Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Здравейте приятели!!!  (Прочетена 3201 пъти)

goshkoo

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Здравейте приятели!!!
« -: 20-05-2011, 21:46:27 »

Здравейте приятели много се радвам 4е попаднах на този форум,който е уникален  :).6те се радвам да се запозная със се пове4е и пове4е хора  :).Ина4е аз се казвам Георги на 18 годинки съм(без 2 месеца) от град Варна да не кажа 4е съм маняк ама не6то такова на тема суровоядство,сякакви дихателни практики, медитация,окултни науки абе като цяло здравословен на4ин на живот :).Подобното привли4а подобното както се казва :) желая ви вси4ко най-хубаво :)!!!
Активен
Духът владее материата-Граф Сен Жермен
Вси4ки престапления и убииства се дължат на яденето на месо-Петър Дънов

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Здравейте приятели!!!
« Отговор #1 -: 20-05-2011, 22:04:27 »

На правилното място си :)
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:Здравейте приятели!!!
« Отговор #2 -: 21-05-2011, 06:19:17 »

Радвам се да се запознаем!
От кога си суровоядец?Много приятно съм изненадана от начина ти на живот- на твоята възраст хората плюскат дюнери и пушат трева.
Добре дошъл!
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Здравейте приятели!!!
« Отговор #3 -: 21-05-2011, 08:19:34 »

добре дошъл Георги  :love_026:
Активен

Ros

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 614
Re:Здравейте приятели!!!
« Отговор #4 -: 21-05-2011, 09:35:59 »

Здравей, Гошко! :Content_22:

کђụ

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19
    • Facebook
Re:Здравейте приятели!!!
« Отговор #5 -: 21-05-2011, 16:08:00 »

Йеее, здравей, вече не съм най-младата във форума ! :)) И аз много се радвам, че и други около моята възраст се интересуват от здравословен начин на живот, защото понякога се чувствам като откачалка сре другите хранещи се "нормално" хора около мен :D
Активен
Be the change you want to see in the world

goshkoo

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re:Здравейте приятели!!!
« Отговор #6 -: 21-05-2011, 19:00:03 »

Благодаря на вси4ки за добрите думи ами така да се каже от октомври месец бях в преход смисъл от както сме закърмени пове4ето сме хранителни наркомани хранени с "мъртва храна" и ми беше бая трудни4ко да се преборя с бая изкушения,но упорствах бая,издържах и сега от месец и половина съм сто процентов суровоядец,мога да се нахраня с два портокала и един домат и няма да се 4увствам гладен няма го зверския глад пълна независимост от обстоятелствата :).4увстба6 се супер лек и енерги4ен има6 много мисловна енергия  на ден 4ета по 600 страници и имам енергия за куп други не6та няма смисъл да ходя на козметици пъпки няма никакви,а ако слу4аино се появят са супер миниатурни и из4езват за 2 дена :)
мислите и 4увствата се пре4истват,което за мене е наи-важното :) пада ти агресията не можеш да се изнервиш или поне е много трудно :) лицето ти става да не кажа детско  ;D ;D ;D и съм убеден,4e това е клu4aт към ве4ната младост и оцеляване в крити4ни ситуации :) мир хора :) и не губете връзка с бога тои помага да преборите и наi-лошия дявол :)!6te се радвам да се запозная с пове4ето от вас и на живо :) вси4ко хубаво :) !!!
Активен
Духът владее материата-Граф Сен Жермен
Вси4ки престапления и убииства се дължат на яденето на месо-Петър Дънов

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512
Re:Здравейте приятели!!!
« Отговор #7 -: 22-05-2011, 06:34:23 »

Здрасти  :kisss:
Активен

mesechka

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 69
Re:Здравейте приятели!!!
« Отговор #8 -: 22-05-2011, 16:12:06 »

Здравей, добре дошъл :Content_14:
Активен

vdfvdfd

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re:Здравейте приятели!!!
« Отговор #9 -: 25-05-2011, 00:01:14 »

Чудесно е това, за което пишеш!
А как приемат промяната в храненето ти родителите, приятелите, изобщо хората около теб?
Активен

Калина

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re:Здравейте приятели!!!
« Отговор #10 -: 26-05-2011, 11:52:43 »

Гошенце,здравей.
Похвално е,че си осъзнал всичко това.Само бих отбелязала хрененето ти да е здравословно и суровоядско(щом така го желаеш),но не допускай да бъде оскъдно или пък небалансирано.
И моля те,направи малко усилие да изписваш "ш" и "ч". :Content_22:
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Здравейте приятели!!!
« Отговор #11 -: 26-05-2011, 14:24:22 »

Благодаря на вси4ки за добрите думи ами така да се каже от октомври месец бях в преход смисъл от както сме закърмени пове4ето сме хранителни наркомани хранени с "мъртва храна" и ми беше бая трудни4ко да се преборя с бая изкушения,но упорствах бая,издържах и сега от месец и половина съм сто процентов суровоядец,мога да се нахраня с два портокала и един домат и няма да се 4увствам гладен няма го зверския глад пълна независимост от обстоятелствата :).4увстба6 се супер лек и енерги4ен има6 много мисловна енергия  на ден 4ета по 600 страници и имам енергия за куп други не6та няма смисъл да ходя на козметици пъпки няма никакви,а ако слу4аино се появят са супер миниатурни и из4езват за 2 дена :)
мислите и 4увствата се пре4истват,което за мене е наи-важното :) пада ти агресията не можеш да се изнервиш или поне е много трудно :) лицето ти става да не кажа детско  ;D ;D ;D и съм убеден,4e това е клu4aт към ве4ната младост и оцеляване в крити4ни ситуации :) мир хора :) и не губете връзка с бога тои помага да преборите и наi-лошия дявол :)!6te се радвам да се запозная с пове4ето от вас и на живо :) вси4ко хубаво :) !!!
:kisss:Леле, дете, хвърли ме в тъча...Тъкмо почна да губя надежда...и ..хоп...едно слънчево дете идва и светва!!!И на душата ми и става лека и мноого приятно.Даааааааааа, вяра , дори колкото синапено зрънце да имаш... :flowers2:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Alex

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 64
Re:Здравейте приятели!!!
« Отговор #12 -: 26-05-2011, 20:59:35 »

Здравей, Гошко. Похвален е стремежът ти, добре дошъл. Моля те, ако не те затруднява, да си пооправиш и правописа :)
Активен
 

Страницата е създадена за 0.083 секунди с 22 запитвания.