Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Здравейте!  (Прочетена 1555 пъти)

Дичи

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Здравейте!
« -: 27-05-2011, 19:44:13 »

  Аз съм Дидо от Добрич, на 41г., семеен с две деца.
Благодаря на съдбата, че ме подтикна да се позаинтересувам от здравословни храни, и така попаднах на този прекрасен саит с толкова благородни хора!
Първите си редове написах до Мер, защото толкова бях въодушевен от прочетенето, че не вярвах на очите си, и бързах да чета, да чета и да започвам по-бързо с прилагането на здравословния начин на хранене...
Аз съм един човек, който си е мислил че след като е спортувал не може да му се случи нещо лошо, като жлъчна криза например /06.03.2011г./.
Да, ама не, както казва Петко Бучаров!
 Диагнозата е от 24.04.2011г. и заключава че съм "собственик" на един камък 1,3 мм. и няколко по малки около 5 мм., който били на холестиролова основа. След това си чух "присъдата" от JP-то и от специалиста гастроентеролог и си казах:
- Дияне тези отдавна не са хуманни доктори и хипократовата клетва отдавна вече има комерсиално измерение, така че дерзай и търси алтернативи.
И ето, че във ваше лице намерих вярата и надеждата да поставя едно ново начало за себе си и за семейството ми...
 Благодаря на всички Вас, че ви има в този сайт и за това, че правите подобни благородни дела!
С ваша помощ ще направя необходимото, и ще опитам всичко което е по силите ми за да успея в това начинание.
 Надявам се, че ще се справя добри хора...

Активен

kyx4o

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 237
    • http://www.facebook.com/profile.php?id=1836474233
Re:Здравейте!
« Отговор #1 -: 27-05-2011, 19:59:47 »

Добре дошъл Дичи, попаднал си на правилното място! Дали ще се справиш, зависи до голяма степен от теб и околните, защото понякога хората до теб оказват негативно влияние! Успех! ;)
Активен
Храната да бъде Вашето лекарство и лекарството - Вашата храна. Хипократ

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:Здравейте!
« Отговор #2 -: 27-05-2011, 20:12:17 »

Добре дошъл!
Активен

Дичи

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:Здравейте!
« Отговор #3 -: 27-05-2011, 20:44:16 »

Добре дошъл Дичи, попаднал си на правилното място! Дали ще се справиш, зависи до голяма степен от теб и околните, защото понякога хората до теб оказват негативно влияние! Успех! ;)

 Решил съм в седмицата на прочистването да се изолирам от всички дразнители!
Активен

kyx4o

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 237
    • http://www.facebook.com/profile.php?id=1836474233
Re:Здравейте!
« Отговор #4 -: 27-05-2011, 21:29:23 »

Така е най-добре, с какво ще започнеш?
Активен
Храната да бъде Вашето лекарство и лекарството - Вашата храна. Хипократ

Ros

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 614
Re:Здравейте!
« Отговор #5 -: 28-05-2011, 09:15:12 »

Здравей, дичи!Според мен си на правилното място и си с правилните нагласи.Това е заявка за успех!Желая ти го!
 

Страницата е създадена за 0.126 секунди с 22 запитвания.