Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Урзофалк  (Прочетена 10967 пъти)

X

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Урзофалк
« -: 25-05-2011, 14:07:28 »

Здравейте,
при изследване по друг повод ми откриха камък в жлъчката.
Тогава не му обърнах внимание(това беше преди година).
Преди 1 месец си правих ново изследване - камъкът е пораснал с 2 мм и сега е 16 мм.
Не консумирам месо, алкохол и кафе от почти 17 години.
Лекарят ме попита: ако искаш да пробваш лечение - пробвай и ми изписа Урзофалк, ако не искаш - хирурзите това чакат. :o
Тогава намерих форума и се регистрирах преди около две седмици.
Няколко дни четох активно и взех следното решение:
 - стартирам с очистване на организма - бях 4 дни на чай, следващите 3 дни добавих по една ябълка на обяд и вечер, следващите 3 дни замених ябълката вечер със зеленчуци: марули, краставици, пресен лук, подправени само с малко зехтин и сокът на половин лимон.
 - след прочистването (приключвам го днес), ще стартирам с Урзофалк - надявам се той да намали малко размера на камъка.
 - след няколко месеца, ако камъкът намалее като размер, под 15 мм, предвиждам да направя прочистване на черния дроб и да се опитам да го изхвърля.
През лятото ще продължа с режим на хранене основно на плодове и зеленчуци.

Моля за съвет по отношение на този Урзофалк - лекувал ли се е някой с него и да сподели отзиви.
Благодаря предварително на всички изразили мнение! :)
Активен
!

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Урзофалк
« Отговор #1 -: 25-05-2011, 14:55:49 »

Колега "Х" , точно този форум едва ли е най-подходящото място , където можеш да получиш информация за  100% фармацевтичен продукт :)  
(Извън постулатите на самия форум е да се прилагат такива препарати  в случаи, различни от спешните, и затова пуснато като отделна тема малко бие на очи  като лисица на пазар  :)  )
Още повече ,че има достатъчно съфорумци, постигнали при същият проблем отлични резултати  с използване на  природни средства.  Като че ли би било по-добре да минеш по отъпкания вече път? :)

Освен това , като се замисля, в случая ще трябва да коментираме нещо, което е препоръчал някакъв доктор. А случаят е такъв, че  по-скоро самият доктор би било добре да понамине насам  , за да узнае  какво да предписва в подобни случаи :)
Е, няма как да му изплатим обичайната комисионна, на която са го свикнали търговците на лекарства , но поне ще го направим от сърце :)

И пак да напомня , че докторите влагат малко по-различен смисъл в понятието  "лечение"..  
Бих могъл да го изясня вместо тях :)  :
 Лечение е ,когато  се успее по някакъв (най-често драстичен и извън логиката на самия организъм  ) начин  (поне временно ) да се тушира усещането за дискомфорт у пациента,  без оглед на това дали в бъдеще няма да му стане още по-зле. (заради странични ефекти или отказ от надникване в  самата природа   заболяването ,както и в причините за неговото възникване )  
« Последна редакция: 25-05-2011, 15:10:32 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

X

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re:Урзофалк
« Отговор #2 -: 25-05-2011, 15:11:06 »

Благодаря ти Бино за бързото включване.

Мен ме притеснява размера на камъка, за да стартирам директно с прочистване на черния дроб, за това смятам да стартирам с медикамент.
Не видях във форума някой да е намалил размера на камъка си.

Все пак някой може да има опит.
Активен
!

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Урзофалк
« Отговор #3 -: 25-05-2011, 15:14:29 »

Има , има , но споделиха ,че ставало бавно. Потърси го, не се сещам в коя тема беше.
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Veso

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 246
Re:Урзофалк
« Отговор #4 -: 25-05-2011, 17:16:20 »

И пак да напомня , че докторите влагат малко по-различен смисъл в понятието  "лечение"..  
Бих могъл да го изясня вместо тях :)  :
 Лечение е ,когато  се успее по някакъв (най-често драстичен и извън логиката на самия организъм  ) начин  (поне временно ) да се тушира усещането за дискомфорт у пациента,  без оглед на това дали в бъдеще няма да му стане още по-зле. (заради странични ефекти или отказ от надникване в  самата природа   заболяването ,както и в причините за неговото възникване )  

Особено в западната литература много много тази дума "лечение" не я използват. Наблягат на думичката "третиране" , което си е баш на място май :). Най-вече третиране на симптомите.
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Урзофалк
« Отговор #5 -: 01-06-2011, 22:56:18 »

Весо , много ми харесва картинката ти :))
Активен
 

Страницата е създадена за 0.081 секунди с 22 запитвания.