Начало   Помощ Вход Регистрация  
Форум Земя назаемПречистване на духа и тялотоПречистване на черния дробТема: За болни хора или които не могат да пият масла.
Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: За болни хора или които не могат да пият масла.  (Прочетена 3998 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
benato
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1467

« -: 03-05-2011, 10:33:42 »

Прочистване на черния дроб с отвра от картофи.

Едри картофи 1кг. се сваряват необелени в 6 литра вода. Варят се 4 часа на бавен огън и след това се намачкват във водата.Преди да се смачкат може много леко да се подсолят.Оставя се да преседи през ноща и на сутринта водата се отделя-тя именно разтваря жлъчните камъни. Слага се в хладилник.
Употреба:Леко се загряват две супени лъжици и се пият три пъти дневно,30-40 минути преди хранене.Така се продължава 40  дни.

По Малахов.
Активен

GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".
green flower
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 448

Remember your dreams!

« Отговор #1 -: 03-05-2011, 10:36:43 »

На семинара в неделя казаха също и за глухарчето, че има голям ефект за прочистване на черния дроб, консумирайки го прясно на салата, чайове или други...
Активен

Усмивката е подписът на Божественото!

People will always respond positively to joy and enthusiasm.
mariiina
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1462

« Отговор #2 -: 03-05-2011, 13:08:14 »

:kisss:Аз си правя глучарчесто пречистване от ранна пролет до къъсна есен.На салатка.
Активен

...могъщият се бори само със могъщ...
titan
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2318

« Отговор #3 -: 03-05-2011, 17:51:07 »

Браво лельо , аз опитах веднъж -дваш , нещо не ми е по вкуса , има ли различни видове глухарчета ? Да не съм попаднал на свирка без топче ?
Активен
lindorina
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 93

« Отговор #4 -: 03-05-2011, 20:19:00 »

Титан,аз бера най-младите листа и предварително ги изкисвам в солена вода за няколко минути ,за да се премахне леко горчивият им вкус.
Комбинирам ги с марули на салата.
Активен

Преди шансът да ви награди с голям успех,той първо ви изпитва в трудности!
http://img.wallpaperstock.net:81/spring-feeling-wallpapers_5137_1024x768.jpg
homo futurus
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 241

Бъдещето е на Вегетарианците!

« Отговор #5 -: 03-05-2011, 21:33:01 »

Не знам да има болест която да не позволява употребата сутрин на гладно на една-две супени лъжици растително масло.
Колкото до Неможенето да се пие няма такова нещо - вярно отначало е кофти но и скалпела и инжекциите са кофти а си ги причиняваме.
Активен

Дълбока безметежност,
печален идеал.
Проблясък в тъмнината ме пробуди ...
Разкривайки, че досега съм спал !
mariiina
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1462

« Отговор #6 -: 04-05-2011, 07:54:17 »

Браво лельо , аз опитах веднъж -дваш , нещо не ми е по вкуса , има ли различни видове глухарчета ? Да не съм попаднал на свирка без топче ?

:kisss:Въобще не го кисна.Измивам добре и го смесвам със зелена салата /маруля/, лук ,чесън, наскоро ми донесоха и левурда  :essen:Овкусявам с ъс сол, дом.ябълков оцет, зехтинец и горчица.След 5 мин.- няма никаква горчивина.Ако дойдете на гости на село сега...в моята градинка...пъъълно...ще изкарате само на глухарчесто пречистване!!!!
Активен

...могъщият се бори само със могъщ...
heta
Young
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 29

« Отговор #7 -: 04-05-2011, 09:05:33 »

И аз не кисна глухарчето. Ям го на салата и на пастети, комбинирано със всякакви зеленища и зеленчуци. Искам и на сок да го правя, но нямам подходящ уред.  слънце
Активен
Ortodoksalen_Anorektik
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 667

бивш Ортодоксален Аноректик

« Отговор #8 -: 06-05-2011, 16:13:51 »

За съжаление всички видове глухарче са горчиви и противни. Точно това им качество стимулира храносмилателната система и тонизира черния дроб.  За щастие едни умни австрийци произвеждат ЦИНАРИКС, който замества зехтина лимоните и  целия отбор противни народни рецепти Smiley.
Ако хората поне малко подозираха за силата му ...
Активен

Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u
malade
Full member
Неактивен Неактивен

Публикации: 124

« Отговор #9 -: 06-05-2011, 17:48:33 »

За съжаление всички видове глухарче са горчиви и противни. Точно това им качество стимулира храносмилателната система и тонизира черния дроб.  За щастие едни умни австрийци произвеждат ЦИНАРИКС, който замества зехтина лимоните и  целия отбор противни народни рецепти Smiley.

Grin Веднага се хванах и го гугълнах ами то си е от Артишок, ако ще си говорим за лекарства, аз пия Milk Thistle, Artichoke, Primrose oil това значи ли че мога да спра с гадния цвеклов сок, зехтин, сок от моркови и да си  свиркам си ухилен
Активен
titan
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: 08-05-2011, 07:58:37 »

Благодаря , а стеблото на глухарчето също ли ядете ?
Активен
Ptirinha
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 76

« Отговор #11 -: 08-05-2011, 18:12:48 »

За щастие едни умни австрийци произвеждат ЦИНАРИКС, който замества зехтина лимоните и  целия отбор противни народни рецепти Smiley.

Орто, а какво правим с останалите хубавини, дето са вътре

Цитат
Другите съставки са: 58.6 мг лактоза, 106.6 захароза, малтодекстрин, силициев диоксид,колоиден безводен, целактоза (75% лактоза монохидрат, 25% целулоза), коповидон, кросповидон, талк, магнезиев стеарат, титанов диоксид (Е-171), арабска гума, метил целулоза, калциев карбонат, повидон, глицерол 85%, оцветители (Индиготин Е 132 и Хинолиново жълто Е 104), еудражит Е 12,5, восък.
източник
Активен
titan
Hero Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: 08-05-2011, 19:57:55 »

Орто , съсипан си , Птиринха те раби , дори не мога да си представя това да го сложа в организма си. Тръпки ме побиха.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
Форум Земя назаемПречистване на духа и тялотоПречистване на черния дробТема: За болни хора или които не могат да пият масла.
Отиди на: