Начало   Помощ Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: пречистване след хепатит А?  (Прочетена 1275 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
gelia
New
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« -: 24-04-2011, 17:22:38 »

Здравейте. Да кажа първо благодаря на всички, които са споделили мнения и опит в сайта.
 Миналата година някъде март месец попаднах на сайта и се заитригувах от пречистването на черния дроб. Още повече, че майка ми преди години няколкократно го беше правила / по книгите на Малохов, ако не се лъжа/ та бях запозната с резултата на живо. Спомням си бурканчето в камъни, които беше събрала:). Та амбицирах се аз, ходих на ехограф да проверя дали всичко е наред. Минах седмица и малко на сурови  и прости храни. Пих сок от ябълка и червено цвекло. Правих няколко клизми. Направих си прочистването, но не излязоха грам камъни, само бели парцали/ най-вероятно холестерол/ и слуз. Въпреки това изпитах чувството на чистота:) и се събудих в 6:30 сама, което въобще не е характерно за мен. Исках да повторя отново след 2-3 седмици, но... се оказа, че съм бременна и нямаше как. Даже малко се притесних, че съм била бременна и в момента на пречистването  изчервен, но реших да родя. Smiley
Бременността мина много леко, до момента на раждането когато се оказа, че съм болна от хепатит А. Последваха редица неприятности, но това не е тема на разговора...
  Въпросът ми е след като декември миналата година съм изкарала хепатит А, все още съм на диета - без пържено и мазно, което принципно избягвам, без шоколад, никакво газирано, никакъв алкохол, никакви подправки, без грах, фасул, патладжани, смокини, яйца,  дреболии и един куп други неща Smiley поне до юни /т.е 6 месеца/ дали бих могла да си пречистя дроба пак юни? Принципно показателите ASAT, ALAТ и билирубинът мисе бяха нормализирали на първия месец, но и сега като хапна нещо малко "по-непозволено" и дроба ме наболява.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
Отиди на: