Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Ще го бъде ли, няма ли да го бъде с това пречистване?  (Прочетена 1915 пъти)

Vitamina

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Здравейте на всички. Страхотен сайт, страхотен форум с толкова много добре информирани хора. Човек как да не попита.
При мен работата е следната - края на февруари бях при един лекар хомепат. Освен няколкото неща които ми предписа когато го помолих за съвет за пречистване ми препоръча следните процедури(така да ги нарека)
Всяка сутрин на гладно изтисквам сока от един лимон смесвам с още толкова зехтин пасирам и пия и пия и ям колкото се може повече зелени ябълки за 7 дни. Никакви подготвинтелни периоди никакви ограничения в храненето. Направо като я ми го каза не повярвах колко ще е лесно.
И така доиде съдбовния момент(ДНЕС) когато реших да започна. Станах и след малко йога изпих въпросното нещо(получи се 30мл сок + 30 зехтин. Веднага почнах да чуствам някаква тежест през червата и в черния дроб и си казах че ще да е надобре. пиж сок ядох ябълки. Реших обаче след това да чукна нета да видя какво ще каже и така попаднах тук. http://www.zemianazaem.com/archives/3

Такааааа, значи работата не била толкова проста. Въпросът ми е ако тази седмица мина на суровоядство и попостя и всяка сутрин си пия горе описаната смес ще има ли някакъв ефект или трябва да направя процедурата стриктно както е описана.

Също така в момента докато пиша имам леки болки и значителна тежест в черния дроб. Преди малко го загрях за 30тина минути и е по добре но въпреки това тежест има. До сега не съм правил никакви прочиствания. Започнах да се храня малко по съвестно преди около 3-4 месеца. На 22 години съм.

Ако не съм я згафил мога ли да продължа с прочистването (по начина който ми препоръчате) или е по добре да прекратя и да започна от обезпразитяване. клизмите за сега ще ги избягвам.

Благодаря ви предварително. :)
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Витаминчо, спомняш ли си  поговорката  "Девет баби - хилаво дете " ? :) 
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss

т.е. засега се придържай към програмата от лекаря.
Щом вече си тук, след нея ще можеш да приложиш други методи, все пак 1 седмица продължителност не е много :) Успех!

п.с: Какви симптоми имаш, че се подлагаш на това или е само профилактично?
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

Vitamina

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Хахахаха
Благодаря за отговорите ви. Просто се чудех дали да го правя защото прочетох в форума някои противопоказания на това да се започне от чернодробното пречистване. Ще го направя и успоредно с него ще пробвам тази седмица вегетарианство може и веган току виж ми харесало.

Иначе колкото до причина - няма конкретна. По скоро мисля че се налага заради няколко години живот на пици, дюнери, пържоли, полуфабрикати, мазни манджи и т.н.

Благодря ви отново.
Активен

Mep

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 483
    • Земя назаем

Това което ти е казал хомеопата също ще даде добри резултати макар и по-постепенно, макар че 7 дни е малко кратък период, за да се постигнат видими подобрения. Иначе тази процедура, която си чел в сайта, е по-задълбочена и с по-бързи резултати.
Активен
Духът владее материята!
 

Страницата е създадена за 0.093 секунди с 23 запитвания.