат да работят както с вибрационната честота днес, така и с честотата, която предстои да бъде. Тяхната функция е да бъдат енергиен мост между старото и новото. Индиго хората трябва да подготвят почвата, да работят с родители, учители и възпитатели или с децата за да ги научат как да се справят с физическия аспект на тяхното съществуване за да бъде инкарнацията, колкото се може по-малко травмираща.


МОЖЕ БИ ВИЕ СТЕ ИНДИГО. КАК ДА РАЗБЕРЕТЕ ТОВА.

На първо място се обърнете към интуицията си. Ако тя ви е довела до настоящето четиво, може би вече ви е дала част от отговора.

После си задайте следните въпроси:

1. Трудно ли ви е да работита работа която е еднообразна, без чести промени?

2. Живеете ли непрекъснато в промени?

3. Трудно ви е да разберете защо хората не правят нещата по същия начин като вас, нямат съшите способности като вас.

4. Имате ли проблеми с концентрацията и липсва ли ви достатъчно внимание в ежедневието и работата?

5. Имате ли чувството че животът ви е хаотичен?

6. Чувствувате ли се добре в този хаос?

7. Чувствувате се добре само с хора, които имат същите вибрации като вашите.

8. Когато шефът ви ви каже да направите нещо, вие много често намирате по-добър начин да го направите от този, който той ви указва.

9. Заучавате и схващате бързо, но и бързо губите интерес към нещата.

10. Когато нещо привлича вашия интерес, вие се отдавате с петте си чувства и с цялата си концентрация, докато успеете.

11. Трудно ви е било да понасяте училището, но ако някоя материя ви е била интересна, попивали сте моментално.

12. Не признавате никакъв вид власт и управление.

13. Имали сте труден пубертет.

14. Имате силно развито чувство за истината, чувствувате, когато нещо е вярно, без да можете да обясните защо.

15. Понякога имате флаш-спомени от други реалности, животи и нива.

16. Вие сте изключително чувствителен.

17. Имате изявени специфични творчески способности.

18. Вие сте по-скоро антиконформист.

19. Материалното и социално преуспяване не са важни за вас.


Извадка от книгата на José Manuel Piedrefita Moreno “Деца Индиго. Ново поколение. Практически наръчник за родители и възпитатели.” Издателство Vesica Piscic

превод на бълг. от френски: Bye-bye

френски и на испански сайт - http://www.geocities.com/elclubdelosninosindigo/Adultes.html

Източник: http://indigota.com/index.php?topic=662.0
Активен
Имаме силата да променяме всичко и всичко зависи от нас, ние сме Бог!

Nun

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 248
    • Моят Facebook
Re:Индиго и кристални деца
« Отговор #1 -: 04-04-2011, 09:44:35 »

Тест за индиго личност

Моля, използвайте следния начин на оценяване при попълването:

0 = никога
1 = от време на време (поведение на границата на необичайното)
2 = често (толкова често наблюдавано поведение, че прави впечатление на близките)
3 = много често (толкова често наблюдавано поведение, че се е отразило трайно на живота на детето)


Възраст: 0-5 години

При събуждане често изпитва физически болки, тъй като би предпочело да остане в "своя свят". 0 1 2 3
Нужен му е много малко сън и е много енергично. Някак си е по-различно от другите деца. 0 1 2 3
He позволява да бъде емоционално въвлечено в дадена ситуация. 0 1 2 3
Отнася се към предметите като към живи същества, които могат да изпитват болка.
Жадува за любов, иска да се чувства защитено; предпочита да стои непрекъснато в едно и също помещение. 0 1 2 3
Вживява се изключително силно и е много интуитивно. В много случаи предварително знае какво се готвите да кажете. 0 1 2 3
Първата дума, която би могло да каже е "не" - употребява я твърде често. 0 1 2 3
Играе с невидими приятели, които възприема като истински. 0 1 2 3
Иска да е непрекъснато в близост с родителите си и да е в центъра на вниманието им. 0 1 2 3
Понякога силно се отегчава. 0 1 2 3
To е типичен единак. 0 1 2 3
Знае много добре какво иска и трудно се оставя да бъде отклонено. 0 1 2 3
Започва да заеква във възрастта, когато децата проговарят, защото не успява да се сеща достатъчно бързо за думите. 0 1 2 3
Казва с голяма увереност неща, които изобщо не би могло да знае. 0 1 2 3
Общува с животни, растения и камъни. 0 1 2 3
Има качества на медиум и усеща онова, което е "истинско". 0 1 2 3
С вътрешното си зрение вижда картини, цветове и форми, които не е в състояние правилно да обясни. 0 1 2 3
Може да си спомня ситуации от предишни животи. 0 1 2 3



Възраст: 6-10 години

Има различни навици на хранене. Знае много добре от какво има нужда и какво иска да яде. 0 1 2 3
Непрекъснато е устремено нанякъде, пълно е с излишна и трудно контролируема енергия. 0 1 2 3
Често е твърде уморено, за да стане, да се облече и да отиде на училище, уморено е и толкоз. Невнимателно е, разсеяно, несъсредоточено. 0 1 2 3
Несправедливостта направо го поболява. 0 1 2 3
Жадува за любов, иска да се чувства защитено; предпочита да стои непрекъснато в едно и също помещение. 0 1 2 3
He реагира на отправени обвинения. 0 1 2 3
Проявява търпимост към всичко. 0 1 2 3
Твърде малко се страхува за себе си, но може ужасно да се плаши за другите. Ежедневно ви докарва до ръба на духовните и емоционалните ви възможности. Много е контактно, говори с всички за всичко и по всяко време. 0 1 2 3
Склонно е да бъде единак. 0 1 2 3
Предпочита компанията на възрастните пред тази на връстниците си. 0 1 2 3
Във всички ситуации се стреми към любов, справедливост, търпимост и неосъждане. 0 1 2 3
Протестира при всеки удобен случай и демонстрира силна воля. 0 1 2 3
He ce оставя да бъде ограничавано от остарели възгледи. 0 1 2 3
Трудно се поддава на укротяване, чувства се крал/кралица и иска да се отнасят към него по съответния начин. 0 1 2 3
Предпочита да научи истината, отколкото да чуе лъжа. 0 1 2 3
Има качества на медиум и усеща онова, което е "истинско". 0 1 2 3
Често се чувства неразбрано и неприето от другите деца и възрастните. 0 1 2 3
Нашият материален свят е твърде прост и скучен за него. 0 1 2 3
Обича динамичните и остроумни разговори. 0 1 2 3
Действа лечебно на другите хора. 0 1 2 3
Няма особено отношение към материалната действителност. 0 1 2 3
Разбира духовните и човешки взаимовръзки. 0 1 2 3
Много е лоялно и вярно на семейството и приятелите си. 0 1 2 3
Често чувства Земята като "погрешно" място и казва: "Искам да се върна обратно." 0 1 2 3


Възраст: 11 и повече години

Никой не е в състояние да го накара да бърза. 0 1 2 3
Нуждае се от много движение. 0 1 2 3
Когато учи, непрекъснато се върти или е хиперактивно. 0 1 2 3
Страда от алергии и/или обриви по кожата. 0 1 2 3
Понякога се чувства напълно изтощено и дълго време не се възстановява. 0 1 2 3
Умее да се аргументира без никакви емоции, логично и самоуверено. 0 1 2 3
He се оставя другите да го санкционират, но познава самонаказанието. 0 1 2 3
Вживява се, способно е на пламенни чувства, но същевременно е силно и независимо. 0 1 2 3
В творческо и духовно отношение се чувства по-развито от другите деца. 0 1 2 3
Демонстрира сила в трудни ситуации и умее да вдъхва смелост на по-слабите. 0 1 2 3
В общуването си с хората е повърхностно. 0 1 2 3
Изисква от другите ясни становища и указания. 0 1 2 3
Настоява да се държат към него като към пълноценен член на семейството. 0 1 2 3
Обикновено върши онова, което сметне за правилно. 0 1 2 3
He e съгласно да вземате решения вместо него, без да го информирате предварително. 0 1 2 3
Отхвърля повечето от онова, което му се казва и се прави на глухо. 0 1 2 3
Готово е да приеме градивни предложения и безкористни внушения. 0 1 2 3
Държи да го питате за мнението и убежденията му. 0 1 2 3
По-леснодостъпни са му идеите, свързани с духовното, а не с материалното. 0 1 2 3
Вътрешно се стреми към по-висши духовни принципи и идеали. Знае житейската си задача и с нетърпение чака най-сетне да порасне. 0 1 2 3
Знае, че във всички неща се съдържа духовна енергия, че всичко е едно и че хората са свързани помежду си. 0 1 2 3


ОТГОВОРИ:

- Ако сте зачертали предимно 0 и 1, можете да заключите, че детето ви не е индиго. To само понякога показва подобни начини на поведение.

- Ако оценката ви в повечето случаи е била 2, можете да сте напълно уверени, че детето ви се е появило на света с индигов "калъф" върху основния си цвят. To притежава много от качествата на индиговия цвят и на индиговата личност и е истинско дете на новото време, което ще помогне на човечеството да се преобрази през новото хилядолетие. Но това дете не е стопроцентово индиго.

- Ако най-често сте ограждали цифрата 3, можете да сте сигурни, че имате в семейството си чисто индигово дете.
При резултати 2 и 3 следва да отделите достатъчно време, за да обмислите какво означава това за вас. Да се възпитава дете на новото време е трудна задача, която определено си заслужава, стига да подходите съзнателно.


Източник:http://indigota.com/index.php?topic=7.0
Активен
Имаме силата да променяме всичко и всичко зависи от нас, ние сме Бог!

divineflow

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173
Re:Индиго и кристални деца
« Отговор #2 -: 04-04-2011, 12:59:36 »

Много хубаво. Е, по това описание и тест съм 100 % индиго. Познавам и други:) хах Изглежда ми като описание на осъзната личност с адекватни реакции към заобикалящата я действителност. Ако ще му казваме индиго, така да е:)
Активен
We were drawn down long from a deep sleep, and awaken'd at dayfall by worried guardeners and made to be led thru dew wet jungle to the swift summit, o'er looking the sea...

Veso

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 246
Re:Индиго и кристални деца
« Отговор #3 -: 04-04-2011, 18:08:59 »

Здравейте драги съфорумници. Не видях друга такава тема, затова реших да пусна нова такава.
Аз не съм достатъчно компетентен в тая област, но ще предоставя иформация от други източници и ще се радвам да дискутираме.

Когато говорим за хора индиго, това се отнася както за децата и юношите така и за възрастните. Първите поколения индиго са дошли от дълго време и би могло да се каже, че винаги са били сред нас. Вибрацията индиго досега е била “спяща” и сега има едно масово пробуждане. От 3-4 поколения броя на хората индиго нараства бавно до днес, когато съвременното поколение представлява вече критичната маса, тъй като то вибрира изцяло на честота индиго. Смята се, че днес 90-95% от децата са индиго, без разлика на държава или социална принадлежност. Много хора “работници със светлина” са индиго или индиго-виолетово (става дума за цвета на аурата - бел.пр.), тяхното предназначение е да подготвят пътя и съзнанията на хората. Индигово-виолетовите хора притежават и двата типа енергия и могат да работят както с вибрационната честота днес, така и с честотата, която предстои да бъде. Тяхната функция е да бъдат енергиен мост между старото и новото. Индиго хората трябва да подготвят почвата, да работят с родители, учители и възпитатели или с децата за да ги научат как да се справят с физическия аспект на тяхното съществуване за да бъде инкарнацията, колкото се може по-малко травмираща.


Кого ще учат тези индиго хора след като 90-95 % от децата вече са индиго ? Този процес, така обяснен, ми изглежда, че почти е приключил и без хора, които да подготвят почвата.   
Активен

Nun

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 248
    • Моят Facebook
Re:Индиго и кристални деца
« Отговор #4 -: 04-04-2011, 18:14:02 »

В сайта, от който съм взел извадките доста подробно е описано кой за какво "подготвя". Като цяло се твърди, че след "индиговите" деца започват да се раждат масово "кристални" деца. За тях също има информация в този сайт, но аз не съм я публикувал тук.

Моето лично мнение е, че ако наистина има "индигови" деца то това не са нищо повече от хора с по-развити сетивни и умствени способности. Но дори само тези качества са достатъчни за една радикална промяна в света.
Активен
Имаме силата да променяме всичко и всичко зависи от нас, ние сме Бог!

Veso

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 246
Re:Индиго и кристални деца
« Отговор #5 -: 04-04-2011, 19:47:01 »

В сайта, от който съм взел извадките доста подробно е описано кой за какво "подготвя". Като цяло се твърди, че след "индиговите" деца започват да се раждат масово "кристални" деца. За тях също има информация в този сайт, но аз не съм я публикувал тук.

Моето лично мнение е, че ако наистина има "индигови" деца то това не са нищо повече от хора с по-развити сетивни и умствени способности. Но дори само тези качества са достатъчни за една радикална промяна в света.

Из мисля като теб. И това си е част от еволюционния процес, в който еволюират и умствените способности на индивидите заедно с телата им.
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Индиго и кристални деца
« Отговор #6 -: 04-04-2011, 21:27:33 »

Да,от към попфолк,сандвичи и тотален мързел,доста са еволюирали,а и от към насилие.
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Индиго и кристални деца
« Отговор #7 -: 04-04-2011, 22:55:39 »

Аз днес ходих да ми погледнат аурата  :)..оказа се, че имам Отрицателно въздействие (магия) ::) сега сама ще трябва да се справям , да възстановявам нарушения ми енергиен баланс...Така, че не можах да видя каква е истинската ми аура, казаха, че може би е кристална  :)
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Индиго и кристални деца
« Отговор #8 -: 04-04-2011, 23:01:18 »

Винаги е имало индигови, виолетови, кристални и бели хора, но сега от 1970 година насам започва първата вълна на раджане на повече деца индиго. Началото на новата шеста раса
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Индиго и кристални деца
« Отговор #9 -: 05-04-2011, 09:00:30 »

Сега стана модерно да се говори за аури и чакри.Не залитайте много в тази насока,това е като екстрасенсите след комунизма.
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Индиго и кристални деца
« Отговор #10 -: 05-04-2011, 10:14:09 »

 :kisss:Не знам дали хората или времето залита натам! :surpris_23:

Някой имал ли е директна среща с тези деца, хора?Какви са впечетленията от контакта с тях?
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Mемория

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 148
Re:Индиго и кристални деца
« Отговор #11 -: 05-04-2011, 10:14:33 »

Тези индигови деца, поне така както аз си ги представям, би трябвало да смятат за скучно боравенето с примитивната машина, наречена компютър, както и цялата съвременна технология. Според мен биха щъкали из реалния свят, помагайки с каквото могат, и даже избягвайки да се самоопределят като такива.
Активен

Ptirinha

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 76
    • (Pti)rinha :) - коктейл за ценители и избрани
Re:Индиго и кристални деца
« Отговор #12 -: 05-04-2011, 10:19:08 »

а нямате ли усещането, че с пробуждането, появата на индиго или кристални деца, и прочие развитие в тази посока.., също така се засилва и появата/проявата на изпростяването... 8).., аз поне съм със засилено такова усещане, не знам как да го обясня точно, но не съм сигурна че това е вид съпротива.., а по-скоро връщане назад ::) :surpris_25:

**това мое хрумване е във връзка с очакването масово пробуждане според календара на маите :Confus_3:
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Индиго и кристални деца
« Отговор #13 -: 05-04-2011, 10:27:41 »

 :kisss:Масовото в случая означава - на тези /групата/които са готови за това.Винаги ще има и неготови.Или по-молко готови.
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:Индиго и кристални деца
« Отговор #14 -: 05-04-2011, 10:32:20 »

И аз имам такива наблюдения към следващите поколения - от едната страна е масата на сандвичи, силикон, показност и чалга, а от другата сме ъндърграунда - хората, дето ги тегли към природата и по-малко цивилизованото съществуване. Много хора не приеха много добре идеята да си правя рождения ден на двора около огъня, щото било юбилей и бла-бла, но аз така го разбирам - без големи деколтета и 10см токчета ;) но ме изнудиха да им взема мръвки  :Confus_3:
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

Ptirinha

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 76
    • (Pti)rinha :) - коктейл за ценители и избрани
Re:Индиго и кристални деца
« Отговор #15 -: 05-04-2011, 10:35:19 »

ВЪХ, мене никой не е в състояние да му взема мръвка.., наскоро майка ми беше в болница и й носих за захранване подред бульонче, после крем супичка, и т.н..., казах сори.., ама до месото няма да се стигне, обадИ се на други роднини tooth..(за съжаление тя го направи ???)
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Индиго и кристални деца
« Отговор #16 -: 28-04-2011, 12:53:22 »

 :kisss:Питах,чаках, чаках...и не дочаках.Значи аз имах среща с едно дете във втори клас миналата година, много умно, много активно...имаше толкова много енергия и не знаеше как да я укроти...май и никой около него.Случи се така, че се сприятелихме  и то ме прие и наричаше бабо.Много се обичахме, за мое съжаление преместиха се във Варна.Та това умно дете имаше и доста бърза мисъл, умееше да пее...и въобще с доста неща се справяше от раз.Не мога да го определя дали е индико или кристал,/нямам необходимия опит/, но общуването с него беше много приятно.А може и да сме били на един акъл  tooth.Нещото, което ме притесняваше и не само мене беше тази огромна неукротима енергия.Опитвах се да правим заедно лицеви опори и за малко се кротваше...но веднаж го изпуснах, докато се занимавах с другите деца , а то се чувстваше в библиотеката, като при баба си...и се вреше навсякъде...та влязло в другата стая , изпразнило един кашон и го нахлузило на главата си /пак, че се е сетило за кашона/ и...си блъскаше главата с кашона...в стената...естествено си разкървави носа...но се кротна.Бедно ми е въоражението да си представя, какви сили и енергии са бушували в тази детска главица. :surpris_23:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Симон Живков

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
    • НЕО-ЕЗОТЕРИЧНИ (обединяващи наука и езотерика) ЛЕКЦИИ
Re:Индиго и кристални деца
« Отговор #17 -: 19-02-2012, 23:23:42 »

   Здравейте на всички,

   Индиговите, кристални и пр. деца получават названията си поради цвета на аурата, в който някои ясновидци я виждат при част от децата, но това не е съществено, нито определящо. Тези деца са с нестандартно поведение, чувствителност, креативност, интелект, емоционалност, способност да си спомнят предишни животи и откъси от астралния живот, телепатични възможности, на моменти са с усет и разум на възрастен, имат стремеж за промяна на света към ново, по-добро, чисто, честно, достойно, красиво.
   Първите им единични появи започват още към края на 19в, зачестяват в края на 20в и най-общо може да се разделят на 3 типа, 3 вълни. Преходът между трите е плавен, както и между тях и обикновените деца – не може да се постави рязка граница. Първата вълна е с леко засилено рационално мислене, те са по-прями, решителни, войнствени в преследване на целите и задачите си. Тъй като масово се стига до неразбиране, грешна оценка и съпротива от възрастните, при следващата 2-ра вълна (кристални), е намалена рационалната за сметка на емоционалната част от психиката, те са предимно тихи и самовглъбени, често са тъжни. Това обаче ги прави и по-пасивни и по-слаби в преследване на целите и задачите за подобряване на света. Последната 3-та вълна е оптимизирана, до някъде комбинация от първите две, и е най-съвършена и ефективна. Тъй като основните им качества са подобни за 3-те типа, ще ги наричаме общо индигови.
   1-вата им особеност е че техните азове са много стари, обикновено с хиляди прераждания, затова имат ярка индивидуалност. Често живеят в известна степен не един, а няколко различни живота, което изисква огромна психична сила – това обикновен човек много трудно може да си представи, камо ли да оцени. Те са основна част от осъществяването на извънредните подобрения в параметрите на човека за тази епоха, постигнати от Исус-Христос, в качеството му на грижовен локален бог. Става въпрос за частично разрешаване на информацията от предишни прераждания и възможност за експресно освобождаване от зряла карма (лек.2.3 http://seleq.org/Html/02OsnPon.html#karma, лек.11.3 http://seleq.org/Html/11Glad.html#eok). При индиго-децата е обичайно да си спомнят епизоди, места и предмети от предишни свои животи. Това е 2-рата им особеност, която стимулира по-бърз общ напредък, улеснява освобождаването от карма и вредни окултни програмирания, особено чрез автохипноза, която те лесно и ефективно постигат. Но поражда и много необичайни психични проблеми и отначало силно затруднява сегашния им живот.
    3-та особеност са частичните спомени от астралния живот между плътните прераждания, която най-силно затруднява адаптацията. Разликата между висшия астрален свят, откъдето идват и доста низшия плътен свят на Земята е огромна, смазваща, покрусяваща, често депресираща.
    Много от тях през последния си живот са били в по-висши светове, на фини или от междинно ниво планети, което е 4-тата им особеност, макар и не за всички. За този си живот те също пазят частични спомени, които могат да прилагат в творчеката си фантазия за нови открития, за създаване на съществено по-добри машини и устройства, за непозната красота и вътрешна сила на художествените им произведения, за различна организация на обществото. Обаче и това е допълнително затруднение в адаптирането, защото сравненията с нашия стар тежък свят са доста тъжни.
    Други особености са високият им интелект, добре развито както рационално, така и емоционално мислене. Често се усещат като възрастни, макар че са на 10 или 13г, а друг път като малки деца, макар че отдавна вече не са, но още не са доизживяли детството си, поради сложните, трудни и противоречиви психични натоварвания.
   Може да проявяват еуфорични емоции и хиперактивност, но само в отделни периоди. Понякога неправилно обявяват за индигови някои палави и подвижни деца, склонни към пакости и авантюри, както и деца с говорни и др. дефекти. Не е възможно да станат лоши деца, не са способни на престъпления и жестокости. Много родители и лекари, съзнателно или не, се опитват да ги пречупят, да ги направят покорни, вместо да им помогнат да изразят истинската си същност.
   Повече по въпроса може да прочетете в Индигови деца http://seleq.org/Indigo.html

Поздрави
Симон
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Индиго и кристални деца
« Отговор #18 -: 20-02-2012, 19:28:36 »

   Здравейте на всички,

   
   Първите им единични появи започват още към края на 19в, зачестяват в края на 20в и най-общо може да се разделят на 3 типа, 3 вълни.
 

Това е част от човешката еволюция!Т.Е. винаги ги е имало и в различно количество в различните народи!
Всяка стремяща се душа ще стигне до този си етап, а след него, т.е. следващия е кристалния.
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...
 

Страницата е създадена за 0.159 секунди с 22 запитвания.