Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Техника за емоционална свобода-ТЕС  (Прочетена 10588 пъти)

Fantomasss

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 39

Някой пробвал ли е тази техника? Информацията е, че много била ефективна.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Техника за емоционална свобода-ТЕС
« Отговор #1 -: 26-04-2011, 09:59:04 »

Разисквахме я ,ФанТомас, някъде из форума навремето доста подробно. Даже и "гуруто" Петърнишки лично участваше, но го "награбиха", защото почна да ги убеждава да наблягат повече на месото :) 
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Fantomasss

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 39
Re:Техника за емоционална свобода-ТЕС
« Отговор #2 -: 26-04-2011, 12:33:54 »

Ха ха ха, така ли?  tooth  Кофти се е получило. Е все пак ще ми е интересно да чуя мнения, но ако пък не, няма проблем, ще поровя в други форуми.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Техника за емоционална свобода-ТЕС
« Отговор #3 -: 26-04-2011, 15:59:43 »

С Иван Петърнишки сме приятелчета от доста отдавна. ( 96та даже ходихме двамата на ски)  Ако нямаше нещо наистина ценно в този метод, Иван нямаше да се захване само от комерс, познавам го. (Освен това , той е обезпечен , има чудна професия - можеш да го наемеш като пилот ако имаш частен самолет :)  )
Той има негов сайт с форум, там най-добре като чели да се влезе. Ако се зарибиш случайно , мога да ти уредя среща  с него, тъкмо и аз не съм го виждал отдавна.
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Fantomasss

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 39
Re:Техника за емоционална свобода-ТЕС
« Отговор #4 -: 26-04-2011, 20:23:15 »

Ммм позарибих се, даже днес си купих и книжката му и прочетох 30-тина страници. Давай да се срещнеме с него, щом сте си и стари приятелчета. Мисля, че само положителни неща ще излезнат от една такава среща с такъв човек. 
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Техника за емоционална свобода-ТЕС
« Отговор #5 -: 26-04-2011, 21:55:47 »

Попрочети , но и аз трябва да я прехвърля ,че ще се обиди човекът- искат да се срещат с него ,пък не му прочели книгата :)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:Техника за емоционална свобода-ТЕС
« Отговор #6 -: 27-04-2011, 02:01:01 »

Попрочети , но и аз трябва да я прехвърля ,че ще се обиди човекът- искат да се срещат с него ,пък не му прочели книгата :)

Няма начин да има емоционална свобода без финасова свобода. Петърнишки е интелигентен и е предпочел вместо секта да разчепка утвърдената технология. А  тя е "дръж тея простотии" и си ги повтаряй стотици пъти докато си повярваш в тях.
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Техника за емоционална свобода-ТЕС
« Отговор #7 -: 27-04-2011, 07:27:20 »

 :kisss:Че на вас кой ви е ограничил емоциите...нещо не ви виждам да си ги скатавате, уталожвате, ограничавате??? tooth
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

vesselin777

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 364
  • what noone knows - nobody sees
Re:Техника за емоционална свобода-ТЕС
« Отговор #8 -: 27-04-2011, 10:08:28 »

 Орто, тези думи познати ли са ти ? Оставям поведението ти без коментар, явно двойния аршин влиза доста често в употреба:

 Иване искам да изкажа своята благодарност към споделеното знание, и да изкажа своя респект към магнетичността ти. Нямаше да знам за теб ако не беше оставил посланието си във форума на тревопасните аноректички. Ето как усилията ти не са били напразни.
И така какво следва: Следват още утре и занапред сериозни изпитания на волята относно поемане на сурово козе месо, агнешки черен дроб и домашни яйца.
Момента който ме смущава с костния мозък е, че животни хранени с костно брашно хващат болестта луда крава. За суровото месо трябва да се направи оглед под лупа за опасните :Хелминти
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Дж. Кришнамурти

Fantomasss

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 39
Re:Техника за емоционална свобода-ТЕС
« Отговор #9 -: 30-04-2011, 22:59:24 »

Почти я прочетох тая книжка. Дане кажа някоя голяма дума, но за някои неща чалъма работи, та ако ще и от самовнушение да е, пак ме устройва. Ще я дочета и после Бате Бино да му изрови телефона и да се видя аз с тоя "гуру" и да си побъбрим малко. Ако не друго, поне за едно е прав Петърнишки - всички болести идват от "централата", изгори някоя лампа, думне някой бушон и те ти букет с болести.
Сполай ви.
Активен

RoJe

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 70
Re:Техника за емоционална свобода-ТЕС
« Отговор #10 -: 23-07-2011, 06:39:36 »

Фантомас, докъде я докара с ТЕС?
Аз в момента чета книгата и също съм заинтригувана.
Активен

axim

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 155
Re:Техника за емоционална свобода-ТЕС
« Отговор #11 -: 04-12-2011, 11:21:01 »

Здравеите.В момента и аз съм на вълна ТЕС.Покраи нетърпимите ми болки в зъбите пробвах какво ли не и мога да кажа поне за мен това деиства.Всъщност нищо ново под слънцете древните китаици са го правили преди 5000г .Не виждам никакъв проблем в тези упражнения.В момента тестувам ето този клипhttp://www.youtube.com/watch?v=VwsFEv_xD5I.Остава ми още 20дена и ще ви кажа за резолтата...
 :pensif_29:
Активен
ИСТИНАТА ОСВОБОЖДАВА


Човекът е ангел с едно крило. Ако хората не се прегърнат, няма да полетят…”

                                                                                                                                    Диоген

axim

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 155
Re:Техника за емоционална свобода-ТЕС
« Отговор #12 -: 04-12-2011, 11:25:47 »

оффффффффф..пак аз.Какво мислите за таината или по скоро мета таината драги съфоромци?Много ми е интересно защото тук сме все търсещи натури.... :flowers2:Имам предвит това..http://www.mastertrainer.org/video.Покраи работата ми лично се запознах с въпросният доктор Гил и казано честно не съм впечетлен.Познавам лично и Нурбеков и Мурдашев хора титани с много силно излъчване,но....както и да е...Не ми се ще да ви обременявам с моите мисли и усещания.Любопитон ми е само тези които са запознати какво мисляттт...
Активен
ИСТИНАТА ОСВОБОЖДАВА


Човекът е ангел с едно крило. Ако хората не се прегърнат, няма да полетят…”

                                                                                                                                    Диоген

Diego de la Vege

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348
Re:Техника за емоционална свобода-ТЕС
« Отговор #13 -: 05-12-2011, 10:48:23 »

Тази "тайна" всъщност е много малка част от голееемата "Тайна". Тя дори е извадена от контекста на общото и не носи кой-знае какви дивиденти в дългосрочен план. Иначе действа, ама за кратко, докато същото това Мироздание (или каквото е там) открие този "бъг" в равновесието и съответно не го коригира, ама това не ти го казват. И за какво всъщност обикновения човек би използвал тази тайна - пари, пари, пари, жени, коли, къща, пари, пари ... ето тук лъсват истинските причини да "изтече" тази тайна! Това съсредоточаване върху материалното ни закопава още повече!
Иначе тази тайна китайците са я открили преди повече от 5000 години (и-дзин), има и някои по-съвременни последователи със свои интерпретации - Джон Дий например, както и цяла пасмина от метафизични, окултни и техно-магьосници.
Активен

axim

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 155
Re:Техника за емоционална свобода-ТЕС
« Отговор #14 -: 07-12-2011, 10:39:12 »

Имено това наи много ме притесни.Основно се говореше за пари и структори.Аз имам непоносимост към авторитети.......и ме хванаха братята.Всъщност според едно приятелче които е много вътре в Крия иогата истините от Таината не деистват поради насищането на етара.....Интересно.Лично аз продължавам с това клипче от нета с ТЕС но забелязвам че го правя вече махенично което неми харесва.Също така мога да потвърда че при силен зъбобол ТЕС деиства.....приложих един от циклите и що годе ме отпусна..
Активен
ИСТИНАТА ОСВОБОЖДАВА


Човекът е ангел с едно крило. Ако хората не се прегърнат, няма да полетят…”

                                                                                                                                    Диоген

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Техника за емоционална свобода-ТЕС
« Отговор #15 -: 21-12-2011, 16:18:28 »

 :kisss:Мисля, че мудруте вършат по добра работа. :surpris_23:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

иван

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
Re:Техника за емоционална свобода-ТЕС
« Отговор #16 -: 26-12-2011, 00:08:14 »

И аз съм за мудрите - няма засечка! ;)
Активен
 

Страницата е създадена за 0.166 секунди с 23 запитвания.