Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: ОБЪРКАНА  (Прочетена 4088 пъти)

ЖАНЕТА

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
ОБЪРКАНА
« -: 05-05-2011, 08:57:25 »

ЗДРАВЕЙТЕ,НАПОСЛЕДЪК НЕ СЕ ЧУВСТВАМ ДОБРЕ ВСЕ СЪМ ИЗМОРЕНА, ОТИВАМ НА РАБОТА С НЕЖЕЛАНИЕ ,ВРЪЩАМ СЕ МНОГО ИЗМОРЕНА, ТЕЖИ МИ ДА СИ ВЪРША ДОМАКИНСКАТА РАБОТА, ВСИЧКО МЕ ДРАЗНИ...ЧЕТОХ ИЗ ФОРУМИТЕ , ЧЕ АКО ПОЧНА ГЛАДУВАНЕ ИЛИ ПЛОДОВАТА ДИЕТА НА Д-Р ЕМИЛОВА
ЩЕ СЕ ПОЧУВСТВАМ ПО-ДОБРЕ.ДАЛИ Е ТАКА НАИСТИНА? ТО ВСИ4КО СИ ПИШЕ АМА И АЗ НЕЗНАМ КАКВО ИСКАМ ЯВНО.ПОДКРЕПЕТЕ МЕ, МОЛЯ...КОЛКО ДА ГЛАДУВАМ .. КАТО ЗА НА4АЛО
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:ОБЪРКАНА
« Отговор #1 -: 05-05-2011, 10:23:59 »

 :kisss:Привет!!!И на мен ми тежи шетнята...ама аз го отдавам на годините.Разбрах какво не ти се прави...а какво ти се прави???Като за начало...яде ли ти се нещо???Май работата опира до психоемоционален срив...то поначало от там си започва и всичко де...Оправи психиката...тя ще нареди другото.Намери начин да заредиш с положителна емоция...музика, песен,поезия, танци...
Я изслушай това...може пък и да помогне...http://vbox7.com/play:08c0e09b&al=1&vid=154122 
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:ОБЪРКАНА
« Отговор #2 -: 05-05-2011, 11:28:32 »

За начало,не повишавай тон. ;)
Помисли от къде ти идва това чувство,защо не си щастлива. Семейство ,работа,свободно време.
Едвали глада ще оправи нещата,ако причината за това състояние остане.
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

batkiki

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23
Re:ОБЪРКАНА
« Отговор #3 -: 07-05-2011, 21:45:33 »

жанета казва че е постоянно уморена а не влюбена.мисля че с организма и нещо не е добре и гладуването ще и се отрази добре.започвай.
Активен

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:ОБЪРКАНА
« Отговор #4 -: 08-05-2011, 01:37:51 »

Не те подкрепям в гладуването. Ако си се тъпкала и преяждала с наднормено тегло дори и тогав ане те подкрепям. Лишаването от ценни за тялото вещества за повече от 24 часа е безсмислица. Подкрепям те в  опитите ти да намериш кое е причината за проблема. Това може да ти отнеме години.
Голяма част от заболяванията започват със намален мускулен тонус, и се задълбочават докато се сринеш напълно. Това може да е пролетна умора или анемия, както и още 999 неща.
Защо не започнеш с една кръвна картина от личния лекар за 2,4 лв. 
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:ОБЪРКАНА
« Отговор #5 -: 08-05-2011, 08:56:32 »

Аз пък обратно на Орто бих те посъветвал да се пречистиш с гладуване. Аз гладувам и имам доста добър тонус след това. Не боледувам, нямам негативни емоции като цяло. Ако решиш да гладуваш бих ти дал ценни съвети :)
Активен

катеринка

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 171
Re:ОБЪРКАНА
« Отговор #6 -: 08-05-2011, 10:22:26 »

Титане, аз да те питам,започнах сухо гладууване и още първия ден вечерта - нетърпимо главоболие.Ама наистина не се търпи.Накрая пих един беналгин и се отказах.Днес започвам отново,какво да правя в такива случаи? При предишното ми гладуване като цяло се чувствах много зле.
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:ОБЪРКАНА
« Отговор #7 -: 08-05-2011, 19:51:13 »

МИ недей да правиш сухо , пий си изворна вода , от Витоша или бутилирана в краен случай. Пробвай първоначално колкото можеш да издържиш . За да те заболи глава са възможни много причини. Една от тях е че организма ти се е опитал да се освободи от натрупаните в теб токсини и те са влезли в кръвообръщението ти. Но може и д аима друга причина не свързана с гладуването ти. Опитай няколко дни само на вода , пий колкото можеш , така ще разтвориш боклуците у теб и ще ги изхвърлиш, после се захрани правилно и си състави диета с полезна за теб храна
Активен

LaGorda

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54
Re:ОБЪРКАНА
« Отговор #8 -: 08-05-2011, 22:50:29 »

Хей, Жанета!

аз не те съветвам да гладуваш.. не знам как се храниш, но според мен по-добре ще е да ограничиш животинската храна и хляба и да вкараш повече плодове и зеленчуци. Сутрин зелените смутита са страхотен начин да получиш голямо количество енергия. Ако те боли глава от гладуването, това е защото организма ти се чисти от токсините. Недей да взимаш хапчета, а по скоро пробвай по-бавничко и плавно да минеш на жива сурова храна. Ако започнеш екстремно, организмът ти само ще се стресира още повече, накрая ще се натъпчеш с всичко възможно и ще си по-недоволна и изтощена от преди.
Активен
Beyond happiness and unhappiness there is peace.

namonaraqnaq

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 140
Re:ОБЪРКАНА
« Отговор #9 -: 09-05-2011, 14:30:50 »

Титане, аз да те питам,започнах сухо гладууване и още първия ден вечерта - нетърпимо главоболие.Ама наистина не се търпи.Накрая пих един беналгин и се отказах.Днес започвам отново,какво да правя в такива случаи? При предишното ми гладуване като цяло се чувствах много зле.
И при мен първият ден е с много силно главоболия, което започва от ранният следобяд. Аз лично го отдавам на зависимостта си от кофеин. Изтърпява се някак и на следващия ден няма следа от него.
Аз лично предпочитам сухо гладуване за по 1-2 дни, понася ми повече, отколкото на водичка. Пия ли водичка, понякога се налага да си прави промивка на стомаха.
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:ОБЪРКАНА
« Отговор #10 -: 10-05-2011, 13:54:04 »

Как така смело съветвате човек, който не познавата? Нека пусне малко инфо за храненето, движението и изобщо, начина на протичане на деня.
Подерпям всички, които дадоха съвет да се открие причината за това - физическа, емоционална, здравословна.
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...
 

Страницата е създадена за 0.103 секунди с 25 запитвания.