Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Здравейте  (Прочетена 3552 пъти)

X

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Здравейте
« -: 13-05-2011, 14:05:07 »

 и от мен.
От няколко дни чета във форума и ми е интересно.
Регистрирах се за да мога да споделям и аз мнения и да се включвам в объжданията на интересни теми.
Сигурно няма да ми се зарадват така както се зарадваха някои от членовете на младото гадже регистриларо се преди няколко дни, защото аз съм мъж, на средна възраст, хетеросексуален, семеен с две деца.
Класифицирам се, като най-после осъзнал се, и решил да обърне внимание на здравето си и начина си на живот.
Не се притеснявам от промяната, която трябва да направя, но ще се радвам и на помощта ви, която надявам се ще ми окажете.

Благодаря на създателите на форума, за възможността, която ни осигуряват, за да поддържат среда в която да контактуваме и да си помагаме.

Поздави на всички.
Активен
!

RoJe

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 70
Re:Здравейте
« Отговор #1 -: 13-05-2011, 14:21:45 »

Добре дошъл, Х!
Аз съм жена, също на средна възраст, хетеросексуална, с 2 деца. Регистрирах се преди около 6 месеца в този форум и досега не съм забелязала по-особено отношение на другите към мен. Може би средната възраст на членовете тук е около 27-28 години, но считам, че това не е проблем нито за общуването помежду ни, нито за това да се учим от по-младите.
Желая ти приятни часове тук и успех по пътя на промяната!
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Здравейте
« Отговор #2 -: 13-05-2011, 14:34:31 »

здравей приятелю хикс :D
Активен

Diego de la Vege

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348
Re:Здравейте
« Отговор #3 -: 13-05-2011, 14:39:51 »

Здравей и добре дошъл!
Радваме се от това, че ставаме повече, а това за младите гаджета е бъзик някакъв!  tooth
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Здравейте
« Отговор #4 -: 15-05-2011, 07:59:36 »

Средната възраст определено е над 30. ;)
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

کђụ

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19
    • Facebook
Re:Здравейте
« Отговор #5 -: 15-05-2011, 10:07:21 »

Мисля, че може да съм смъкнала средната възраст с няколко години, защото аз съм на 19 :D
Активен
Be the change you want to see in the world

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Здравейте
« Отговор #6 -: 15-05-2011, 10:25:24 »

По-скоро с няколко седмици - във форума има над 1200 регистрирани потребители (от които съвсем малък процент пишат, а останалите четат скришом както правеше и ти доскоро  tooth )
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

کђụ

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19
    • Facebook
Re:Здравейте
« Отговор #7 -: 15-05-2011, 14:18:56 »

Ами който има какво да кaже пише, а който няма или не се чувства достатъчно компетентен, си мълчи и чете какво другите пишат :D
Активен
Be the change you want to see in the world

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Здравейте
« Отговор #8 -: 15-05-2011, 14:34:08 »

Не е задължително да се чувства компетентен. Важното е да не му липсва желание за промяна към по-добро.
Тук винаги ще намери подкрепа и съвети.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

X

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re:Здравейте
« Отговор #9 -: 16-05-2011, 09:55:07 »

Благодаря ви за топлото посрещане.

Аз съм на 42 и явно вдигам средната възраст на форума.
Сигурно ще бъде интересно като статистика - кой кога се осъзнава.
Не зная дали форума има опции за анкети, но лично на мен ще ми бъде интересно.

Иначе прочетох някои материали и вчера стартирах първоначално очистващо гладуване.
Смятам да бъде само на чай и вода, като сутринта чаят е с лъжичка мед.
Не съм си поставял цел за максимален брой дни до който трябва да изкарам (колкото повече - толкова повече  ;)), но смятам минимумът да бъде 3 дни.
Двоумя се дали да взема очистително - малко се притеснявам да "остържа" стомаха си ... :Confus_34:

Активен
!

کђụ

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19
    • Facebook
Re:Здравейте
« Отговор #10 -: 16-05-2011, 11:02:51 »

Чудесно е, че си решил да се прочистваш, успех ! :)
Активен
Be the change you want to see in the world

Калина

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re:Здравейте
« Отговор #11 -: 27-05-2011, 14:37:52 »

Здравей и от мен.
Мнението ми е,че различната възраст на хората,обединени от Земя на заем,е положителен момент.Винаги има какво да научиш и от по-младите и от по-зрелите.А и годините не изпълват главата ни със съдържание,ако тя,милата,си е била празна изначално  :laugh:Според мен водещи са опитът,осъзнаването и нивото ни на духовно израстване.Освен това хубавото на хора като нас,търсещи здравословното,хармонията и светлината е,че сме толерантни,уравновесени и позитивни  :Content_22:.
Активен

Ros

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 614
Re:Здравейте
« Отговор #12 -: 28-05-2011, 09:54:23 »

Привет, Х! Похвално е, че си се осъзнал, решил и започнал промяната!Аз също съм над средната възраст, но това да ни е кусура.Останалото -  Калина го е казала много добре.

Useless

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re:Здравейте
« Отговор #13 -: 28-05-2011, 12:07:20 »

Здравей и добре дошъл! И аз съм нова във форума, но исках да споделя баща ми също не е на 20 или 30 (очевидно)  ;D но от година скъса окончателно с месото, а сега го водя за ръчичка към дълбоките чудновати светове на веганството и суровоядството. Казват, че нямат нищо невъзможно и че никога не е късно за промяна. И съм сигурна в това! Успех!  ;)
Активен
Breathe with awareness!

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694
Re:Здравейте
« Отговор #14 -: 28-05-2011, 13:25:38 »

Благодаря ви за топлото посрещане.

Аз съм на 42 и явно вдигам средната възраст на форума.
Сигурно ще бъде интересно като статистика - кой кога се осъзнава.
Не зная дали форума има опции за анкети, но лично на мен ще ми бъде интересно.

Иначе прочетох някои материали и вчера стартирах първоначално очистващо гладуване.
Смятам да бъде само на чай и вода, като сутринта чаят е с лъжичка мед.
Не съм си поставял цел за максимален брой дни до който трябва да изкарам (колкото повече - толкова повече  ;)), но смятам минимумът да бъде 3 дни.
Двоумя се дали да взема очистително - малко се притеснявам да "остържа" стомаха си ... :Confus_34:



Бъди спокоен, стомаха не се "остъргва" толкова лесно, освен ако не го тормозиш често с разни безумия като чипсове, прекалено горещи или прекалено студени храни... нормалните билкови очистителни няма изобщо да му навредят. Очистителното не е задължително, то се взема за твое добро - и психически, и физически ще се чувстваш по-добре. ДА не вземеш очистително и да не изпразниш добре червата в началото на гладуването е все едно да участваш в маратон по бягане, и едновременно да ти се ходи по голяма и малка нужда :)
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

X

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re:Здравейте
« Отговор #15 -: 31-05-2011, 09:05:43 »



Бъди спокоен, стомаха не се "остъргва" толкова лесно, освен ако не го тормозиш често с разни безумия като чипсове, прекалено горещи или прекалено студени храни... нормалните билкови очистителни няма изобщо да му навредят. Очистителното не е задължително, то се взема за твое добро - и психически, и физически ще се чувстваш по-добре. ДА не вземеш очистително и да не изпразниш добре червата в началото на гладуването е все едно да участваш в маратон по бягане, и едновременно да ти се ходи по голяма и малка нужда :)

Благодаря ти за съвета bpa, много е логично това, което го казваш, но сега чак се замислих. tooth
При следващото почистване със сигурност ще започна с изпразване на червата.
Активен
!

rada

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14
Re:Здравейте
« Отговор #16 -: 31-05-2011, 15:57:00 »

здравей и от мен  :)
Активен
"Колкото по-дълго
една преработена храна не се разваля, толкова по-сигурно е, че
не може да поддържа живота."
 

Страницата е създадена за 0.079 секунди с 22 запитвания.