Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Поздрави от Angie  (Прочетена 3644 пъти)

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Поздрави от Angie
« -: 30-06-2009, 00:13:01 »

Здравейте! Да се представя и аз. Казвам се Ангелина, на 30 г. Вегетарианка съм по рождение. Не винаги съм водила съвсем здравословен начин на живот, но винаги съм била уверена, че вегетарианството ми ме "спасява". Преди около 2 години един ден си казах, че ще дойде момент, в който ще премина към суровоядство. Началото става все по-осезаемо. Приятеля ми стана вегетарианец, и е "за" да преминем към суровоядство. Ако не пълно, то поне много. Досега 1 път само съм правила пречистване- бях на плодове за 22 дена миналата година. Чакам с нетърпение да стане утре, за да се прибера в България и да започна пак едно гладуване. От утре, защото сега съм на почивка с приятели и ми втръсна от пържени тиквички и патладжани (гръцка му работа), направо имам чуството че и с шоколад когато се тъпчех, не ми беше толкова тежко... Шоколада ми беше голям проблем, тъй като работя от вкъщи, често ме мързи да си приготвям хапване, и шоколада е най-лесен..но от зимата досега се оказа много трудно да сваля излишните кила.
Сайта на Мер и толкова съмишленици ме въодушевява. Чак сега се сетих да отворя форума, а в сайта четейки коментарите, разбирам, че сме се събрали хора не само с сходни интереси за здравето, но и с близка ценностна система. Това най-много ме радва. Признавам си че чета сайта с часове, вмесно да работя:)
Сърдечно благодаря, че ви има!
Angie
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Поздрави от Angie
« Отговор #1 -: 30-06-2009, 03:31:09 »

Добре дошла!  :)
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Поздрави от Angie
« Отговор #2 -: 30-06-2009, 10:10:15 »

Здрасти,Angie :D Хубаво е,че ставаме все повече!
Активен

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:Поздрави от Angie
« Отговор #3 -: 30-06-2009, 10:50:50 »

Здравей Анджи!
Радвам се, че си сред нас. Хе-хе! Хубаво е, че се умножаваме :) 
Активен
Намасте :)

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Поздрави от Angie
« Отговор #4 -: 30-06-2009, 11:05:30 »

Здравей, Ангелина! Много се радвам, че се реши да се включиш във форума... множим се с всеки изминал ден, хехе! :P

Аз също работя от вкъщи и допреди няколко месеца ме мързеше едни спагети да сваря (примерно), всичко купувах готово за ядене, даже поръчвах доставка по телефона от мързел... :-\ Но всичко толкова се променя със суровоядството, не само, че свалих повечето от страшно многото килограми, които бях качила, но и целият ми мироглед е различен, най-малкото спря да ме мързи толкоз и сега експериментирам и "готвя" нещо всеки ден, да не говорим пък за другите промени... :)

Ще споделиш ли тайната си как успя да направиш приятеля си вегетарианец, че чак и за суровоядец е навит? :D
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Поздрави от Angie
« Отговор #5 -: 30-06-2009, 12:19:54 »

Добре дошла! ;)
Активен

Лейла

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 313
Re:Поздрави от Angie
« Отговор #6 -: 30-06-2009, 21:14:56 »

Добре дошла, набираме сили и да знаеш от мен, тук всички до един са супер мили и разбрани.
Активен
Самотата е най-скъпо платената свобода.

Radula

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 710
Re:Поздрави от Angie
« Отговор #7 -: 02-07-2009, 19:40:45 »

Ей, Анджи, знам те от други веге форуми, много се радвам да те "видя" и тук!!  :)
Активен
Remember the importance of gratitude and appreciation in all areas of your life. Make time in each day to connect with God and with yourself.

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Поздрави от Angie
« Отговор #8 -: 05-07-2009, 13:55:10 »

Благодаря!
Марулка, понякога си мисля дали приказката, че мъжката любов минава през стомаха не е вярна :) На сериозно, мисля че за да промени един човек начина си на живот, трябват основно две неща- любов и предразположеност. То си е казано в каква почва никне семето, и после, как ще се грижиш за него ;)
Активен
 

Страницата е създадена за 0.126 секунди с 23 запитвания.