Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Анкета

Трябва ли бате Бино и бате Бенато да се снимат с кожуси за аватара?

Да, по-дебел кожух, че зима иде.
Да, но само в естествения им "кожух".
Не, искам ги по бански.
Не, искам ги само по вратовръзка.
Да слагат квот щат за снимка, не им гледам аватарите.
Кои са тия двамата, аджеба?

Автор Тема: Тема-чесалка 1  (Прочетена 161760 пъти)

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Тема-чесалка 1
« -: 29-06-2009, 15:33:20 »

Пускам тази тема по идея на leyla, като заместител на чата, който ни липсва. Това, което се предполага да пишете тук е:

- особено мъдри мисли, които под влияние на суровоядството и здравословния живот просто напират да излязат, но изобщо нямат връзка с никоя тема никъде из форума;

- особено глупави безсмислици, които по същите причини не се връзват в друга тема;

- всичко, което бихте написали в своя дневник, но си нямате такъв, както и всичко, което може да напишете в чуждите, но с цел да не се препълват е по-добре да е тук;

- каквито и да е идеи, които не сте сигурни дали са за форума или за отделна тема, или пък ако сте прекалено срамежливи (като мен ;D) да си отворите собствена тема - ако темата се окаже интересна и подходяща, ще бъде преместена в отделна тема!

- вицове, смешки и закачки не само са добре дошли в тази тема, а направо са задължителни! ;)
« Последна редакция: 20-10-2010, 23:15:44 от marulka »
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Лейла

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 313
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #1 -: 29-06-2009, 15:52:07 »

Пльос, първа ;D
Марулке усещам, че нашето (ами вече си го чувствам мое :D) форумче набира сили и все повече ентусиасти има.
Може би вие убедените вегетарианци ще се възмутите малко, но при мен всичко започна като диета за понижаване на килограмите и  прочистване след боледуване.
In Google we trust, аз започнах да търся панацея и с навлизането в материята , използването на веге храни, времето и инфото аз не чувствам Наистина нужда от нищо месно, даже и от млечни което адски ме изненадва. Просто си мислех, че ще ми е мнооого трудно, дори невъзможно за млечните най-вече.
Ммммм така, до тук с благодарствената част ;D сега малко несериозно, в събота излизахме с компания и толкова хубаво отдавна не съм си изкарвала.
ааа, и бях единственната която нямаше махмурлух (май защото само една отрова използвах ;D ;D ;D)
Активен
Самотата е най-скъпо платената свобода.

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #2 -: 29-06-2009, 16:05:05 »

то и аз така започнах като диета, но дет се вика "отде тръгнахме, па докъде я докарахме" ;D

кво точно пи в събота? аз не съм лизвала алкохол от миналата година, едно време бая си попийвах, да не кажа всяка вечер по едно време (не е лесно да си студент в тая държава!), сега дори не се сещам... не ми се е налагало да вдигам наздравици... 

в един форум за дюканската диета четох някъв пич дет отслабвал с нея обясняваше как се спасявал за да не се излага пред аверите (дюканците не могат да пият алкохол, че нали е въглехидрати) - сипал чайче в шише от бира и го занесъл на мач и всички мислели, че пие бира ;D
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Лейла

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 313
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #3 -: 29-06-2009, 16:15:56 »

Амииии аз на твърдо гориво бях 8)
разсъждавах по въпроса преди да изляза тъй като аз си пийвам винце, но програмата включваше кръчма и после бар и затова реших да го карам разделно дет се вика ;D
и опатках 2,3,4 водчици, ноооо чество ви казвам ни грам главоболие а всички други (към 5, 6 човека) виеха като вълци по новолуние на следващия ден като ги проверявах по ред на номерата. А, аз изядох само 1/2 жетварска салата, в смисъл не съм подлагала.
Активен
Самотата е най-скъпо платената свобода.

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #4 -: 29-06-2009, 16:19:40 »

Жетварска салата = домати, краставици, печен пипер, патладжан, царевица, сирене ?
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Лейла

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 313
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #5 -: 29-06-2009, 16:25:15 »

да, но си поисках без сирене(чистя се все още и засега избягвам млечни, а и не ми е трудно). искаше ми се да има повече зарзават, но да не е някоя измислена салата
Активен
Самотата е най-скъпо платената свобода.

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #6 -: 29-06-2009, 16:37:21 »

Ето един виц-поздрав за наша Лейла ;D


Млада учителка се явява в час със силен махмурлук. Едва говорейки, пита учениците:
- Деца, какъв урок имаме с вас?
- Математика, госпожо!
- Добре, ето задачата: Две млади, интелигентни жени, изпили по една бутилка водка. Пита се в задачата, за какъв хикс им е трябвало след това да пият и червено вино?
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Лейла

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 313
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #7 -: 29-06-2009, 17:10:49 »

 :-* ;D ;D ;D
мньее, разделно го карах.
Активен
Самотата е най-скъпо платената свобода.

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #8 -: 29-06-2009, 17:45:40 »

Само ще се пльосна тук, пък като ми измисли нещо малката умна главица, ще се и рзпиша.  :)
Активен

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #9 -: 29-06-2009, 17:46:33 »

За аклохол ли говорим ;D?
 Като виден бохем и човек винаги в центъра на събитията и забавите :D...преди,когато още консумирах алкохол(но ми се случваше,когато излизам вечер само,понеже не съм фен на разните седянки със салати и ракии) и съм изпивала по 3 големи уискита/коняка без да ми мигне окото,че и нищо ми нямаше,напълно си бях в кондиция ;D ;D ;D.Направоооо не знам  ;D
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #10 -: 29-06-2009, 17:54:43 »

айде Васке, окъсня, тая тема е за нас със тебе, че не стига място във форума да побере мъдростта, дето блика от нас ;D

на мен рекорда ми е 1 бутилка водка столичная - бях на един рожден ден на 1 мой ученик, той беше поканил само некви бургазлии, които не стига че бяха супер скучни (дано не го прочете това Светльо), ами и само ракия пиеха, пък аз ракия не мога и рожденика даде тая ми ти бутилка с водка и аз от скука я изпих цялата (с кола)... на другия ден нема да ви казвам на кой свят бях, не си усещах пулса изобщо, ходих при хазайката да провери дали съм жива все още ;D мани ми 2 дена след тоя рожден ден беше моя собствен рожден ден, много тежка седмица ще да е било :o
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Лейла

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 313
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #11 -: 29-06-2009, 18:02:42 »

Божеее, тая скука е опасна работа просто ;D аз от скука цяла зима си пиивах по 1/2 бутилка мавруд (че и за вутршно згряване и профилактика с/у вирусите).  ;D
Активен
Самотата е най-скъпо платената свобода.

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #12 -: 29-06-2009, 18:03:24 »

Хахаххахахаххахахаха,колко ми е познато хаххахаххаха ;D ;D ;D.
Ти сигурно нарочно си я създала тази тема-искаш да ни отлъчат ;D ;D ;D.Ама нека,нека да видят човек какви трансформации претърпява ;)"По-добре е човек да бъде разкаял се грешник,чадо,така поне ще знае кое е праведно и кое не" ;)
И аз веднъж бях побрала в себе си едни нищо и никакви 600тин ром :o :o-това ми е рекордЯ :D ;).
Бе и с  други неща(зелени ;D) съм наясно аз,ама сега поне децата ми като пораснат и ще мога да ги набарам "в зародиш",ако кривнат.При мен пет-шест няма ;D
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #13 -: 29-06-2009, 18:04:49 »

ооо за мавруда хич няма и да отварям дума, че какви работи съм правила под негово влияние едно време ;D

абе, чеда мои, знаете ли, че имам имен ден днес, тва именните дни по принцип освен с пиене с друго не съм го свързвала, сега как точно се предполага да празнувам? (не, че ще празнувам, ама принципно... че и на Петковден пак имам имен ден... колкото повече, толкова повече!)

 ;)
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #14 -: 29-06-2009, 18:06:08 »

Не мога аз така от скука ;).При мен алкохола вървеше заедно,но само със забавленията навън :D,така вкъщи-не ;D.Ама то всеки по различен начин реагира ;D ;)
Активен

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #15 -: 29-06-2009, 18:06:56 »

Да,да честито,да си жива и здрава :-* :-* :-*.
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #16 -: 29-06-2009, 18:07:28 »

остави, представяш ли си някой нов идва за първи път във форума, човека се заел да живее здравословно, и попада най-напред в тая тема и какво ще си помисли :D

абе аз не я отворих за да говорим за алкохол, Лейла е виновна, да я порицаем! 8)
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Лейла

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 313
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #17 -: 29-06-2009, 18:10:31 »

веднага да ти честитя, да си ни все така свежа и росна :)

а, и аз съм си мислила, че все пак за да сме добре информирани заради децата ни, не е било грешка, че сме трупали опит ;D
Активен
Самотата е най-скъпо платената свобода.

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #18 -: 29-06-2009, 18:12:39 »

а, и аз съм си мислила, че все пак за да сме добре информирани заради децата ни, не е било грешка, че сме трупали опит ;D

те децата ми като знам каква е майка им, пък и само мога да си представя какъв ще бъде баща им... и направо не искам и да си представям какви ще се пръкнат и какви глупости ще правят :o ;D


мерси за пожеланията, ся би тряяло да ви черпя по едно, ама нали разбирате :D
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Лейла

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 313
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #19 -: 29-06-2009, 18:13:46 »

Амиии :-[ :-[ :-[ срамувам се, но е добре да се знае, че и ние сме хора и се борим с/у пороците :)


п.п. чувствам се почерпена с виртуално смути.
Активен
Самотата е най-скъпо платената свобода.
 

Страницата е създадена за 0.09 секунди с 26 запитвания.